Tereza Maxová šla s barvou ven: Jak jsem se ztrapnila... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Tereza Maxová šla s barvou ven: Jak jsem se ztrapnila...

Jedna z našich nejúspěšnějších modelek Tereza Maxová (43) letos slaví 25 let na scéně! Za tu dobu strávila na přehlídkovém mole tisíce hodin, během kterých zažila krásné i perné chvíle. Maxová v těchto dnech promluvila o trapasu, který se jí stal v začátcích kariéry.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

beladona
15. 12. 2014 22:43

Maxová je jiná, než ostatní, pro mě byla je bude ošklivá.
Má hodně nízký skus , takže když dá zuby k sobě má nos na bradě y.A ta bradička je vysunutá.A tohle mi vždycky připomene babu Jagu z Mrazíka, jen dát Maxový na bradičku bradavici a holky jsou si podobný.
A mně je úplně jedno , že to tady schytám .
Maxovou néééééé

babapsi
15. 12. 2014 18:47

viděla jsem její fotku někde v Blesku, nebo podobném čtivu, na hlavě měla snad pánskou kšiltovku a vypadala jak strašidlo, normálně jsem se lekla a byla tam napsáno, že za maxovou se otáčely i ženy, opravdu hrozná ženská!

bastapasta
14. 12. 2014 20:09

V určitém věku je dobré nepouštět už každé foto. A je to jen o smlouvě,pak nesmějí otisknout nic dříve, než vám to neprojde pod rukama anež dáte k tomu n souhlas./ je to zvyk například Sophie Lorenové /

smazan_20150109
15. 12. 2014 15:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

beladona
16. 12. 2014 07:48

bastapasta

Maxová někde řekla, že se nefotí venku dřív, než po 4 p.m., protože kvůli vráskám.
Ve 43 letech a když se tak udržuje není trapná ?Za chvíli si na obličej asi nasadí přes den masku a S.Lorenová zase tvrdila , že kvůli kráse chodí spát většinou v 6 večer ( tedy v době, kdy většina lidí po práci začne ŽÍT

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.