Vítejte doma, mistře! Jan Tříska se vrací z Kalifornie do Česka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Vítejte doma, mistře! Jan Tříska se vrací z Kalifornie do Česka!

Legendární herec Jan Tříska (78) sice před 37 lety emigroval do Nového světa, ale kvůli práci se vrací domů. Nyní si ho ale fanoušci budou moci užívat ještě častěji!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

tulip
15. 02. 2015 13:38

Jo,já měla takovéhleho fotra.Hajzl k pohledání,neplatil na mne a sestru výživné,ale protože to nebyl herec­,ale"­kome­dian­t",kte­rý prý měl strach,že z Československa bude další ruská republika,vysmahnul do Ameriky a pověsil se na krk brác­hovi,­emigran­tovi z roku1948.Co bude s dětmi ho absolutně nezajímalo.Po revoluci sem začal Emeričan jezdit,bylo mu těžko rozumět,mluvil hatma­tilkou­,typic­kou pro blbé emigranty.Nechal se tu ošetřovat,ale naštěstí pro nás umřel brzo,než stačil napsat závěť,protože si v 86 letech myslel,že je nesmrtelný a že když bude chodit v červených kalhotách a košili s palmami,tak to stačí.Naštěstí jsme po něm zdědily slušnou sumičku,takže bezstarostný život zaručen.Jen je mi líto,těch let,kdy on si žil bezstarosti a mne tahali po výsleších STB a nemohla jsem studovat,ale jen doslova mýt záchody.Tak si teď užívám,ale má to hořkou příchuť.Navrátivší emigranti jsou podle mne hajzlové.

mandat
14. 02. 2015 21:09

Triska v 80 a 90 letch hral v USA divadlo. Ted je uz stary a starych hercu ma USA dist svych. jeho zena se nikdy jako herecka v USA nechytla. Makala v hotelu. Jeho deti snad neco podnikaji.

20tina12
14. 02. 2015 14:32

Ale že ho nemusím-herecky mu ty role v jeho podání nevěřím

fortun
14. 02. 2015 12:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

starypes
14. 02. 2015 16:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lambrika
14. 02. 2015 12:16

poslední dobou začíná " přehrávát " tak jako Kemr ke konci kariery taky už byl nekoukatelný

prroud
14. 02. 2015 11:24

"Mistre?" , jen proto ze zil venku? Trosku prehnany co rikate,a to i pres to ze spatne nehral,to se musi nechat,ale mam pocit ze na mistrovskej titul to vazne nestaci,co by na to asi povedeli ti opravdovi velikani,mistri,jak by se museli cejtit? Soucasnej svet ma divny a nabourany hodnoty,znicena moralka,juvenilni justi­ce,te­plou­si,kde­co spatnyho se vynasi a vyzdvihuje a moralni, praco­vitej­,skrom­nej,o­bycej­nej clovek se stava necim neprirozenym a snad spatnym

ivoadler
14. 02. 2015 11:15

U nás hrál, dokud to byl takovej akční fešáček. Co fešáčkem už není, jeho kariéra skončila. Z čeho je v té Americe vlastně živ? Zřejmě ho živí manželka. Dělá v nějakém hotelu. Jeho životní náplň je, že do zblbnutí běhá. Taky podle toho vypadá jako vyschlá treska. Něco tady odehraje a zase bude mít na živobytí v Americe.

tlamovka
14. 02. 2015 11:09

přijel sem zaklepat brkama? Je stejný jako všichni ti ublížení,co museli vzít kramle! Nadávali na režim a litovali se,tak frnkli a téměř všichni už jsou zase zpátky umělci! Kdo by o ten póvl stál! Najednou jsou jim Čechy dobré,ale jen proto,že je tu oproti cizině levně a že tam by přišli na buben!

black_amstaf
14. 02. 2015 10:55

Jenom síra a oheň závist a neschopnost tady na tehle diskusi,lesbicko-***ské tlachání.

amplituda
14. 02. 2015 10:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

briana
14. 02. 2015 10:07

Nechápu co byl Tříska za mistr. Dědek protivný to je nic víc. Nikdy jsem ho moc nemusela. Ať si klidně v té Americe zůstane mistr. Máme nebo měli jsme u nás jiné daleko kvalitnějši herce kterým by se dalo říkat mistr ne nějakýho opelichanýho Třísku.

illis
14. 02. 2015 09:46

Žít v USA a dostávat role v Česku, no neberte to . Příležitostí tam skutečně mnoho neměl, poslední před 11 lety a to je hodně dlouhá doba. Na letenky u nás dostatečně vydělá. Takhle se o něm aspoň ví.

briana
14. 02. 2015 10:07

Asi o něho nebyl až tak velký zájem.

jity
14. 02. 2015 09:43

Dědek jeden protivnej, nafrněnej, tak na toho jsme tady opravdu čekali. No nic když už jsme tak blbí, tak holt mu budou dávat role. Jako Láďa Kerndl, zpíval na lodích, ale jeho zpěv není nic moc, to jsou i na tom blbým Šlágru někteří lepší zpěváci.

illis
14. 02. 2015 09:49

Jeho manželka Karla Chadimová dělala šéfku restaurace v hotelu svého bratra, ta se tam u filmu asi moc neprosadila.

lukreciaborgia
14. 02. 2015 14:16

illis-neprosadila se vůbec a myslím,že tu šéfku hotelu dělá pořád.Její bratr Chadima si vzal jako 3 manželku taky třetí manželku Jiřího Krampola Martinu.A Martina Chadimová bývalá Krampolová dělá někde mluvčí u Babišove firmy.

bella.
14. 02. 2015 09:31

Soudím, že " Mistr " má dvoje občanství, tedy bude mít aspoň minimální český důchod k tomu svému US.Dál soudím, že na zdravotní a krutě drahou péči v US nemá.Naše zdravotnictví, i přes ty kecy tady, je kvalitou srovnatelné s americkým .Finančně je za hubičku .
P.S.
do AHA jsem už jednou psala aby si dali bacha na užívání Mistr x mistr.
Nevím, jestli malé "m" použili záměrně, ale pochybuju.
Nepředpokládá se , že by se v redakci AHA vyskytla mozkovna, která by dokázala sdělovat " mezi řádky."

ferda6
14. 02. 2015 09:22

Copak,copak - už ho tam chlapce nechtějí ? Další z řady - Landov­ský,Př­enosil­ka a další .

nilud
14. 02. 2015 09:18

Viděl jsem ho hrát v několika amerických filmech,ale vždy to bylo křoví,které mu sehnal Forman,a co tenhle mistr natočil v doma,kromě Radůz a Mahulena zase jen samé roličky.Ta mistře vítej doma,ale za oceánem.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.