Troška s nadhledem o svém filmu: Kritička zřejmě požila... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Troška s nadhledem o svém filmu: Kritička zřejmě požila...

Ačkoliv režisér svými filmy v kinech trhá rekordy, za poslední díl si vysloužil hodnocení pouze 25 %. Zdeněk Troška plnému sálu těsně před promítáním sdělil, co si myslí o recenzi, kterou napsala známá kritička ještě před slavnostní premiérou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivoadler
23. 01. 2015 14:52

Slunce seno ano. Kameňák byla jen série anekdot, znal jsem je skoro všechny. Babovřesky 1. díl znechucení. Na další už nepůjdu.

jana52
23. 01. 2015 18:56

Slunce, seno.... fajn, ale k Troškovi od Kameňáku po Babovřesky není co říct, uslintané, ubohé. Kdy se to s ním stalo, vždyť nebýval hlupákem... kdysi

bella.
24. 01. 2015 15:23

ivoadler

ivoadlere, fakt nejsi intelektiál.Ty " jen " aneknoty jak říkáš byly stěžejní, na tom to bylo postavený , zbytek byla vata k tomu.A tohle dát dohromady je dost těžký na celovečerní film, ty experte .
Kameňáky jsou velmi dobrý

jarypadlo
23. 01. 2015 12:52

Kritika co jsem četl byla od IQ-tykve. Když de-bil píše o natáčení "Babovřesek",rád bych slyšel aspoň jeden "vřesek"!

bella.
23. 01. 2015 10:17

Troška je úžasně chytrý člověk a nedělá jen do filmu .
Jeho 3 slunce a seno ...nemají obdoby, baví se každý normální člověk.
Babovřesky - z 1. dílu jsem odešla v polovině, na další by mě nedostal ani za zlatý tele.Co se s tím Troškou stalo, že je tak nekritickej?

kofila
23. 01. 2015 10:50

Uvěřil, že točí pro obyčejné lidi a stoupla mu sláva do hlavy. Trilogie Slunce seno bylo něco nového, lidi opravdu pobavila. Kameňák jsem nedokoukala ani první díl, na Babovřesky jsem koukla, abych nekritizovala něco, co jsem neviděla. Byl to děs, nevěřila jsem, že natočí dvojku, natož trojku. Ovšem co člověk, to názor. Potkala jsem známou a ta mi vyprávěla, jak se s mužem u Babovřesk královsky bavili

jarypadlo
23. 01. 2015 12:49

U babovřesk"? nemohli jste se bavit když jste mongo-loidi a neumíte česky.

bella.
24. 01. 2015 15:25

kofila

na Kameňáky je potřeba se kouknout po druhý, teprve pak to doceníš, můžeš si je stáhnout.Mně se líbí.
Babovřesky je útrpný pokus o něco ....

ararat
24. 01. 2015 20:06

bella.dono proč tady zase lžeš,si tady tvrdila,že se na televizi nedíváš a teď tady machruješ...bože můj tipla jsem si tě dobře...ty totiž věříš svým vlastním lžím a to je jak známo příznak schizofrenie...

bella.
25. 01. 2015 00:13

ararat

když už mě tady tak pořád sjíždíš, víš že chodím do kina.

Z kina, ararat, z kina jsem odešla od Babovřesek.
V kině, ararat, v kině jsem byla na Kameňácích.
A z webu, ararat z webu si můžu stáhnout co chci.

mirkazam
23. 01. 2015 08:17

Ty Babovřesky si mohl Troška klidně odpustit...

ararat
24. 01. 2015 20:08

tak na to nečum koukej raději na krváky a je to

peecek
23. 01. 2015 08:04

Videl jsem prvni dil a netouzim videt ani druhej a uz vubec třetí díl.
rekl bych, že je to nejhorsi co Troška natocil. Koukat na první dil, bylo sebemrskačství.
dvouhodinovy blok reklam a neskotecna trapnost.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.