Libuše Švormová (79) si stěžovala na malý důchod: Teď bere 150 000 měsíčně! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Libuše Švormová (79) si stěžovala na malý důchod: Teď bere 150 000 měsíčně!

Ještě nedávno si stěžovala na malý důchod. A teď »česká Angelika« Libuše Švormová (79) vydělá měsíčně 150 000 korun! A živí svého o 18 let mladšího manžela Jana Pateru (61)! Krásný měsíční honorář herečka ale nemá zadarmo...  
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

babylove
27. 07. 2021 12:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

beladona
30. 11. 2014 19:02

mord
už jsem tě chtěla pochválit, žes zachytil faktickou chybu ( ne nějakou blbou gramatickou), ale chválit nelze.
Ano, úvaha není slovesný útvar, nýbrž slohový .
Avšak nevím o tom, že by to byl útvar slovní, jak ty uvádíš!
Vysvětlení: Chybka se vloudila proto, že jsem současně při četování na AHA studovala pojednání o tom, jestli je romština slovesný útvar ( jsem zvyklá dělat víc věcí najednou ).
Ty ale ne a jen obtížně zvládáš svoje utopené štočky v maltě.To je pak s tebou těžká práce, palečku, protože se do každého pak vzteky navážíš.
Vím přesně, co ti sděluji

aveneta
29. 11. 2014 16:48

Jooo....hérečky jsou jiná kasta. běžní důchodci vyjdou s 10 tisíci měsíčně, ale sorta "celebrit" v žádném případě.

anka
29. 11. 2014 16:37

Pani Svormova je dobra herecka s krasnym hlasem...muj obdiv za to, ze i ve svych letech porad pracuje...

beladona
29. 11. 2014 16:02

3dots
bych pochopila, proč je Švormová švorc a neměla šanci si spořit na důchod, či koupit nemovitost atd. , musela jsem goolovat její sívíčko.
Došla jsem k tomu, že společnost určitě přežije bez její Ulice, Pojišťovny štěstí, Cest domů, Svateb v Benátkách a v současné připravované srágoře Všechny moje lásky .
Měl-li jsi na mysli duševní majetek národa, tak tohle se do jeho trezoru rozhodně neukládá

Švormová ke stáru , stejně tak jak Adamovská a řada dalších prodaly svůj talent .Změnily názor na herectví a bída je v tom, jak trapně to okecávají.
O duševní práci souvislosti s viz shora řečeným, prosím nemluv .

mord
29. 11. 2014 17:13

Copak tak úžasne vznešeného delas ty kromě těchto ubohých výplodu tady? Nenapadlo te někdy, že že může existovat hodně lidi, kterým se tyto seriály libi? To jsi opravdu tak
netolerantni a sebestredna? Společnost jiste prezije i bez tvého falešného moralizování

beladona
29. 11. 2014 19:30

mord

s potěšením konstatuji, že mord si vylepšil slovní zásobu o slovo, které používám já a to je sebestřednost.
Jen tak dál, zedníku , děláš mi radost.Ale úvahy jsou pro tebe těžká disciplína a tobě tvrdne ta malta.
Upaluj!

beladona
30. 11. 2014 00:44

mordmord

Prosím tě jdi do háje, jakýpak moralizování, jsi zhulenej?
Mazej míchat, přidavači.
jedno jestli maltu , nebo štočky

3dots
29. 11. 2014 17:47

Beladona: jednak nikde nepíšu o duševních pokladech národa. Jmenované seriály (mmch, nejsou pí.Švormové, ta se jen podílí na jejich výrobě) jsou jistou formou spotřebního zboží, něco jako adi***ky od Vietnamce - všichni na to nadávají, ale přesto obchod kvete. Takže hanět můžete jen vkus spotřebitele. Je sledovanost = je víc a dražší reklamy = je víc peněz pro tvůrce takových filmů. Celkem jednoduchá rovnice. A že si jde Š přivydělat k důchodu? No bóže, šla byste také.

beladona
29. 11. 2014 19:26

... 3dots
Hele, mně do toho nepleť !Nikdy mi neříkej co bych, kdybych a jak bych měla já. Mluv pouze a jedině za sebe.
Z tvé stylizace se o obhajobu pofidérního seriálového ducha národa jedná-
Můj názor , proč si Švormová mohla přes ty srágory uspořit na stáří znáš.
Jsi patrně stará generace-.Mladý se musí starat o důchod už od teď.Tedy spoří.
Neříkej mi, co mám hodnotit.Já se vyjadřuju k tématu, ty od něho odbíháš.

3dots
29. 11. 2014 20:14

Beladona: je mi absolutně jedno, co děláte nebo budete dělat. Zřejmě jste se nezorietovala v textu a nepochopila obecnou rovinu mé úvahy.
Podle té vaší stylizace a gramatických dovedností soudím, že ušetřit si na staří je běh na dlouhou trať.

beladona
30. 11. 2014 00:27

3dots
obecná rovina , nikoli tvé úvahy ( tento slovesný útvar neznáš, je hodně ,hodně těžký) , nýbrž jakési kritiky odlišných názorů zde prezentovaných se ti rozplýzla do pseudopravd třítečkového jedince , toť vše .

3dots
30. 11. 2014 09:56

Beladona: moc hezké. "Slovesný útvar"? Hodinky holínky, co, nějak se ti pletou pojmy slovní a slovesný. Co je to "rozplÝzlý"?
Není nad to, když pologramotná hovězina tvého typu začne předvádět svou omezenost. Uniklo ti, že primárně jsi reagovala ty na mě a já plýtvat časem na takovou "renaultku" nebudu.

beladona
30. 11. 2014 19:03

mord
už jsem tě chtěla pochválit, žes zachytil faktickou chybu ( ne nějakou blbou gramatickou), ale chválit nelze.
Ano, úvaha není slovesný útvar, nýbrž slohový .
Avšak nevím o tom, že by to byl útvar slovní, jak ty uvádíš!
Vysvětlení: Chybka se vloudila proto, že jsem současně při četování na AHA studovala pojednání o tom, jestli je romština slovesný útvar ( jsem zvyklá dělat víc věcí najednou ).
Ty ale ne a jen obtížně zvládáš svoje utopené štočky v maltě.To je pak s tebou těžká práce, palečku, protože se do každého pak vzteky navážíš.
Vím přesně, co ti sděluji

kraken666
29. 11. 2014 19:54

kozadona,máš přiliš dlouhé příspěvky a přitom je to o hownu! Stačí základní myšlenka ...že seš ***!!

anezat
30. 11. 2014 19:31

3dots
29. 11. 2014 15:25

Honzina: pravda je jistě ta, že lidé ve výrobě (pracující rukama) nedostanou 10 litrů za den a společnost bez herců přežije déle než bez (např.) energií a potravin.
Na druhou stranu, vážně vás tak žere, že někdo má na nějakou dobu nadstandardní příjem? Proč? Zrušte televizi, rozhlas, vyhoďte knihy, cokoliv, kde se platí jen duševní práce nebo talent - když vás bude dost, půjde odměna těchto lidí dolů a vy budete klidně spát.

ejvm1712
29. 11. 2014 15:06

Česká Angelika bude muset makat do stovky,aby uživila mladšího chlapa. Kdyby ho neživila,manžílek by fouk za mladší. Po tmě každá kráva černá.

mekanik
29. 11. 2014 15:01

tak tuhle babiznu ani kdyby vydělávala 1000000 denně

smazan_20150109
29. 11. 2014 13:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.