Nečekané napětí u Gottů: Rozhádané dcery! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Nečekané napětí u Gottů: Rozhádané dcery!

U Gottových na Bertramce je už několik dní pořádně živo! Za vše může včerejší koncert Karla Gotta (75) ve vyprodané O2 areně. „Holčičky se dohadují, co si vezmou na sebe,“ prozradil před koncertem Aha! s úsměvem zpěvák.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

cernykondor
08. 12. 2014 13:09

V pozdějším ěku, když je člvoěk většinou moudřejší, lze děti adoptovat. Proč být frustrovaný a dát se na pití či drogy,že Erene?

beladona
08. 12. 2014 11:58

oxy, ježíši, já to spletla, já jsem psala mordovi a té ararat a nějak jsem si dosadila, že to jsou oni ta zdr. sestra + elekttrikář , haha, jsem tomu tedy dala korunu
Jo, blbka Gottka na nic jinýho neměla.Zdrávka je únikový obor dosud.
On je sice elektrikář, IQ asi nic moc , ale nahradil to .Má hodně zájmů a má o nich kvalifikovaný přehled, to cením .
Má zkušenosti , který za život pobere jen málokdo a ty sakra hodně obohatí ducha .
Jak se máš? Já mám pořád ještě ATB a miluju meka a on nikde a stejně jsme silná trojka.To přejde

ararat
08. 12. 2014 20:36

beladona
08. 12. 2014 10:26

oxy
zdravotní sestra ve výslužbě a elektrikář ve výslužbě?
To máš z fcb ?
V dobách minulých byla zdrávka jen pro blbky, kde měly aspoň zaručenou maturitu.Tu udělala každá, sester bylo žalostně málo.
Vím to, máme v rodě staré MUDr. a jak to chodilo se ví
Ony ale dělaly těžkou fyzickou práci a mají z toho následky ke stáří velké a důchody za to malé.
Jenže ararat má k svému i vdovský důchod.A to celkem slušnou řadu let!Stejně nechápu - má nahý zadek a je tak pravicová ?
Mně je fuk kolik lidí tady má/nemá tituly, není mi fuk oplzlost a agrese některých.
Vím , jak se zdravotní sestry vyjadřují dnes.Stačí čekat na bus , když se vyrojí ze školy.
Hnus- nemlich ararat , ale v reálu.

ararat
08. 12. 2014 20:36

ararat
09. 12. 2014 14:19

bel-božena ke svému mám vdovský důchod? to by mě zajímalo jak jsi k této myšlence došla,tvá fantazie je mylná,asi by jsi se velmi divila čím pak já se živím,jenom tě uklidním,že ty finančně na mě nemáš i kdybys chtěla :
!to jsou oni ta zdr. sestra + elekttrikář , haha, " od které doby se ve slově elektrikář píší dvě "t"och bože ty lopato

lidusa123
07. 12. 2014 11:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

beladona
07. 12. 2014 12:18

lidusa123
no je to blbé, protože graduant PF UK Praha , který si udělá i doktorát se necítí být rovnocenným kolegovi z Plzně.
Jsou ale další titles, kde je jasné, že jsou z tradičních VŠ .Na odborná pracoviště se rychlokvašky s koupenými tituly moc nedostanou, neprojdou.
Leda do politiky, a ♀ a la Gottová se vdají atd atd.
Česko je posedlé tituly

lidusa123
07. 12. 2014 17:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
07. 12. 2014 18:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

beladona
07. 12. 2014 19:28

oxy , vím psala jsi to.Proto i já napsala, že to máš v hlavě skvěle srovnaný.
tak - a teď se ta rachomejtle + zedník architekt ihned ozvou, vsaď boty

ararat
07. 12. 2014 21:42

pěkná pohádka o tom jak se dvě blbky sešli,aby se podpořily,jináč by neunesly,ty tlaky vsadila jsi správně

beladona
07. 12. 2014 22:26

oxy, co jsem říkala, ještě měla dodat 2 blbky s tituly, ale to jí bylo asi žinantní, když ho sama nemá.
Tlaky ? Víš o jiných, než těch co má rachomejtle v hlavince ?Já ne

ararat
08. 12. 2014 20:36

lopato a jak to bylo dál?

lidusa123
07. 12. 2014 11:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
07. 12. 2014 07:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

erene
06. 12. 2014 23:58

Je celkem jedno,zda jsou děti z umělého oplodnění nebo ne..i muži by měli mít maximální hranici,kdy se stanou otci..u normální ženy je ta hranice před padesátkou i mnohem dřív..vyjimečně porodili některé ženy po padesátce i šedesátce normálně,bez umělého oplodnění,protože měli přechod později..ale drtivé množství žen mají děti maximálně ve 45 letech..muži co jsou otci skoro v 70 a později už jsou divní..ať jsou slavní nebo ne..i oni by měli mít děti s ohledem na ně maximálně v 50 letech..

1pravda1
06. 12. 2014 23:06

Ivana nemá vkus, ale to je tak všechno, dokončila školu Bc. takže nemá nedokončené vzdělání jak někdo závistivý píše. Gott vydělává a dává do rozpočtu dost, jinak je to skvělá rodina, která opravdu nikomu neubližuje a nic po nikom nechce, až dojdou musli-mové se svými nároky pak si na Gotta jeho rodinu ani nevzpomenete, problémy jsou jinde, než nám hážou média, kdo přemýšlí - ten ví.

erene
06. 12. 2014 23:52

koupila si titul bc !

mandat
06. 12. 2014 22:50

Na Blesku jsou uz fotky, tak jsme videli,co maji zkumavkove dcery. Ale Ivana opaet nezklamala. Vymodila se jak strasidlo. Ty jeji semisove cerne kozacky, jsou opravdu priserne.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.