Tajemství ze soukromí Přemka Podlahy (†76): Brzy ovdověl a musel se vypořádat s těžkou životní výzvou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Tajemství ze soukromí Přemka Podlahy (†76): Brzy ovdověl a musel se vypořádat s těžkou životní výzvou

Nikdy o tom nemluvil. Soukromí duchovního otce Receptáře Přemka Podlahy (†76) bylo vždy zahalené tajemstvím. Málokdo tak ví, že býval vdovec.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pastorkyna
26. 01. 2015 15:05

Šárka Tomanová byl velký přešlap Přemka Podlahy, od ty doby myslím stratil na popularitě, byla krásná, milá a zdála se i skromná, takže 3 atributy, které mohli Přemka odrovnat s pořadu, nejhorší bylo to, že se vzdala kariéry před pořadem, no co už, ať ji je zem lehká, jsem ráda, že se na ni nezapomnělo, i kdyžjsem ji osobně neznala fandila jsem ji...

rezacek
02. 01. 2015 12:17

Kalendová je svi ně, která vyštípala krásnou a milou Šárku Tomanovou (protože byla na rozdíl od ní ošklivá a protivná). A slaboch Podlaha, kterému ostatně šlo jen o prachy, to odkejval. Tomanová krátce na to spáchala sebevraždu. Kalendová a Podlaha ji mají na svědomí. Žádná čest jeho památce nepatří, ať se smaží v pekle a doufám, že brzy i s Kalendovou.

amplituda
02. 01. 2015 17:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

xsedmikraska
02. 01. 2015 08:40

Mrtvému vše odpuštěno. Pravdou je, že se mi osobně zprotivil, když do jeho pořadu byla k němu přidána společnice. Taková milá hezká blondýnka. Očividně ji dusil, jak jen šlo. Musela z pořadu odejít a ne za tak dlouho to děvče spáchalo sebevraždu. Neříkám, že kvůli němu, ale znáte to, přibalují se smutné věci a pak to křehká duše neutáhne.

illis
01. 01. 2015 23:35

Kalendová mi nebyla nikdy sympatická, prý měla na Podlahu velký vliv. Šárka Tomanová musela v pořadu skončit a měla to být snad i její práce. Na vipstory.cz v článku - "Původně o kolegyni mluvil hezky, když zasáhla jeho partnerka Kalendová, otočil. Snad mu to ten nahoře odpustí,“ dodal jeden z pracovníků televize, který s oběma jeden čas Receptář natáčel. Pokud je to tak, tak je to smutné.

mirkazam
02. 01. 2015 07:56

Pochopitelně, že tu Šárku Tomanovou nemohla skousnout,protože to byla na rozdíl od ní hezká holka.Semetrika,a on byl podpantoflák...

reiner
02. 01. 2015 09:14

Podlaha prý usiloval o to, aby s ním vystupovala místo Šárky Kalendová, ale nějak to neprošlo .

camse
01. 01. 2015 15:25

***, velmi spolehlivé info

http­://ca­veso­.web­node­.cz/

zaj-po
01. 01. 2015 15:24

Ano,,,vše mohu potvrdit.S Kateřinou Kalendovou jsme byly velké přítelkyně na Brněnské konzervatoři.Byla starší a zkušenější než já---ale byla také mimořádně krásná,vtipná a citlivá.Měla našlápnutou velkou hvězdnou kariéru---ale kvuli Přemkovi se opravdu toho všeho vzdala.Za to jí buď veliký dík.A věřte,že pro Kateřinu odchod na druhý břeh její veliké lásky Přemka je strašlivě pro ni zdrcující.

mirkazam
02. 01. 2015 07:15

Mimořádně krásná ?? No tak možná byla vtipná,ale vždycky byla vyžraná,a myslím,že byla ráda, že klofla Přemka,protože o té hvězdné kariéře se dá polemizovat...

rezacek
02. 01. 2015 12:20

Nemluvíte snad o nějaké jiné Kalendové ?!? Jediné, co bych věřil, že byla starší a zkušenější (i když nepíšete, v čem).

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.