Temné stránky slavného Mrazíka: Ivánka zavřeli a zemřel v blázinci! A to není všechno... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Temné stránky slavného Mrazíka: Ivánka zavřeli a zemřel v blázinci! A to není všechno...

Aby na sklonku roku na televizních obrazovkách chyběla slavná ruská pohádka Mrazík, je v podstatě nepředstavitelné. Přestože děj a každou hlášku známe už téměř nazpaměť, drží si tento nesmrtelný snímek stále vysokou sledovanost. Od natáčení letos uplynulo už neuvěřitelných padesát let, pojďme se tedy podívat na největší tajemství, která ji provázela.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mazliva.samicka
29. 12. 2014 13:02

Pomlouvání ruských pohá­dek.­..no­vinář­skej­ma ťapinama, to je ještě to nejmen­ší..­...zl­o....

anitsalv2012
28. 12. 2014 23:04

Paráda-a to hezké na pohádkách je v háji...už jen vám chybí pisálci hrabat se v ho....

mandat
28. 12. 2014 20:14

O tomhle se uz psalo, nic noveho. Jen v puvodni zprave bylo Nastence 15 let a Ivanek zmerel na infarkt. Predstavitel carodejnice byl povazovan za homosexuala, tak se rychle ozenil a jeho svatba byla svatba Nastenky a Ivanka ve filmu.

baronessa
28. 12. 2014 16:13

Pohádku jsem uviděl poprvé ve svých 16 letech. A byla pro mě zjevením! To je totiž pohádka, ve které je naprosto všechno - asi proto je tolik oblíbená. Navíc, jako Slované ctíme tradici slovanských pohádek, známé postavy, děj.... na tuhle pohádku žádná jiná nemá. Přitom je zajímavé, že v zemi původu takový úspěch neměla.

salamander
28. 12. 2014 15:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jenka
28. 12. 2014 15:46

pro -salamander: Četla jsem článek s velkou nelibostí, až po Vašem příspěvku mi došlo, co mě z vánočního klidu tak rozhodilo. Léta pohádku sledovali malí i velcí. Teď přišel supergeroj zv. dan, co se rozhodl se svojí tupostí ji pomluvit!

baronessa
28. 12. 2014 16:14

ale to je přece všecko známé, autor článku sepsal všecko, co kde našel, aby si zajistil honorář Takže nic nového pod sluncem a to s tou cibulí už jsem jinde četla kolikrát

znalec
28. 12. 2014 17:53

vůbec pochybuju, že se mělo jednat o jablko, podle ruské literatury obecný lid pojídal chleba, přikusoval cibuli a vše zapíjel kvasem,,,,

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.