POMOZTE MALÉ SANDŘE (5)! Zabíjí ji nádor, zbývají jí tři měsíce života! Hledá se vhodný dárce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

POMOZTE MALÉ SANDŘE (5)! Zabíjí ji nádor, zbývají jí tři měsíce života! Hledá se vhodný dárce

Obří nádor na játrech zabíjí Sandru Preiszovou (5) z Věstínku na Vysočině. Navíc její rodině hrozí kvůli dluhům koncem března vyhazov z domu! Skončí dívenka i s maminkou Bohdanou (40) a sestřičkou Lucinkou (4) na ulici?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zuzanadvorakova
13. 03. 2015 11:24

dobrý den zajímalo by mě spíše to zda-li bych mohla být pro holčičku vhodný dárce. Udělala bych to pro ní moc ráda takže kdyby jste měli nějaký kontakt nebo něco podobného jak se s rodinou spojit a nabídnout pomoc budu ráda

andrejka_brouskova
13. 03. 2015 14:29

Dobrý den paní Zuzano Dvořáková, reaguji na Váš příspěvek, neboť jsem s rodinou v úzkém kontaktu. Mám pro Vás velmi dobrou zprávu. Pro Sandrušku byla nalezena nová a celá játra, což byl ten nejlepší možný scénář. Transplantaci v IKEMu podstoupila ve středu vpodvečer. Operace dopadla dobře. Včera byla na druhé operaci, provedena revize. Včera byla také probuzena z umělého spánku, velmi dobře reagovala, hned komunikovala. Teď jsou však před ní další dny, kdy je důležité, aby její organismus nová játra přijal, poté dlouhé léčení v nemocnici, rekonvalescence, dodržování speciální diety. Budeme moc rádi, pokud nás budete sledovat na FB, jestli máte přístup: http­s://ww­w.fa­cebo­ok.co­m/po­maha­meadam­kovi?­fref=t­s. Můžete také přispět na její účet u nadačního fondu Šťastná hvězda: http://www.stastna-hvezda.cz/nase-hvezdicky/sandra/. Děkujeme moc za Vaši jakoukoliv pomoc.

polinka1
12. 03. 2015 18:35

rada holcicce financne vypomuzu co znamenaj penize proti zivotu,ale jen doufam ze penize ktere odeslu na ucet se k ni dostanou ze neskonci jinde.budu verit a doufat ze ma financni vypomoc aspon malinko holcicce pomuze ke stastnemu uzdraveni

andrejka_brouskova
13. 03. 2015 14:33

Dobrý den, touto cestou reaguji na Váš příspěvek. Můžete přispět na otevřený účet pro Sandrušku, který má u Nadačního fondu Šťastná hvězda zde: http://www.stastna-hvezda.cz/nase-hvezdicky/sandra/. Jsem s paní ředitelkou tohoto fondu v úzkém kontaktu, stejně tak i v kontaktu s rodinou. Mohu se tedy podepsat pod to, že peníze skutečně přijdou tam, kam mají. Je však možné jim pomoci skrze materiální pomoc. Koukněte sem: http­s://ww­w.fa­cebo­ok.co­m/po­maha­meadam­kovi?­fref=t­s. Jinak Sandruška je již po transplantaci, ve středu ji podstoupila. Včera byla probuzena z umělého spánku po druhé operaci - revizi. Reaguje velice dobře a vše vypadá velmi nadějně. Držte prosím Sandrušce palce, ať její organismus nová játra přijme a brzy bude moci být doma se svou sestřičkou Lucinkou, tatínkem a maminkou. Mockrát děkujeme za jakoukoliv pomoc, i psychickou podporu.

robin5
11. 03. 2015 12:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vlasticka
14. 03. 2015 18:46

Bohužel z toho mám pocit stejný.

prdyvrdy
10. 03. 2015 20:20

na Blesku někdo píše že maj dluhy 1.860.,000 tisíc a má to rozpůjčováno snad u 16 společností. No prostě nikde mu nepůjčili tak šel na rychlý prachy-. Divná rodina. Dcerce přeju ať se uzdraví.

goldsteinicik
11. 03. 2015 07:16

Podle infa z Insolvenčního rejstříku nejen půjčky, ale i dluhy na výživném na děti z předešlého manželství...Koncem měsíce jde dům do dražby, problémy se musely táhnout už pěkně dlouho, vytloukala se půjčka, půjčkou...
Nemocná dcera jim má pomoci situaci vyřešit? Pseudohumanisté budou psát jaké jsme hyeny atd. Jako hyeny se chovali rodiče, jsou to především oni kdo měl na děcka myslet a ne sekat jeden dluh za druhým.

oooo.
10. 03. 2015 17:42

tak jsem myslel, že je to výzva k tomu aby se našel dárce kostní dřeně, ale ono je tam problémů daleko víc...Obávám se, že než se daný dárce otestuje a nastaví léčba tak bude pozdě 3 měsíce je velmi krátká doba chudák dítě.

naze
10. 03. 2015 13:12

Souhlasím s Vámi, malé mi je líto,ale pokud si taxikář neplatí zdravotní pojištění a naseká si dluhy,nevidím důvod takovým lidem pomáhat.

prdyvrdy
10. 03. 2015 12:45

jo rád bych Sandře pomohl, ale peníze nikomu, kdo si neplatí minimální zdravotní a sociální, posílat ani náhodou nebudu. /Pokud dluží ať si vezme půjčku a matka si najde nějakou domácku. Takový vydírání aby si pomohli z dluhů....

janapi
10. 03. 2015 15:42

Bohužel i já mám tento názor-Sandra onemocněla na podzim 2014-což je cca 1/2 roku a otec si nasekal dluhy při 2 dětech tím, že neplatil zdravotní a soc.pojištění? Dluhy se táhnou delší dobu-když je již exekuce ...a nyní se snaží hrát na city? Promiňte-ale na děti měl myslet v 1.řadě!

goldsteinicik
10. 03. 2015 17:23

Tyto sbírky od dob popálené Natálie nesnáším...na co byla použita valná většina sbírky je všeobecně známé..Jak píšeš, dluhy si nadělala rodina dávno před onemocněním dcery a jsou to základní věci k placení. Pokud se na ně nevybere, zřejmě o dům přijdou, ale i taková situace se dá vyřešit např. bydlením v nájemním bytě. Předpokládám, že otec je již zdráv a pracuje, matka pobírá příspěvek na péči o nemocné dítě...
Holčičky je mi líto a držím jí palce ať to pro ní dobře dopadne a najde se vhodný dárce.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.