Poprask ve VIP zprávách: Přísný zákaz pro Ivanu Gottovou! To se jí líbit nebude... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Poprask ve VIP zprávách: Přísný zákaz pro Ivanu Gottovou! To se jí líbit nebude...

Chtějí, aby vypadali dokonale, a tak na Primě přistoupili ke zvláštnímu kroku! Moderátorům Diváckých a VIP zpráv doporučili, aby před kamerou zatahovali břicha. A někteří to podle informací Aha! vzali hodně k srdci, jako např. manželka Karla Gotta (75) Ivana (39).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bella.
21. 02. 2015 01:28

Někdo tady řekl, že si Gotta váží.
já si Gotta nevážím, není proč.Už dávno není proč.
On se sám a lacině, myslím tím vkus ne prachy, lacině rozprodává.A to i protěžováním netalentu své Ivany.
Zaznamenala jsem u Gotta toto:
celý dlouhodobý mediální humbuk kolem něho, Ivany a jeho dcer a matek jeho dcer, řidiče , vystupování jeho dcer v divadle, vystupování Ivany v TV , jeho reklamy a nevím co ještě, to vše slušně odvádí pozornost od jeho múzy..A co si budeme povídat - Mistr už léta nevyprodukoval žádný hit a na koncertech mele furt to samý

U jeho ženy Ivany jsem zaznamenala toto: navzdory tomu, že si říká produkční vyprodukovala akorát tak mediální historky u svých starých dědcích v posteli a 2 dcery s jedním z nich

bella.
21. 02. 2015 01:32

opr. Ivana ... vyprodukovala akorát tak mediální historky o svých starých dědcích v posteli a 2 dcery s jedním z nich

cotonice
21. 02. 2015 01:15

Co kecá ten mediální odborník Burda? Kdyby byl odborník , tak Gottovou nikdy na obrazovku nepustí! Stále se hrbí , mluvit neumí, hlasově nepříjemná, neustále mává rukou, je to prostě bidlo ! Její blbost a sebevědomí z ní přímo kape.

veselabublinka
20. 02. 2015 16:00

Tak by mě zajímalo jestli Gott stále věří, že jí diváci budou mít rádi?

bella.
21. 02. 2015 00:53

veselabublinka
o tom nepochybuj

street
20. 02. 2015 15:36

Mistr ma bohuzel velikej podil na tom, ze se ta jeho nana vsude tak roztahuje... Bez jeho dlouholetych kontaktu je Ivana totalne v pr..li, protoze bez nej je totalni nezajimava nula!!!

Sam Gott udelal velikou chybu, kdyz si tuhle zlatokopku Machackovou nasadil do baraku a ta od zacatku kula sve silene plany a pikle...

Jinak - Mistr chce mit doma od ni klid - proste chce mit taky i svuj klid - ma na to ve svem veku samozrejme narok - a tak ustupuje a dela jen to, co domina naridi a piskne - proste je pri ni bohuzel totalni podpantoflak...

Ale vetsina lidi, tuhle protekcni dosazenou nulu jednoduse nebere - proste tahle nana nic neumi, tak co s ni...?!!!

Proste pryc s ni!!!

Nekompromisne vyhodit, aby byl od ni konecne klid!!!

mandat
21. 02. 2015 00:51

Presne tak. Gottova nema v televizi co delat a v muzikalu take ne.

20tina12
20. 02. 2015 14:18

Mistr Gott vybíral až přebral

street
20. 02. 2015 12:06

Zlatokopka Machackova-Gottova vsema trikama uhnala Mistra a pak se cez jeho jmeno planovite, nesoudne a hlavne protekcne vsude nacpala - ale talent a schopnosti ji do ty jeji nechutny a vymasteny hlavy nikdo nenaleje...

Stary Gott je od zacatku bohuzel jen loutka v pazourech nenasytne a nesoudne Ivany...

Vsichni, kteri maji na svedomi to, ze tohle totalni drevo Ivanuse dostalo vubec nejakou sanci a tak neskutecne dlouhy cas na to, aby v TV narcisticky predvadela lidem to, co pritom absolutne NEUMI - a brala za to co neumi a neovlada i nehorazne prachy - meli byt uz davno na cele s vymastenou Ivanusi svinskym krokem hnani a neprodlene a okamzite ze svych teplych mist odejiti...

20tina12
20. 02. 2015 11:12

Ten pořad mě ale zajímá chápeš.... nebo nechápeš!!! Je to studenej čumák

govana
20. 02. 2015 10:25

Gotta jsem si vždy vážila ale bud je zamilovaný,pod pantoflem nebo stařecky už mimo ....Klesl u mne že nevidí (přece vždy byl odborník )že Ivana neumí a nikdy nebude umět moderovat a nedomluví ji .Tedy Gott klesl smutné.Věřím že Ivanka se tlačila i do hlavních zpráv.Tady nejde že je to žena Gotta ale že to fakt neumí i po letech....Myslím že dcera od Gotta Dominika by zaskočila lépe a byl by vidět né studený tvrdý úsměv Ivanky .

6010
20. 02. 2015 10:07

Chudáci moderátoři.Mně toto někdo říci, tak je pošlu do pr...e.Ale vedení televize je jasné, že takové platy, jaké moderátoři berou, tak to jim nikde nikdo nedá a že tudíž budou skákat tak, jak oni pískají.Hnus.

xsedmikraska
20. 02. 2015 09:52

Již jsem to zde psala několikrát. Paní Gottové moderování opravdu nesvědčí. Neupírám snahu, ale když to nejde, tak to fakt nejde. Rozumné by bylo hledat pracovní činnost, která ji sedí a ve které se cítí svá.

ivoadler
20. 02. 2015 10:46

Jediné, co by jí opravdu sedlo, by bylo zvedání telefonů. Mohla by si říkat produkční.

bella.
20. 02. 2015 11:48

Y)

brunos
20. 02. 2015 01:50

Od té doby co je tohle trdlo ve zprávách na Primu nekoukám!

20tina12
20. 02. 2015 00:00

A co Jú a Hele nebo Spejbl a Hurvínek

20tina12
19. 02. 2015 23:58

To je pravda ale někdo mladší s jeho úrovní a schopnostmi

bella.
19. 02. 2015 23:38

stejně jsou vidět Gottce stahovací kalhotky .Někdo holt má a někdo nemá shůry dáno mít ploché břicho.Tahle i kdyby panděro vtáhla až k mandlím, bude tam dál.A to i přes to, že maká a cvičí.

ararat
20. 02. 2015 07:33

no měla bys beladono cvičit i mozek,abys neplodila toliko blbostí,ty kdybys byla v televizi to by byl teprve zábava viď: (ne)paní dokonalá

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.