Pohřeb Petra Hapky (†70): U rakve se sešly Hapkovy ženy a děti | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Pohřeb Petra Hapky (†70): U rakve se sešly Hapkovy ženy a děti

Pražský Vyšehrad. Místo, kde odpočívá celá řada českých velikánů. A dnes se tu lidé loučili s dalším – s geniálním hudebním skladatelem Petrem Hapkou (†70), z jehož pera pochází obrovské množství hitů a úžasných skladeb. Přímo na místě byli naši reportéři a fotografové. Podívejte se společně s námi na nejsilnější okamžiky posledního rozloučení…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

tunka
05. 12. 2014 07:19

3dots ... nemusíte být ironický! Já nejsem věřící, mne to jen zajímá, jak je to možné a jak to ti věřící lidé zdůvodní!!!!!!! Jinak je mi Hapka ukradený, navíc nechápu, co na něm ženy viděly, mne vždy svým vzhledem odpuzoval!
mandat .. tím více nechápu, když on věřící nebyl, tak proč ten kostel? Že byl geniální skladatel, tak s tím souhlasím!

3dots
05. 12. 2014 10:30

Tunka: ono se na váš příspěvek reagovat jinak nedalo; jestli chcete seriózní odpověď, proč se ptáte v bulváru? Jsou jiné zdroje. Kdyby církevní obřady byly jen pro zcela bezúhoné (tj. žijící 100% podle Desatera) tak by se nemohly konat žádné Nemusí být praktikující katolík, stačí křest a "mandat" ví houby, na co H věřil. A s tím odpuzováním... nojo, někoho ve svém okolí třeba zase odsuzujete vy, tak už to bývá

mandat
04. 12. 2014 23:22

Hapka byl genialni skladatel. Asi nebyl stastny, porad neco hledal. Pochybuji, ze Hapka byl verici. Nemel moralku ani princip. Byl to Bohem. Nevazil si sveho zdravi a podle toho take skoncil. Skoda.

tunka
04. 12. 2014 20:55

Jako hudebník a skladatel byl dobrý, ale jako člověk neměl morální zásady, žil děsným životem ... samé milenky, nemanželské děti, alkohol, atd .... Můžete mi někdo vysvětli, jak takto nemorální člověk může mít obřad v kostele?????????

3dots
04. 12. 2014 22:18

tunka: obraťte se se svým dotazem na nejbližší farnost, případně zkuste oslovit Vatikán, jestli by Hapka neměl být posmrtně exkomunikován.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.