Květa Fialová skončila v nemocnici: Situace je vážná… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Květa Fialová skončila v nemocnici: Situace je vážná…

Legendární Tornádo Lou musela už podruhé v tomto roce do nemocnice. Po krvácení do břicha prodělala Květa Fialová (85) infarkt.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

svatadala
03. 03. 2015 19:37

Radovala se z nemocí, z vysokého věku, těšila se na smrt, no tak třeba bude mít brzy opravdu radost. Furt někde lítala, do kde koho se navážela a najednou bude mít strach.....holt to všechno byla póza a kecy. Myslela si, že je nenahraditelná, jo, skvělá herečka, ale na stará kolena působí trochu jako blázen a nevidí si do pusy. Radši a\ť se brzy uzdraví a chová se jako roztomilá, stará a přívětivá dáma.

amplituda
13. 02. 2015 11:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tulip
12. 02. 2015 16:51

Tahle paní tolikrát říkala: Vždyť to je dobře,že mne něco bolí,mám z toho velikou radost,že mám bolesti! Těším se,až umřu a setkám se se svými blízkými a známými.Když jí dr.Pavel operoval,tak řekla:Když se probudím,uvidím Vás,když se neprobudím a umřu,uvidím Vašeho tatínka(spisovatele Oto Pavla).Jestlipak si na to i dnes vzpomene?

smazan_20150312
13. 02. 2015 04:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.