Česko vtaženo do války s Islámským státem: V Libyi hrdlořezové unesli Čecha! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Česko vtaženo do války s Islámským státem: V Libyi hrdlořezové unesli Čecha!

Českého občana po útoku na ropné pole v Libyi zřejmě unesli ozbrojenci Islámského státu. Jeho únos potvrdil i ministr zahraničí Lubomír Zaorálek.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zamlzena
08. 03. 2015 15:07

A JIM JE JEDNO JESTLI JSI ATEISTA NEBO KŘESTAN. PRO NĚ JSI JEN BEZVĚREC.A POPRAVILI IT Y, KTEŘÍ KONVERTOVALI, A SNAŽILI SE HODNĚ, JEN ABY SE ZACHRÁNILI......

bella.
08. 03. 2015 21:26

Arabové jako rasa jsou hodně zvláštní.
Všichni! Tvrdí se, že Arab se ti usmívá do tváře, otočíš se a vzápětí máš kudlu v zádech.
Já sama nějak moc nerozlišuju IS a ten zbytek ...

prroud
07. 03. 2015 20:43

Souhla­s...­....­...kd­yz da nekdo prednost prachum pred vlastnim bezpecim,krome ochrany svyho naroda a svy zeme,neni mi ho lito!

bella.
08. 03. 2015 01:24

prroud
To myslíš vážně ? !!!!
Celej svět se bude dovolovat IS , kam smí a kam nesmí a kde si smí a nesmí zařídit zaměstnání.
V podstatě souhlasíš s IS asi ve všem a to jen kvůli američanům.Jen mi ještě vysvětli, toto pokud vím IS zatím operuje v Iráku a Sýrii a začal se roztahovat i Lýbii Vypadá to na vznik východního isl. emirátu. ale nepřijde ti, že rozkládají vlastní zemi a naší Evropě např. hrozí?
prroude, sám jsi nám tady vykládal, jak bys ses měl v cizině mnohem líp a teď práci v cizině soudíš ?S těmi pracovníky smlouvy IS neuzavíral a oni těžko můžou jen tak zdrhnout.
Možná mi něco uniklo, člověk nestíhá, ale ty mi určitě vysvětlíš .

zaharvi
07. 03. 2015 20:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zwil
07. 03. 2015 20:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.