Tajemství Hany Hegerové: Z kriminálu jí vysekala arcikomunistka Švorcová! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Tajemství Hany Hegerové: Z kriminálu jí vysekala arcikomunistka Švorcová!

Co mají společného první dáma českého šansonu a »Žena za pultem«? Podle všeho se jedná o dost spletitý příběh, který vyvrcholil vězením pro Hegerovou (83) a následném propuštění díky zákroku Švorcové. Co se tehdy na přelomu 70. a 80. let stalo?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pozorovatel2013
26. 12. 2014 10:20

a Hegerka? hahaha jedna pr..l z komoušema, ale to už nikdo nevidí a nechce vidět. Ať se paní pochlubí.

pozorovatel2013
26. 12. 2014 10:13

Přál bych panu Sokolovi, který napsal komentář k paní Švorcové, aby se na něj provalilo to co tak pečlivě o sobě tají. Právník? haha! tahá z lidí prachy. Jako právník namyšlený, jde mu jen o prachy ale výsledek je kolikrát nula. Kdypak pak Sokol vystudoval? že by taky dělal za komunistů kotelníka jak je tady zvykem? Kdepak. Sám má máslo na hlavě, Škoda že se Švorcová nemůže bránit. Na mrtvé se hází špína dobře. Pan Sokol? nebudu se k jeho osobě vyjadřovat. Na každého jednou dojde!!!

petrmetr
23. 12. 2014 04:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kohorta
22. 12. 2014 20:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

evicka55
22. 12. 2014 08:12

Paní Švorcové jsem si vždy vážila,nejen proto,že byla jedna z těch poctivých komunistů,ale hlavně proto,že se nebála pomáhat.Tuto dobu jsem na rozdíl od některých,kteří neustále a všechno uráží,­zaži­la.Zůs­tala čestná až do smrti.Film Král Šumavy je krásný a pravdivý.Tak to bohužel bylo.Kdo o té době nic neví,nic neprožil,nemá právo se k tomu vyjadřovat.Někteří z Vás,kteří tady tak sproště píšete,by jste se měly nad sebou zamyslet.Připadá mě,že tyto diskuse nejsou k danému tématu,ale k vypovídání se ze svých komlexů a mindráků.Jinak hodně zdraví to je nejdůležitější

petrmetr
23. 12. 2014 04:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
25. 12. 2014 10:11

evičko55

tady máš tu poctivou komunistku ...

http­://blo­g.ak­tual­ne.cz­/blo­gy/to­mas-sokol­.php?i­temid­=2886

prdyvrdy
21. 12. 2014 19:06

prosím diskutující aby nereagovali na hovádě jménem ararat, leda tak se jí snad zbavíme a těch jejích idiotských komentů

jity
21. 12. 2014 23:13

ararat bude někdo hrozně nešťastný a hlavně plný nenávisti, jinak to nevidím.

smazan_20150109
22. 12. 2014 01:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
22. 12. 2014 07:35

jity naštěstí opak je pravdou,ale vyvracet ti nic nebudu,je to zbytečné,ale co si ty o mě myslíš je mi fakt fuk

jity
22. 12. 2014 09:38

Opak pravdou? Kde by se brala potom taková hrozná nenávist. Zkrátka někdo ublížený v bývalém režimu, který se nedokáže srovnat. Nekáže náhodou víra, že se má odpouštět? Proč bych pořád měla žít s jedovatou slinou, není lépe dívat se do boucnosti?

ararat
22. 12. 2014 14:08

jity
já nejsem nenávistná ani se necítím být ublížená,neboj já jsem za svůj život vyrovnána až dost...nevím jak jsi na tom ty z odpouštěním,a komu bych vlastně měla co odpouštět,nevím co tím myslíš.....až se tobě nelíbí mé příspěvky,tak za prvé je to tvoje věc,a to neřeším,myslím si,že na názor má každý právo a taky jsi nezaznamenala že bych na tebe nějak reagovala,já vím,že se zastáváš ,beladony a oxallis,ale ony dvě dobře ví proč se k nim vyjadřuji,ale oxallis tady psala,že se tady chodí bavit na úkor druhých,ale když je tomu naopak tak se ji to nelíbí v.č. beladony..nesuď člověk když ho neznáš,já tě taky nesoudím a ničím tebe neomezuji,a vlastně mé příspěvky,když tě iritují tak je prostě nečti...toď vše

beladona
23. 12. 2014 17:16

ararat
např. já jsem sem přišla jako nová, někoho jsem se tady zastala , protože jsem tvoje útoky vůči němu brala jako sprosté a v tu ránu jsi jela i po mně .Tomu říkáš, že má každý právo na názor ?!
Když tedy hovoříš, chci slyšet proč slídíš po mně!!!!Teď hned!
Nebaví mě ty tvoje kecy, nebaví, nebaví, jsou furt stejný a furt sprostý a útočný!!!!!!!!!!!!
A i kdybys i někdy měla někdy byť jen minimum, ale přece jen v něčem trochu pravdu, zazdila j sis to u mě svým chováním vůči např. mně, oxallis a dalším.Jsi neskutečně sprostá.Tak ti to vracejí.Cos čekala??

ararat
24. 12. 2014 13:23

proč ten sloh,jsi přece jednou tady řekla že mi to nadáš...tak co tě nebaví couro?mě tvoje kecy taky nebaví ale nestěžuji si,a pokud tě to tady nebaví tak odejdi,někdo tě tady nutí být...a co se týče sprosťáren,ty mi nic nevyčítej ty jsi s tím začala,nedělej ze sebe blbečka..ale jinak mi můžeš boskať (_!_)šááááu

ararat
24. 12. 2014 13:25

hele ty šmudlo a ty jsi vlastně tady kdo?nikomu tady nic nenařizuj,od toho tady nejsi

smazan_20150109
23. 12. 2014 05:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

beladona
24. 12. 2014 15:39

ararat

soustavně se opičíš a používáš moje výrazy, sama máš chudý slovník

pozorovatel2013
26. 12. 2014 10:19

ararat je chudák, který píše ve dne v noci, kdypak chodí do práce? nebo se nechává živit rodiči, nebo prarodiči? chudáku! mazej do práce, blbečku, ty jsi zřejmě nešťastný

ararat
22. 12. 2014 07:45

Každý génius má své pomlouvače.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.