Zlomená vdova Pawlowská na svých narozeninách: Chtěla spáchat sebevraždu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Zlomená vdova Pawlowská na svých narozeninách: Chtěla spáchat sebevraždu!

Pokud ztratíte svého blízkého, je těžké znovu a znovu prožívat okamžiky, kdy vám byl obvykle nablízku. Stejný pocit měla i spisovatelka Halina Pawlowská (59) na oslavě svých narozenin. Ty si kvůli vzpomínání na milovaného manžela Zdeňka (†60) nemohla pořádně užít a dokonce měla myšlenky na sebevraždu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

honza54
26. 02. 2015 07:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

20tina12
25. 02. 2015 18:28

Halina je svá

tulip
25. 02. 2015 17:49

Prosím vás všechny štíhlé: Nechte nás žít! i my se směje­me,pra­cuje­me.mi­luje­me.má­me děti.A nezřídka pomůžem i vám štíhlým.Ani vy někdy nejste nijak estetičtí,ale myslím,že my jsme přece jen o kapku tolerantnější.

vilda696
25. 02. 2015 15:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nicnezpravda
25. 02. 2015 14:22

Halina s Czabanem nic nemá,je to takový vypelichaný stařík,ten by Halinu nezaujal Jen spolu léta spolu­praco­vali­..Ha­lina je sice tlustá,ale upravená..

vuhp
25. 02. 2015 13:55

Už neví jak by se dělala zajímavou. Je trapná.Dokud její muž žil ,tak jsem kolikrát od ní četla kolik chlapů má.a najednou zlomená vdova. Trapka.Kdo opravdu je neštastný ze smrti blízkého člověka, ten to stále nevykřikuje do světa.

anka
25. 02. 2015 15:38

pani Halina se nemusi delat zajimavou....ona zajimava totiz je....a asi proto jste "kolikrat od ni neco cetla"

meibes
25. 02. 2015 17:00

Ona něco vykřikuje do světa ? ... Já teda neslyšela ani slovo ...pouze jsem četla bláboly v bulvárních novinách - ale jestli je tohle pro vás seriozní zdroj informací - neberu vám to ... Jsou lidi hodní a lidi zlí ... Škoda že podle vašeho příspěvku patříte mezi ty druhé ...

ararat
25. 02. 2015 17:36

meibes,souhlas

anka
25. 02. 2015 21:01

babapsi
25. 02. 2015 23:02

to se hodně mýlíte, kdyby nechtěla být v bulváru, tak by tam nebyla! Protože jinak by to bylo na žalobu, všichni se tváří, jako že tam nechtěli být, ale přitom chtějí, tak ji neobhajujte a bulvár nezatracujte, je to jinak, než vy si myslíte !

meibes
26. 02. 2015 13:11

Na jednu stranu - lidi které živí xicht, tak ho prostě ukazovat musí .... Ale uznejte, že bulvár dělá z komára velblouda, z prdu kuličky a z hovna zlatý šperk ...Bulvár se musí něčím živit, a spousta z těch co se v něm objeví na žaloby nemají ani čas, ani nervy, nehledě že by to bylo další sousto a další titulky a diskuze ...

babapsi
25. 02. 2015 13:42

kdyby raději tato krá.va zhubla, ale to dá větší práci, než psát blbáboly a vykládat kraviny, chce to nežrat, malej dvůr a velký bič, a pak to půjde, ať neříká, že to nejde, chce to jen disciplinu, a to tadle kecalka nemá !

nicnezpravda
25. 02. 2015 13:54

není to pravda..když je tak tlustá,má už dost pomalý metabolismus a pak je hubnutí velký problém..

babapsi
25. 02. 2015 15:05

Eva Urbanová, byla hodně tlustá, konzumuje dělenou stravu a jde to, moc jí to sluší, teď je krásná ženská, ale chce to disciplinu, zhubly i tlustší, ale musí se s tím něco dělat, moje sestra má nadváhu - 40 kg, záda zničená, klouby atd, není to jen neestetické, ale hodně nezdravé!

anka
25. 02. 2015 15:42

co takhle misto toho starani kdo je tlusty a kdo ne, se starat sam o sebe, jestli mate vy sama dost pohybu, jestli jite zdrave, jestli delate nejaka cviceni pro vasi dusevni hygi­enu.­..at­d...Ur­cite by to bylo prospesnejsi... ( Mate pravdu, nerikam, ze ne, ale tohle je vec kazdeho koho se to tyka, ne jeho okoli).

babapsi
25. 02. 2015 16:03

máte naprosto pravdu, ale nevím, proč nás Halina zahrnuje nejrůznějšími bláboly, pak ať se nediví reakcím, o mne se nestarejte, já se nikde nezviditelňuji a naprosto nepotřebuji nějaké rady,či kritiky, já jsem neznámá, na rozdíl od této tlustoprdky, která, když není chvíli v mediích, je na sebevraždu, o tom se nemluví, sebevražda se jen vykoná, víte, vy zastáňkyně této tlusté, neforemné, nemožné blbky !

anka
25. 02. 2015 20:59

nejsem zastankyne pani Haliny, ale jsem proti slovni sikane - jako nazyvat lidi tlustoprdy, neforemne, nemozne blbky...clovek, ktery je schopen vypoustet takova slova z ust si nemuze vazit sam sebe, jelikoz kdyby si vazil sam sebe, a mel se rad - choval by se a mluvil by jinak. Preji hezky vecer a vice lasky.

babapsi
25. 02. 2015 23:04

s láskou, a hlavně s pravdou a láskou jděte to (_!_)le !

ararat
26. 02. 2015 07:08

kdo ti vymetl mozek?..ty musíš být v reálu velmi nepříjemná ....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.