Roman Vojtek s manželkou: Náhlá dvojí smrt v rodině! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Roman Vojtek s manželkou: Náhlá dvojí smrt v rodině!

Maminku Romanu Vojtkovi (42) v 16 letech vzala rakovina prsu, tatínek o tři roky později podlehl infarktu. Sestra Edita (39) se odstěhovala do Bolivie a on tu zůstal sám. Založení rodiny s manželkou Terezou (34) pro něj bylo důležité. O to překvapivější je, že ji opustil jen pár týdnů před porodem druhého potomka.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

petrarka111
08. 03. 2015 06:46

Nikdo z nás neví, co se stane za pár minut a jak se zachováme. Ale opustit vlastní ženu s nádhernou holčičkou a s chlapečkem, který se za chvíli vyklube na svět, s chlapečkem, kterého si Vojtek sám prosadil, to je nehoráznot. Ať už ho k tomu vedly jakékoli důvody, je to jen obyčejné sobectví a bezohlednost!!! Vidí jen své já, on není šťastný, tak jde o dům dál. Že učiní nešťastnými další minimálně tři své nejbližší, to ho nezajímá. Pro ženu je to šílená situace, děti ho také budou potřebovat.
Měla jsem R. Vojtka jako všestranně schopného herce moc ráda, i jako člověk mi byl moc sympatický. Jako člověk mě velmi zklamal, naprosto selhal na všech frontách. Je to sobecký zbabělec a každá jeho příští žena aby se celý život obávala, kdy jí provede něco podobného. Ale Boží mlýny melou.....a jemu se to vrátí.
Škoda, krásná rodinka to byla!

xsedmikraska
07. 03. 2015 21:34

Každý normální budoucí rodič se těší a cítí se šťastný, že se mu narodí jeho dítko. Vojtek měl dcerku a mohl se těšit na syna. K tomu hezká a milá manželka. Přesto oznámil, že se šťasten necítí. Souhlasím, to je vážně na psychiatra.

bella.
07. 03. 2015 11:09

AHA sem honem strká sívíčko R. Vojtka a tím mu ale škodí Není to aktuální rozhovor a Vojtek si nenárokuje lítost od davů.
Odejít po 11 letém vztahu není sranda.Důvody byly asi pádné. Vyjadřování se k jenom " viníkovi" Vojtkovi je jednostranné.
K rozchodu jsou potřební vždycky 2, tedy i ona !
Jemu přeju, aby se nenechal z pocitu viny od ní úplně očesat, oba mají nárok na stejnou soc. úroveň .Jí přeju , aby si brzy našla nového .Vojtek svoje děti miluje, láska k ní patrně skončila , tak není už o čem...Jo, mohl počkat, ale život je někdy moc složitej ....
Můj názor!

bum-bac-bum
07. 03. 2015 10:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

1pravda1
07. 03. 2015 10:06

Vojtek zase jájánkuje - ten člověk myslí jen na sebe, matka, otec, sestra všichni ho opustili chudinku a on teď pro změnu opustil nenarozené dítě. Asi se mu mstí za svoje dětství.

lalia
07. 03. 2015 09:58

připadá mě to ,že u Vojtka to udělala jeho špatná psychika do které se dostal.Jeho mladý život byl velmi těžký a to se na něm podepsalo a znovu nastartovaly nervy,­psychi­ka.Už­,když jsem ho viděla ,že si nechal narůst vousy,něco to napovídalo,mimo jiné ty vousy mu nesluší,není to už on a vypadá aspoň o 10 let starší.Neměl manželku opouštět,ale co když za to nemůže,skoro je mě ho líto.

bum-bac-bum
07. 03. 2015 10:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bella.
07. 03. 2015 11:14

bum-bac-bum
máš pravdu, děti co ztratily rodiče, jedno jestli úmrtím, nebo rozvodem z velké části neumím svou rodinu trvale založit.
Jo a to ještě není jasné, jak dopadne psychicky generace dětí z neskutečně nesmyslné střídavé výchovy stylu : 14 dní tam, 14 dní tady a nikde pořádně doma!!!!!

prdyvrdy
07. 03. 2015 19:01

přesně tohle mám na mysl, oni rodiče pak říkají že děti to berou normálně, ale jak říkáš nejsou schopné respektovat druhého, mají běžně problémy v kolektivu a poté ve vztazích, protože oni už a priori vědí, že se dá odejít jako jejich rodiče.

20tina12
07. 03. 2015 09:56

A to má být jako omluva pro to co udělal? Lidi prožili ještě horší věci, i když smrt mamky v tak mladém věku je bolestná. Ať už to uzavře a kápne božskou. Ukňouranej

lalia
07. 03. 2015 10:06

20tino neodsuzuj,každý člověk je jiný a jeho psychika jinak reaguje.Každý jsme jinak vybaven od přírody a on to nezvládl,jeho mladý život byl těžký a teď se mu to asi vrací a nevíš jak mu bylo a jak mu je teď Nijak se ho nechci zastávat,ale příčina tam nějaká je.Je mě ho líto i jeho rodiny,že to tak dopadlo.Tys nic takového neprožila,tak nekritizuj.Někdo se sesype z maličkosti,někdo unese hodně,ale za to nikdo nemůže.Je to prostě neštěstí.

20tina12
07. 03. 2015 10:27

Lalio-jak můžeš vědět co jsem prožila? Asertivita - máme právo se sami rozhodnout bez ohledu na druhé, ale sami si za to neseme odpovědnost. Není mi ho líto

andorea
07. 03. 2015 11:20

Nikde nekňourá. Tohle jen obšlehli starý rozhovor. Tohle už jsem četla dávno.

smazan_20150312
07. 03. 2015 05:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
07. 03. 2015 08:40

proč ubližuješ a dehonestuješ?

eisenbieger
07. 03. 2015 08:51

vsak vidis ze neumi sesmolit ani poradnou vetu , vzdy je to vetitschka o 3 sluvkach ..a takovy vetischky jeste pani vypravci pred duchodem nekde slohne , takze dej si 1+1 dohromady...baba v tesilkach a zadek jak styrkej valach ....

smazan_20150312
07. 03. 2015 13:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
07. 03. 2015 21:44

ale,ale co ty víš o tkaničkách,žádný tě nechce a kolečko by o tebe neopřel...a proto se tady dožaduješ chudinko

20tina12
07. 03. 2015 10:05

ararat ty jsi prostě "jednička", doufám že tě nedehonestuju

ararat
07. 03. 2015 21:42

dehonestuješ to si pis...a že jsem jednička tak to si taky pis

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.