Cigarety zdražují až o 7 korun! Rádce Aha! Jak přestat kouřit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Cigarety zdražují až o 7 korun! Rádce Aha! Jak přestat kouřit!

Kouříte? Tak to se asi nestačíte divit, jak jsou cigarety drahé. A chystá se další zdražování! Určitě vás napadlo, že s tímto zlozvykem skoncujete. Jenže to není tak jednoduché!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

tulip
01. 02. 2015 13:23

Já jsem kouřila do loňského konce dubna,a to 40 let,krabičku denně.Neměla jsem žádné potíže,které bývají spojovány s kouřením,ani potíže,které bývají kouření přisuzovány. I p řesto,že můj příjem byl nízký,na cigarety mi to vždy stačilo.Ale loni na jaře jsme dostali výpověď z bytu.No a byt,který jsme si našli,je nekuřácký.A protože nám po všech stránkách vyhovoval,bylo rozhodnuto.Poslední cigaretu jsem si zapálila ráno,před příjezdem stěhováků a to byla moje poslední. Každý se diví,jak já,takový kuřák,přestal kouřit z hodiny na hodinu.Neměla jsem žádné "berličky",ale chtěla jsem bydlet ve svém nynějším bytě tolik,že to šlo ráz naráz.Hodně mi pomohla"Kuřákova plíce" na internetu,jsou tam opravdu super rady,chce to pít hodně vody,správně dýchat a jde to!Dneska už si na cigarety ani nevzdechnu a jsem tomu moc ráda.

anka
01. 02. 2015 15:49

tulip, moc vam gratuluji..

tulip
01. 02. 2015 18:42

Moc děkuji,to,že jsem s tím takhle sekla,je věc,na kterou jsem opravdu pyšná.

prdyvrdy
01. 02. 2015 16:57

já kouřil 28 let, žádné problémy, ale pak jsem musel na operaci a než bych někde kouřil jak somrák na záchodcích!!! tak jsem tam nekouřil a kupodivu mi nechyběly, Tak jsem toho využil a už jsem nezačal. A nekouřím už 17 let A když vidím kolik to dneska stojí, tak jsem šťastný, že nejsem závislý. Navíc je překvapivé, že kouří lidi co mají potíže s penězy a pořád naříkají,

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.