Helena Růžičková a její snacha: Nenávist až za hrob! Jak dnes mluví žena, kterou herečka nemohla ani cítit? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Helena Růžičková a její snacha: Nenávist až za hrob! Jak dnes mluví žena, kterou herečka nemohla ani cítit?

Když dvě ženy milují jednoho muže, je to vždy problém. Zvlášť v případě, když o chlapa s přítelkyní bojuje jeho matka. Právě tenhle problematický trojúhelník měl být za nenávistí Herečky Růžičkové (†67) s její snachou – Helenou Růžičkovou mladší.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jana52
18. 03. 2015 15:50

Mluvit o H.Růžičkové nemá smysl, ta byla taková jaká byla a dle mne se svým přístupem k synovi těžce podepsala na jeho zdraví. Ale právě proto... dovedete si představit, že by si normální holka vzala mladého Růžičku z lásky? Třeba jo, já o tom pochybuju...

miap
18. 03. 2015 05:00

Je to smutne, pani Ruzickova radila druhym, jak zit a sama vychovala ze syna mamanka a vykrmila ho, stejne jako sebe do nestvurne tloustky. O tom, ze byla skvela herecka, neni pochyb, ale jako tchyne a babicka selhala totalne. Mladym se do zivota kecat nema a nemela-li snachu rada, mohla ji alespon respektovat jako matku svych vnoucat. Ty penize vnuckam ze srdce preju - kdyz uz nemely hodnou a laskavou babicku

ararat
18. 03. 2015 07:19

miap


proč tady píšeš lež,to že její syn trpěl obezitou,nebyla ta že by se přejídal ale měl poruchu metabolismu a na to i umřel,zda kecala do života mladým,nevíš ani ty ani já,máš odvahu napsat o někom,kdo se nemůže bránit,že jako babička selhala na plné čáře,ty nevíš a soudit někoho o kom jenom čtu v bulváru je tedy hodně primitivní..a co ty jak ty žiješ svůj život?

miap
19. 03. 2015 04:27

eremita
17. 03. 2015 23:36

Paní Růžičkovou, jejího manžela i syna Jiřího jsem znala krátkodobě a pouze pracovně. Oni i ti jejich psi byli i přes rozjařenost smutní. V době, kdy ještě nikdo z nich nebyl nemocný, tedy oficiálně. Tolik smíchu, veselí, bujarosti, a za tím vším zoufalství. Těžko se to popisuje, a nečekám, že někdo pochopí, že i z tak prímového přízemního vršovického bytu, jde se k vám i sami k sobě chovají slušně, se odchází v slzách, které nejsou ze smíchu...

dandova
17. 03. 2015 15:32

Kamarádila jsem s jeho první manželkou, chodily jsme spolu na ekonomku na Vinohradské, Jirka tam prodával v lahůdkách. Když se vzali, řekla jí paní tchýně, že z Jirky bude velký herec, a nikdo jim nebude stát v cestě.

amplituda
17. 03. 2015 17:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dandova
18. 03. 2015 07:51

Jojo, Baudyš se tam držel strašně dlouho.

6010
17. 03. 2015 15:20

A podle mého názoru je to právě to, co Růžičkovou zabilo.Nenávist k mladé snaše a neschopnost se s ní a s vnučkami domluvit.Rakovina je nemoc duše, nic jiného.Mám to vysledované.

ararat
18. 03. 2015 07:22

rakovina je nemoc duše??????a na jakém principu to pracuje? to je sranda jak si lidé vymýšlí,úplně nesmyslné blbosti...

6010
18. 03. 2015 09:37

Tak si o tom něco přečti, ať nejsi tak nevědomý.

mekanik
18. 03. 2015 11:06

ar-ano také.jako většina nemocí.ty taková chytrá holka a nevíš to.

loterie
17. 03. 2015 14:57

Pardon. Palce nahoru jsem dala komentu ararat. Sonyka je nějaká divně zapšklá a zlá..Paní Růžičková byla PANÍ herečka.

loterie
17. 03. 2015 14:53

20tina12
17. 03. 2015 14:42

Takovou tchyni mít tak prchám......a mladí mají bydlet zvlášt

sonyka
17. 03. 2015 13:20

byla to zlá a nenávistná baba-a hereč­ka?vy­nika­jící?­směš­né,jen těžila ze své obezity,jinak byla afektovaná až běda,Jirka(vyučený nevím čím)byl lepší herec než ona,viděla jsem jednou jejich představení a stačilo-v jediném byla věrohodná-když měla někomu fláknout facku a nebo být sprostá a drzá!!!!!!!!!!!

ararat
17. 03. 2015 14:47

sonyka

jestliže chceš někoho kritizovat,tak bys měla být lepší­...ne­myslíš­,tak že nejsi herečka,ale že jsi zlá baba nenávistná a zlá,je evidentní a drzá a sprostá jsi dosti...
Helena Růžičková byla kvalitní herečka a je nenahraditelná nikým,což je škoda,mohla nás ještě bavit dlouho,kdyby příroda nezasáhla...zametej si svůj práh a pak až si uklidíš pak uklízej druhým,ale máš asi co dělat než to vidlemi odhodíš..

jity
17. 03. 2015 15:20

Helena Růžičková byla zřejmě svá a kdo tvrdí, že byla špatná herečka, tak je ubožák. Vlak dětství a naděje by žádná lépe nezahrála. arat souhlas.

bum-bac-bum
17. 03. 2015 13:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

anka
17. 03. 2015 15:08

to jo....na druhou stranku se ji mladi nastehuji do jeji domacnosti a mlada si to zacne vsechno predelavat - pokud se to mlade nelibilo - meli se prestehovat do podnajmu a zit si za sve....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.