Gottová si Karla omotala kolem prstu: Nepochopíte, k čemu ho přesvědčila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Gottová si Karla omotala kolem prstu: Nepochopíte, k čemu ho přesvědčila!

Šokoval i vlastní ženu! Karel Gott (75) byl na premiéře muzikálu Přízrak Londýna tak nadšený z výkonu své manželky Ivany (39), že se rozhodl nazpívat s ní a jejich dcerami Charlotte (8) a Nelly (6) společnou píseň.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

street
15. 03. 2015 00:33

Machackova-Gottova je tezka zlatokopka a to ze vsude nesoudne vleze - je znamka toho, ze ji to Kaja dopredu diky svemu jmenu i zaridil...
Ivana nic poradne neumi, porad jen nekoho kopiruje a pritom byla, je a zustane vlezlou, nesoudnou protekcni panickou a tezkou amaterkou...
Domina naridila - Kaja vybavuje - jen aby byl klid...
Je to smesne a troufale, jak se takova nemozna kobyla jako Ivana nacpe vsude tam, kam absolutne nepatri...
No, aby ˝zahrala˝ opilou prostitutku na to nepotrebuje Ivanuse zadne cviceni - to ma hezky ze sveho zivota nacvicene a taky odzite, Kaja by se hodne, hodne divil, kdyby jen zcasti vedel - co ma tato osoba za sebou...
Je to proste hnus!!!

mandat
14. 03. 2015 10:09

Uz je to tady. Bude to drit pul roku a pak to stejne ve studiu namixuji.
A co bude potom ? Gottova bude tancit v baletu.

bella.
14. 03. 2015 12:21

mandat
Do vánoc si Gottovi střinou Louskáčka.
Gottka coby Louskáček, Klára a Frantík jejich dcéry a Gott coby strejda.
jupíííí, to si dám líbit

brunos
13. 03. 2015 22:28

Neskutečný výkon v roztaženu !

xsedmikraska
13. 03. 2015 21:12

Pan Gott nemůže být objektivní, to přece lze pochopit. Nebude manželku a matku svých dětí ztrapňovat před kamerou nějakou kritikou. To by pak doma neobstál. Já ho plně chápu. Je tolerantní a milující partner. Jen by měl svou ženu poučit, že nemá odpovídat, když se ji nikdo neptá a nemá skákat do řeči. Tímto chováním na oblíbenosti body nezíská.

ban09
13. 03. 2015 18:06

Opět zavádějící nadpis a vykonstruovaný útok na Gottovou. V nadpisu napíšete, že ona přesvědčila Gotta a hned v první větě článku napíšete, že on překvapil svým nápadem ji. Jste trapní!!! Je mi úplně jedno, jestli spolu píseň vydají nebo ne. Je mi jedno i Gottová, nevadí mi, ale nevyhledávám ji, ale nechápu, proč na ni takto nesmyslně útočíte. Ať Gott vymyslí či udělá cokoliv, vždycky se to snažíte hodit na Ivanu, hlavně ji očernit před národem, ať si to lidi hodně čtou a kupují. Je mi z vás, Aháci, zle.

bella.
13. 03. 2015 23:11

ban09

řekla bych, že Gottová si je vědoma toho,že jí mají plné kecky kolegové na Primě a nejen tam.Taky si je vědoma svého postavení v Česku. .Ale protože je to blbka vzešlá ze své sociální třídy, nikdy nepochopí roli, kterou na sebe vzala, když si Gotta vzala.K tomu, aby Gotta reprezentovala na úrovni jí ani koupený titul 2 letého dálkového bakaláře , ani okrajová role v nějakém muzikálu nepomůže. Nemůžeš po ní chtít moc.Nemá na to mozkovnu, prostě nemá, ví se to, takový je stav věcí.

ban09
14. 03. 2015 09:46

Osobně ji neznám, na Primu nekoukám, takže ji jako člověka nemohu posoudit. Prostě je to jen manželka Gotta a chce se v něčem realizovat.

bella.
14. 03. 2015 12:26

ban09

jasně, to se dá pochopit, jenže ona sama se vidí jinak a okolí ji v tom utvrzuje, protože je to Gottka.Ta holka nemá soudnost a neříkej mi, že ji zkazil blahobyt.Prostě je hloupá, nebojím se říct primitivní.Ale takové si Gott, rač si všimnout, vždy vybíral.Pro mě ani Gott není žádná bedna na myšlení.Talent má, to ano, ale jen na zpěv.Ani jeho obrazy podle fotek neberu
JJ jsem hodně kritická, ale nevidím důvod nebýt.

ban09
14. 03. 2015 13:33

Však on je taky jen eletrikář a myslím, že by nevyměnil ani žárovku

ban09
14. 03. 2015 13:33

Však on je taky jen eletrikář a myslím, že by nevyměnil ani žárovku

mandat
14. 03. 2015 10:12

Presne tak. Gottova je nemozna a jde tvrde za svym cilem.Hruza.

anezat
13. 03. 2015 16:00

Milí AHÁci, dejte nám s ní už pokoj! Radši někde pořiďte fotku Gottových s vnukem, Luciiným synem. Pořád trapné fotky a věty z rozmarů Macháčkové-Gottové. Mistr by se měl léčit, je totálně mimo. Škoda, měl v nejlepším přestat, teď už to bude jen trapné.

bella.
13. 03. 2015 23:13

anezat

bella.
13. 03. 2015 13:20

říkala jsem tady , že po óbr roli *** v muzikálu se role jen
pohrnou ?Říkala!
A už je to tady, Kadlík jí už dávno startuje kariéru.Myslím ale , že píseň k jeho narozeninám, kde Ivanka skřehotá a podivně poskakuje za se***ce jejich holek docela stačí. Až cédečka Kadel zaplatí, bude je rozdávat komerčním kontaktům a svět ženě jeho snů lehne k nohám.
Jen tak dál Mistře, použiju slovnék oxy a říkám: u mě jste dávno dehonestován až na půdu- až ke komínu

bella.
13. 03. 2015 13:25

obávám se, že místní slovník nezná slovo se***vat, dává tam hvězdičky, tedy nahrazuji slovem participovat takže text zní : za participace jejich holek ...

bella.
13. 03. 2015 13:26

další doplnění : ,,, po óbr roli prostitutky ( místo štět.ky)

mirkazam
13. 03. 2015 13:47

Je vidět,že se ,,Ivanky " hned tak nezbavíme...ta už má nakročeno na hvězdnou kariéru ...

bella.
13. 03. 2015 19:52

mirkazam
jo, myslíš jako černou díru ?
taky hvězda ...

mord
13. 03. 2015 13:34

Z tebe zase padají pitomosti Brouku Pytlíku

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.