Žilková s Batulkovou v jedné kuchyni: Nůž na krku i společné popíjení! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Žilková s Batulkovou v jedné kuchyni: Nůž na krku i společné popíjení!

Jedna by druhou zabila! Herečky Veronika Žilková (53) a Dana Batulková (56) se nechaly při společném vaření tak unést, až z toho byl nůž na krku starší z nich, tchyně Agáty Hanychové...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bella.
11. 02. 2015 13:37

Obě jsou hnusný , každá jinak , holt abychom se nenudili.Žilková mi přijde ale mnohem hloupější a taky je nechutně sprostá.Jednou se Aguš prokecla, že talk u nich mluví všichni ( kravín hadr) a lkdyž do rodiny přišel Stropnický, tak se museli začít kontrolovat.Pak tohle sdělení chtěla honem nějak napravit, ale ještě víc to naopak rozmázla.

čau tasshi, jdu pryč.Po cestě ozkouším tu vůni.
S mekem nic není, asi se toulá.ararat asi trénuje tanečky ,anebo už mě sjíždí u Myslíkové a Gottky

ararat
11. 02. 2015 19:41

ararat pracuje,abych na tasshi vydělala já mám to štěstí,že nemusím jako ty
Vyšpulit, plivnout, rozetřít , utřít a .- ne-má -š
já na rozdíl od tebe mám seriozní práci a za to adekvátní odměnu,je zajištěna rodina a vše co s tím souvisí

ararat
11. 02. 2015 19:50

jo ty máš patent na rozum,všichni ve většině nejsou jako ty to už víme,neměla bys tam něco o sobě napsala ,jaká si krásná,chytrá,z patentem na rozum,povídej,budeš zajímavější,už docela nudíš svými přiblblými útoky na druhé lidi

smazan_20150312
11. 02. 2015 06:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
11. 02. 2015 19:42

jinou rétoriku nemáš,jsi nějaká omezená,ale neboj za to budeš potestrána ani nebudeš vědět jak...jen se těš

ararat
12. 02. 2015 08:40

tasshi-prasulka ...proč jsi tak zlá?­?????n­eschop­ná????­???

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.