Tajemství Ladislava Štaidla: Žije v domě po zločincích! "Straší tam a mám na to svědky," říká | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Tajemství Ladislava Štaidla: Žije v domě po zločincích! "Straší tam a mám na to svědky," říká

V úterý oslaví sedmdesátku. Ovšem ve vší tichosti. „Není co slavit, není ani ta správná atmosféra. Šedesátka byla hodně velká, teď trochu zvolníme,“ řekl Nedělnímu Aha! letitý kapelník Karla Gotta, pražský bonviván a podnikatel. Známe dobře jeho hudbu, částečně i milostné avantýry, ale skutečnost, že více než polovinu života bydlí na nejhříšnějším místě Prahy, zas tak známa není. Jeho dům stojí na základech obávané Jedové chýše, rejdiště nekalých živlů…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zamlzena
08. 03. 2015 13:14

O Jedové chýši slyším poprvé. Jinak, i nám z knihovNA DVAKRÁT vylétla jedna kniha/ silná kniha v řadě jiných, vylétla bezdůvodně a velkým obloukem/ jednou to bylo jakoby na reakci extremního křiku
z TV / křičelo zcela nepříčetně dítě,k které se bálo slona/ nestála jsem u knihovny, a jsou na to svědci/

dannaa
08. 03. 2015 05:24

Zajímavé. Děkuji AHA.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.