Zeman pobláznil Spojené arabské emiráty: Od prince se mu dostalo nebývalé výsady! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Zeman pobláznil Spojené arabské emiráty: Od prince se mu dostalo nebývalé výsady!

Okružní jízda po městě limuzínou, kterou šoféroval sám princ, jeho pozvání do restaurace a koberec jako dar.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prroud
13. 02. 2015 21:57

Blbecky kukuliny co neco napisou a nevedej co placaj,miluju! Jak rikaval otec: "Muzes bejt blbej synu,ale musis si umet poradit a co neznas,zjistit!" !!!

prroud
13. 02. 2015 21:55

KUKULINE,dokonceni! Priste nemystifikuj!!! : 'Žádné polské vojsko kromě toho, co tu bojuje neexistuje!' Generál Monter prohlásil rozhovor za ukončený a ostatní odešli. Generál Monter se za chvíli vrátil a řekl: 'Konečnou odpověď obdržíte za několik dní.' Té jsem se nedočkal. A oni pokračovali ve své separatistické linii."

(svědectví R. Zdráhala v knize Válčil jsem v poušti) "V září 1944 přišla do tábora skupina polských důstojníků zajatých po potlačení varšavského povstání. Náš důstojník si všiml, že někteří vysocí důstojníci spolu nemluví a zeptal se pobočníka generála Bór-Komorowského na příčinu. Pobočník kapitán Adamowski mu oznámil, že Bór-Komorowski odsoudil generála Smierciewského za povstání k trestu smrti proto, že vyjednával přes jeho zákaz se sovětskými důstojníky o pomoci. Dále mi řekl, že generál Smierciewski obviňuje Bór-Komorowského, že dal zastřelit sovětské důstojníky, kteří přišli z protilehlého břehu Visly z předměstí Pragy dojednat pomoc varšavskému povstání. Skupina českých důstojníků byla tímto oznámením ohromena a rozhodla se pozvat generála Bór-Komorowského na besedu, kde se ho škpt. Bušina na to přímo zeptal. Bór-Komorowski klidně odpověděl, že to pravda je, protože generál Smierciewski přes zákaz polské vlády z Londýna vyjednával se sovětským velením. Ale obvinění, že dal rozkaz zastřelit sovětské důstojníky, kategoricky odmítl. To prý provedla Armija Krajowa, on sám takový rozkaz nikdy nedal."

Tak takhle nějak čekala Rudá armáda před Varšavou, až to Němec zpacifikuje.

prroud
13. 02. 2015 21:53

KUKULINE ! : Zřejmě křivdíte Rusům, když píšete, že Rudá armáda čekala, až to Němec zpacifikuje. Tak je to přesně podle poplyšové lži historie, ale ...

(svědectví Maršála Žukova, Vzpomínky a úvahy) "Zjistil jsem, že Bór-Komorowski neupozornil velení 1. běloruského frontu ani velení 1. polské armády na připravované povstání. Nepokusil se vůbec o koordinaci. Aby poskytla varšavským povstalcům pomoc, přeplavila se sovětská a polská vojska přes Vislu a obsadila ve Varšavě Wybrzeže. Avšak Bór-Komorowski se ani tentokrát nepokusil navázat s námi spojení a sovětská vojska utrpěla velké ztráty. Protože nebyla dostatečně silná, aby se mohla zmocnit Varšavy, rozhodlo se velení frontu stáhnout vojska nazpět na pravý břeh. Zjistil jsem, že sovětská vojska udělala vše, co bylo v jejich silách, aby pomohla povstalcům. Stalin vyslal k Bóru-Komorowskému dva důstojníky - výsadkáře, kteří s ním měli udržovat spojení a koordinovat akce."

(svědectví I. Kolosa - to je jeden z těch výsadkářů - v knize Generalissimus) "V kanceláři byl maršál Rokossovskij a generálporučík Tělegin. Maršál mě přijal velmi přátelsky a zeptal se, zda jsem připraven splnit náročný úkol. Připomněl, že letadly přepravují do Varšavy léky, zbraně a potraviny pro povstalce a neví, do čí rukou se dostanou. 'Zítra odletíte letadlem do Varšavy vyjasnit situaci a spojte se s velením povstalců. O všem nás informujte vysílačkou.' (...) Nebylo to jednoduché, ale podařilo se mi setkat se s velením povstání. V dohodnutý den mě přijal zástupce Bóra-Komorowského generál Monter. V době našeho rozhovoru vešli do kanceláře dva muži. Vyložil jsem v krátkosti naše představy o možnosti osvobození Varšavy. Generál Monter odvětil, že na odpověď budu muset počkat. Měl zároveň připomínku, že Sověti navazují pochybné kontakty s hrstkou samozvanců v Lublině (opozice vůči Londýnu). Odpověděl jsem, že nyní je řeč o společném úsilí povstalců Rudé armády a polského vojska osvobodit Varšavu. Člověk s brýlemi Bór-Komorowski mě přerušil: '

