Muslimské odpadlici Pavlíně hrozí smrt: Zradila islám a v bezpečí není ani dcera... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Muslimské odpadlici Pavlíně hrozí smrt: Zradila islám a v bezpečí není ani dcera...

Pavlína Bitarová (35) v lednu 2006 konvertovala k islámu. Před pěti lety, po špatných zkušenostech, se rozhodla vzdát se ho. A přišel šok. Od bývalých souvěrců začala dostávat i výhrůžky smrtí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

benegim
21. 03. 2015 00:47

Jo a k tomu tematu ze ji chcou zabit ze odstoupila z islamu. Je to hnusne to ano. Ale je to jeji chyba zrejme v islam neverila od srdce a kdyz to jen predstirala nebo se stala muslimkou jen kvuli priteli tak udelala velkou chybu.

benegim
21. 03. 2015 00:39

Taky jsem nenavidela islam a mluvila jsem o nem tak jako vy ale tet jsem vse pochopila a musim se smat tem lidem co islam nenavidi.
Vy nic nechapete
Stala jsem se muslimkou a provdala za turka.Manzel je na me hodny a respektujeme. Zahalena byt nemusim. Satek na hlave se ma nosit dobrovolne a s hrdosti a ne se strachem a nenavisti. Ale jak jsem uz psala vy to nechapete. Verite jen tomu co vydite v televizi a co ctete na netu. Muslimsti lide jsou mily pratelsti nevsichni jsou teroristi. A jestly nejaky muslim mlati zenu tak je zbabelec . Protoze v islamu se ma k zene chovat jak ke kvetine a jeste lepe. A muj manzel je tomu dukazem. Jsem stasta za to co me potkalo a nikdy bych uz nemenila. Jen vam chci rict zamyslete se sami nad sebouani ani VY NEJSTE DOKONALI

prroud
03. 02. 2015 13:54

Nejak se mi nechce verit ze ctu v komentarich tolik nenavisti,a to si rikate Slovani a Cesi? Nikdy jste jako mlady neudelali chybu? Neocenite ze nasla tu odvahu si tu chybu priznat a vystoupit? Cekal bych ze napisete neco v tom smyslu,ze jak ji ublizej,poznaji pani sefove jak chutna spravedliva odplata! A to taky poznaji!!! Ale to co jste predvedli,to je ostuda!

zaharvi
26. 01. 2015 16:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

petrmetr
27. 01. 2015 04:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zaharvi
26. 01. 2015 16:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

petrmetr
26. 01. 2015 14:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rocekstanislav
26. 01. 2015 08:49

ať táhne odkud přišla, za prvé to její dítě má tátu který ho chce vidět, za druhý si to měla uvědomit než dřív než se s někým spustila a za třetí to její dítě je malí muslim, až vyroste tak nám může pěkně zatopit

petrmetr
26. 01. 2015 14:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

plzenska
26. 01. 2015 05:16

Konvertity považuji za vlastizrádce , nikdy žádnému muslimovi nevěřte, oni lžou jak Korán káže. Když se k nim přidáte, tak se stanete součástí komunity ať chcete nebo ne, ani do mešity chodit nemusíte a už v tom lítáte - psychický teror, fyzické násilí atd.
ISLÁM V ČR NECHCEME ! ! ! www.ivcrn.cz

petrmetr
26. 01. 2015 14:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

plzenska
26. 01. 2015 05:16

Konvertity považuji za vlastizrádce , nikdy žádnému muslimovi nevěřte, oni lžou jak Korán káže. Když se k nim přidáte, tak se stanete součástí komunity ať chcete nebo ne, ani do mešity chodit nemusíte a už v tom lítáte - psychický teror, fyzické násilí atd.
ISLÁM V ČR NECHCEME ! ! ! www.ivcrn.cz

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.