Polenový útočník z D1: Pomatený blblček? Sotva! Je to studovaný synáček z bohaté rodiny! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Polenový útočník z D1: Pomatený blblček? Sotva! Je to studovaný synáček z bohaté rodiny!

To by nikdo netipoval! Útočník, který házením polen na projíždějící auta ohrozil na životě 28 řidičů, není žádný nevzdělaný chudáček. Naopak!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prroud
05. 02. 2015 22:38

Abych se mohl vyjadrit,chybi mi tu motiv,proc! Jinak muzu tezko hajit nejakej rozsudek nebo obvineni.

ivoadler
05. 02. 2015 16:01

Já mám občas taky takové choutky něco na někoho hodit.

honza54
05. 02. 2015 13:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vuhp
05. 02. 2015 12:12

Jsem přesvědčená , že se mu nic nestane. Otec to zařídí.

beda88
05. 02. 2015 11:47

Nuuuu, já si myslím, že je to normální pičus a bez pardonu obvinit z pokusu několika násobné vraždy se sazbou min. 20 let. To je moje vize. Praxe bude: Tatínek zjistí, kdo bude dělat psycho posudek, přiletí pár obálek nu a uhraje se to na nepříčetnost. Nová zábava v ČR. Tak 6 měsíců v Šaškécu (blázinci) nu a pak domácí léčení. A je hotovo.

ararat
05. 02. 2015 10:39

já si myslím,že vysokoškolsky vzdělaného člověk nemusí mít IQ na úrovni,vysoká škola inteligenta prostě nedělá,ale na druhou stranu může být psych.nemocen a nebo se mu v životě něco přihodilo tak,že zvolil nepochopitelnou akci "polena z mostu na projíždějící auta"...to odhalí snad odbornící a pak musí nést svou odpovědnost za svůj nesmyslný čin,který spáchal..mohli zemřít nevinní lidé a jak ti k tomu vlastně příjdou...věřme,že to bude spravedlivě potrestáno.

marek.d
05. 02. 2015 10:19

Na a co, že je "studovaný synáček z bohaté rodiny"??? Titul mu rodiče zaplatí (jak se to dnes běžně dělá, není to jako dřív, že akadamický titul měli lidé inteligentní a schopní, dnes si koupí titul i debil!) a pomatený blbeček to bez debaty je, je to zlý dementní ***, který patří do basy na hodně dlouho, šmejd, poleno bych o dutou palici omlátil jemu, až by krev stříkala!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.