Konečné pravda o možném návratu k rodině: Pohublý Vojtek řekl, co možné je, ale hlavně, co možné určitě není! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Konečné pravda o možném návratu k rodině: Pohublý Vojtek řekl, co možné je, ale hlavně, co možné určitě není!

Roman Vojtek (42). V posledních týdnech nepřítel českých žen číslo 1. Snad jediná dáma v zemi mu totiž nedokáže odpustit, že opustil svou ženu těsně před porodem. A on? Teď je stále častěji k vidění, jak chodí k manželce a stará se o děti. Co se to tedy změnilo?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mikimi
04. 04. 2015 10:22

Tak to někdy bohužel život nese, lepší to rozseknout, než aby byla celá rodina nešťastná. Trochu nevím, co se po něm teď chce, všechno už bude asi dělat špatně. Já jsem ráda, že se na rodinu nevykašlal, že se stará a nenechá v tom manželku vykoupat, tak jak většina chlapů, co odejde. A zbytek už je čistě jenom jejich věc a je nám po tom kulový, jak si to zařídí, jestli se k sobě vrátí nebo ne. Nejsem zastánce udržování vztahu za každou cenu, dětem to nic dobrého nepřinese.

prasulka
04. 04. 2015 11:50

mikima:Souhlasím,je to od bulváru jako hon na čarodějnice,je to čistě a výhradně jen jeho věc a není pravda co píší,že jediná žena mu neodpustí odchod od manželky,jistě k tomu měl vážný důvod a to lze pochopit.Z jeho manželky dělají světici,jak se zhroutila,jak bere anti­depre­siva,­apod­.při­tom normálně fungovala,byla vyfocena na kávičce s přítelem,pěkně upravená,takto zhroucená žena nevypadá,zhroucená žena leží a není schopna ničeho,vím,o čem mluvím.Vojtka bulvár vyloženě poškozuje a z ní je chudinka,přitom krom nich,nikdo nezná pravdu.

prasulka
04. 04. 2015 11:51

6010
04. 04. 2015 09:31

A "chudáček" jeden.On neví co chce.Doma má překrásnou ženu, dvě zdravé děti a on neví.Je to blb, kterého jsem měla ráda, ale již ne.

britva
03. 04. 2015 18:45

je mi to u ***e. ať si každej dělá co chce

1pravda1
03. 04. 2015 17:17

Pokud dělá co je třeba, byl u porodu, manželku do porodnice odvezl, je doma, stará se o děti, tak si to svoje sdělení, že ji už nemiluje mohl nechat po porodu, píchat s ní nemusel ani před porodem ani v šestinedělí, a mohl matku a dítě před porodem ušetřit stresu. Je to nevyrovnaný psychopat!

egyptanka
03. 04. 2015 12:25

Bulvár si zase vymýšlí kraviny. Pan Vojtek dělá jen to,na čem se s manželkou dohodli. Nevrátil se k ní,plní si jen své povinnosti. Nevím,co je na tom zajímavého a divného.

ararat
04. 04. 2015 06:20

nic zajímavého ani divného,jen ze sebe udělala pitomce před celým národem

ararat
04. 04. 2015 06:20

opr: udělal

prasulka
04. 04. 2015 11:51

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.