Režisérka vzpomíná na konkurz s Tomášem Holým: Co se jí nelíbilo a proč ho poslala domů? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Režisérka vzpomíná na konkurz s Tomášem Holým: Co se jí nelíbilo a proč ho poslala domů?

Kdo by neznal slavnou českou komedii Jak vytrhnout velrybě stoličku! Tenhle evergreen, který včera znovu reprízovala Česká televize, snad nikdy neomrzí. Znáte však zákulisí samotného natáčení, od kterého uplynulo už více než pětatřicet let?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

setroseuros
23. 10. 2015 20:48

Filmy s Tomasem Holym jsou skvele! Daji se videt porad dokola . Neomrzi! Vyborny scenar , rezije ,vyber hercú. Gratuluju a dekuju!!! vubec i mnoho ceskych pohadek je skvelych! pocinajic Princeznou se zlatou hvezdou , Pysnou princeznou ... a konce Tremi veterany. no a o komediich nemluve!

jenka
08. 03. 2015 20:14

Překrásný film s veselými i plačtivými příhodami. Jenom maličkost, která mě zklamala byla, že herci rodičů Jana Preissová a František Němec byli temně modroocí, ale Tomáš Holý měl oči oříškově hnědé. Mohla jsem se i zmýlit, ale mě to zklamalo, protože barevná oční čočka někomu byť i vzdálených
příbuzných Vaška (babička, dědeček) tolik neublížila.

mekanik
08. 03. 2015 13:39

byl skvělej herec je škoda každého života.každopádně řídil opilej a narval to do stromu.jěště že to nenarval do protijedoucího auta a nikoho nezabil.

omikron88
18. 07. 2016 10:17

a jak to víte? Já měl v ruce úřední dokument týkající se nehody Tomáše Holého a tam bylo 0.16 promile.
Nevěřte tomu, co píše bulvár. A kvůli pár takovým lidem je z něj teď před národem pitomec.

jity
07. 03. 2015 20:11

Proč ty dětské hvězdy mají mnohdy tak kruté osudy. Asi jim stoupne sláva do hlavy a jsou potom jak utržení z řetězu.

Syda
07. 03. 2015 20:40

Jemu tam sláva nestoupla chtěl být právníkem. Ještě, když byl dítě a už nehrál se jednu dobu povídalo, že zemřel při nehodě... smutné, že se to skutečně stalo, jen o pár let později.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.