prroud
13. 02. 2015 16:51

A pak ses kukuline prob­dil.­....­....­....a bylo rano )))

snufina
13. 02. 2015 16:26

snufina
13. 02. 2015 16:26

Výše uvedené patří pro : bella!!!!!!!

bella.
13. 02. 2015 23:40

snufina

díky, je to od tebe milé , tady už člověk slyší jen nadávky nestravitelné ararat a toho jejího morda.

smazan_20150312
16. 02. 2015 23:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kukulin
13. 02. 2015 16:07

Hlavně na konci druhé světové vojny. Rusáci se zasadili o to, aby aby u nás skončila později než v Evropě. Američané byli schopni nás osvobodit, ale rusáci si vyhradili, že jsme v jejich zájmu a nedovolili to. Nebýt Vlasovců, tak Praha dopadla jak Varšava. Po povstání ve Varšavě stáli Rusáci na druhém břehu Visly a čekali měsíc až němci Varšavu zničí. Oni se pomstili i svým vojákům, kteří přežili boje v Evropě a poslali je všechny do gulagů.

bella.
14. 02. 2015 00:00

kukulin

tohle tě učili ve škole ? to jsou zase porevoluční tendenčně upravené děiiny národa , ale žádnej učitel není tak blbej a žádné osnovy nebyly takhle upravené.Sis asi domyslel , protože po 1989 tady je neskutečná schíza ze všeho komunistického a východního , jenže ke vzdělání patří vědět jak to bylo.Googluj!

mandat
13. 02. 2015 13:32

Abu Zabi se ted jmenuje ABU DHABI. To je,jako by jste psali, ze jel do Leningradu,ten ma ted zase sve puvodni jmeno.

suveren
13. 02. 2015 12:37

bella-výstižné ,přesné a pravdivé

bella.
13. 02. 2015 23:41

suveren

děkuju, jsem ráda, že nás je víc

prroud
13. 02. 2015 12:03

Vsichni,nebo aspon vetsina vime,ze celej slavnej "zapad" nas vycuca a kdyz to bude potreba,v klidu hodi pres palubu,jediny Rusko nam pomahalo i pres nasi nevdecnost.

smazan_20150312
16. 02. 2015 23:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
13. 02. 2015 12:01

bella. hmmmm, ted jsi zabodovala,prehled ti neschazi,dobry

prroud
13. 02. 2015 11:59

Njn,prisel cas zkusit si ho koupit,kdyz jsme US ambasadu prokoukli a na jejich potapeni naseho prezidenta za vydatnyho se***vani prazsky kavarny kasleme.Kdekdo vi,ze saudi jsou poskokama USA.

bella.
13. 02. 2015 10:31


jsem moc ráda i za Zemanův postoj k Putinovi a Ukrajině a Číně a problému asimilovaného Tibetu atd..
A jsem moc ráda , že Merkelová na celé čáře pukla a Putin vítězí.A jsem ráda, že Zeman Merkelovou předběhl a naše vztahy s Putinem upevňuje.Jsem zvědavá co Německo vymyslí pokud Řecko odej­de..As­trono­mické dluhy dluží Řecko právě německým bankám, situace jak z Wall Street.
Jsem ráda, že Zeman napravuje ty nesmyslné obchodní kotrmelce Nečase a Topolánka, kdy se Česko stalo lénem Německa , potažmo EU. Zastánce EU Zeman se stará o budoucnost naší ekonomiky i přes EU diktát, protože - pořád jsme ještě samostatný stát!
Můj názor ! Sorry je to dlouhý

amplituda
13. 02. 2015 11:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tulip
13. 02. 2015 12:11

Jen aby nám ho Pán Bůh hodně dlouho zachoval.Držíme mu moc palce.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.