Kdo byl ukrajinský kanibal, o kterém natočil film Jákl? Čtěte skutečný příběh muže, který zabil 50 lidí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Kdo byl ukrajinský kanibal, o kterém natočil film Jákl? Čtěte skutečný příběh muže, který zabil 50 lidí!

Byl to sériový vrah a kanibal! Na svědomí má smrt nejméně 53 lidí. Ukrajinec Andrej Čikatilo (†57), jehož příběh vypráví nový film režiséra Petra Jákla Ghoul,  byl v roce 1994 popraven. Z rekapitulace skutků této lidské zrůdy ale mrazí dodnes…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

gaysknirem
25. 11. 2016 15:30

A djeho ěti mohou mít zase děti, které mohou mít geny po dědečkovi. I kdyby to tvořilo jen 10% jeho osobnosti,, tak by to "bohatě" stačilo.To zákon neošetřuje.

pstrihavka
03. 03. 2015 06:26

Na GHOUL jsem byl. Musim rict ze vetsi kravinu jsem dlouho nevidel!!! Cely film je o tom jak parta lidi je zavřená kdesi v chatě ze ktere se nemohou dostat..... o panu Cikatelovi se tam zmini jen jednou a to jako o duchovi kteteho vyvolali a ten je tam prave drzi . Film neni o zivote a ani nevypravi pribeh o teto zrude !!!! Je to na urovni hororu Patek 13 atd jen hur natoceny a ještě je cely film v anglictine a ruštině s titulkama!!! Nechci nic pomlouvat kazdymu se libi neco jineho. Jen upozornuju na to , ze jestli nekdo ceka jak rika i reklama na tento film pribeh o masovem vrahovi ja byl treba film OBCAN X tak at na tento film nechodí!!! Bude moc zklaman . Ja osobne jsem film ani nedokoukal odesel jsem po 50 minutach kdy parta porad jeste byla na chatě ze ktere nemohla a videl jsem jednoho zabityho pruvodce a vyvrhlou kocku.... a zopakoval si rustinu.. to cely! Jdu si stahnout Obcana X.

pelagie
02. 03. 2015 15:49

Jak může impotent plodit děti ? To mi nějak nesedí....

3dots
02. 03. 2015 18:17

Mužská impotence je neschopnost soulože, zde se zjevně míní erektilní dysfunkce při obvyklých podnětech. Není to totéž, co být sterilní.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.