Mareš v sobě dusí smutné tajemství: Jeho syna by pravda ranila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Mareš v sobě dusí smutné tajemství: Jeho syna by pravda ranila!

Stále ženatý Leoš Mareš má s manželkou Monikou dva syny. Starší Jakub (8) se neustále honí za míčem a jednoho dne chce být slavný fotbalista. Jeho otec nemá srdce na to říci mu, že se jeho velký sen možná nikdy nesplní.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

smazan_20150505
20. 04. 2015 13:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

majojo
20. 04. 2015 11:52

No, Mareši - a máš to vyřešený. Některej z pitomců, co ti závidějí (a tím i tvému synovi), mu určitě předloží článek bulváru k nahlédnutí.

bum-bac-bum
20. 04. 2015 11:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

1pravda1
20. 04. 2015 11:41

Kluka to baví, stále se honí za míčem, nepíše se o hodně kroužcích jak je zvykem, a z dětí to dělá štváče a úkoly po nocích! Prostě kluka to baví a chce být fotbalistou a co? V pubertě ho to třeba přejde ale proč by nesportoval? Mareš, že zná svého syna? Vždyť s ním nežije, jen na něho platí, a jak říkal, jeho srdce patří děv-ce Faltýnové, ten je zcela mimo!!!

1pravda1
20. 04. 2015 11:04

Tak to je opravdu hloupý názor, že dítě se buď bude svým koníčkem živit, nebo to nemá cenu, cenu má to, že hraje fotbal a nefláká se s partou a nevymýšlí experimenty....*** Mareš, jen aby se jeho syn nakonec nestyděl za něho a nedej bože se z něho nestal takový děv-kař jako z Leoše.

robin5
20. 04. 2015 09:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fjdksla
20. 04. 2015 08:17

Těžko říct, kdo je pitomější- jestli redaktor se svou flustrací, nebo Mareš, který chce synovi vymluvit jeho koníčka z důvodu nedostatku talentu (i když- jak to Mareš řekl přesně, ví pouze bůh a aháci, kteří jediné co umí, je udělat z prdu kuličku). Nikdy jsem neměl k ničemu výrazný talent, přesto jsem hrál deset let za okres volejbal, dvanáct let v lidušce na kytaru, několik let jsem byl ve vodáku, prošel jsem výtvarným kroužkem, modelářským kroužkem, a přestože bylo jasné, že ničím z toho se nebudu živit, rodiče mě podporovali.

antonuis.j
20. 04. 2015 10:11

Souhlas ve všem. Je jen dobře, když má dítě koníčky, nač hned přemýšlet, že by z nich měla být obživa a těžké prachy? Taky jsem chodil na spousty kroužků a dělal všechno možné, každý den něco, a rodiče byli rádi. Jenže dneska je pohodlnější posadit dítě k tabletu nebo compu a hraj si.. než ho někam vozit nebo platit kroužky. CO taky z kroužků, když je pak dítě nebude živit - tak asi uvažují dnes někteří rodiče. Proto jsou většinou dnešní děcka tlustá, nepohyblivá a lenivá, neumějí pořádně číst ani psát a nemají naprosto žádnou slovní zásobu, jen tu počítačovou a sms-kovou. Je to smutné.

bum-bac-bum
20. 04. 2015 11:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fjdksla
20. 04. 2015 15:53

Je pravda, že na ty kroužky jsem chodil za totáče a tenkrát byly zadarmo nebo téměř zadarmo (LŠU měsíčně 40 Kčs celých dvanáct let bez zdražení), zatímco dnes je to převelice drahý špás (jak to ti komouši dělali, že na mládež byly prachy?). Mareš ale přece nedostatek peněz neřeší ani omylem.

antonuis.j
20. 04. 2015 18:40

antonuis.j
20. 04. 2015 18:39

To je sice pravda, ale když to dítě baví, tak ty peníze se dají ušetřit, a to, co dítě baví nejvíc, bych mu nechal, než ho nechat sedět u compu a hrát nablblé hry, nebo si na FB např, povídat s nějakým úchylem. Dnes děti ani nelítají venku, nás museli rodiče svolávat, když jsme nebyli v tělocvičně nebo někde, lítalo se venku. Taky bylo tlustých dětí hodně málo, kdežto dnes to všecko sedí na zadeli a kyne, na tělák se napíše omluvenka, a finito, Parádní výchova!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.