Český slavík: Bouček o poctě Bartošové, kontroverzi a překvapení Karla Gotta! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Český slavík: Bouček o poctě Bartošové, kontroverzi a překvapení Karla Gotta!

A je to tady! Dnes večer předají ve Státní opeře České slavíky pro rok 2014! Přímý přenos bude uvádět Libor Bouček (33), který poskytl deníku Aha! rozhovor, v němž leccos o letošních Slavících prozradil. Scénář si napsal sám a připravil do něj řadu kontroverzních situací. Dokonce také vymyslel scénku, do které bude zapleten Pražský hrad – možná sám prezident Miloš Zeman (70)
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mirkazam
17. 10. 2015 09:16

pizzaoo...A potom dostávají hlasy jako....L. Vondráčková nebo Klus,kteří co se týká zpěvu... no coment

mekanik
29. 11. 2014 20:32

cukrenka-co je to klus???

prasulka
01. 12. 2014 23:33

pizzaoo
29. 11. 2014 16:48

Aby se Bartošová dostala do nejlepší trojice slavic si přeju ze dvou důvodů. Zaprvé je to pro mě atraktivní jako pro diváka. Z pohledu diváka mě zajímá co se okolo toho strhne, kdo za ni cenu převezme atd. Bude to jistě dojemný okamžik plný emocí, pokud k němu dojde. Nejlepší by samozřejmě bylo, aby obsadila první místo, ale jsem realista a i umístění v první trojce by bohatě stačilo. Zadruhé si to přeju proto, že by to byl hezký akt úcty od jejích fanoušků. Iveta už nikdy nic nevyhraje, zasloužila by si to a u těch, kteří jí to nepřejí mi připadá, že snad musí závidět i mrtvému. A není zase pravda, že by Iveta celé roky nic nenazpívala. V roce 2010 nazpívala několik velmi povedených písní s Jarkem Šimkem, ale kdo je neslyšel, ten nemůže soudit. Její album se stalo nejprodávanějším. Tak kdo jiný než ona. Udělala v životě strašně moc chyb, ale byla nemocná a nebýt Rychtáře, mohlo to všechno dopadnout jinak. Mohla tu dnes ještě být. Rozhodně si nepřeju, aby letos Zlatého Slavíka a první místo opět vyhrála Lucie Bílá, která má rovněž období své popularity už dávno za sebou a už dávno vyhrává jen ze setrvačnosti. Co ta letos tak skvělého předvedla? Sice opět s největší pravděpodobností vyhraje, ale nezaslouží si to. Ani Vondráčková a Absolonová nemají mezi šesti nejlepšímy co dělat, letos ani ony nic nepředvedly...dá se tam pochopit asi jenom Ewa Farna a možná Langerová. U chlapů ať radši vyhrává Kája až do smrti, když se nikdo lepší nenajde, je to aspoň sympaťák a osobnost, která si zaslouží úctu a obdiv. Pořád lepší on než kdyby ho měl porážet ten namachrovanej trapák Klus, který ani neumí zpívat.

bastapasta
29. 11. 2014 17:08

Ty jsi málo moudrý člvoěk a prázdné sudy nejvíc zvučí. Klus je osobnsot a teprve to uláže. Mistr nad mistr nesosmolil jedinou písničku za celý život. Ale náš národvětšinou chápe právě tuto úroveň. Ke Krylovi napříkl ještě mnozí "nedosáhli", nechápou takovou osobnost a typ -korouhvička je jik bližší.

pizzaoo
29. 11. 2014 18:09

A ty jsi ještě míň moudrý člověk. Dávat Gotta pod Kluse, to je teda něco. A srovnávat Kryla s Klusem, tak to musí být pro Kryla urážka taková, že z ní nejspíš teď rotuje v hrobě. Kája by nemusel vyhrávat pořád, ale ejstliže ho někdo má ve Slavíku porážet, tak by to rozhodně neměl být zrovna Klus. A koneckonců on o to přece ani nestojí.

beladona
29. 11. 2014 18:17

pizzaoo

no no, hele nedošlo ti, že jak Kryl, tak Klus tu dobu, v které žijí mapují a vyjadřují se k ní?Za to moc peněz nemaj.
To Mistr, ten za svou éru prodá na pódiu
10.000 krát a furt stejně Mistrál a tomu se říká komerce.On za to má a ty se z toho blahem sesypeš

pizzaoo
29. 11. 2014 18:25

Pro mě prostě raději Gott než Klus. Nebo ať to vyhraje Landa, aspoň bude sranda.

prasulka
01. 12. 2014 23:36

pizzaoo
29. 11. 2014 18:38

Rozhodně nejsem skalní fanoušek Karla, toho teda opravdu neposlouchám. Jen ho respektuju, mám ho rád jako člověka. Dokázal toho víc než my všichni dohromady, tak ať si úspěch užije. Pro mě za mě ať ho porazí kdokoliv jiný kromě Kluse. Kluse rád nemám, hlavně za poslední dobu mu podle mě sláva pěkně stoupla do hlavy. Navíc se od Slavíka distancoval a pokud ho jeho fanoušci uposlechli a hlasy mu neposílali, tak by neměl být ani v nejlepší trojce. Ale vzhledem k tomu že do šestky se přesto dostal, tak nevím jak to dopadne. Tipuju ho na 2. místo, ale pokud v trojce nebude, tak mě to potěší.

prasulka
01. 12. 2014 23:36

platykodon
29. 11. 2014 22:15

Klus a osobnost? Něco jsem asi propásla. Klus je asi pro takové ty lidičky, kterým v textu zazpívá slovo "***" a jsou z něj paf. Ale nic proti vašemu gustu. Pana Gotta nemusím, ale hlas má pěkný a jako člověk je férový. Z našich zpěváků bych přála výhru jemu - podle zásluh. Klus je takový patníček, na který se každý vyčůrá.

beladona
29. 11. 2014 18:13

pizzaoo

myslíš naposledy heja heja, když padala z pódia ?
Nějak jsem nepochopila že by IB učinila nějaký velký průlom za posledních několik let.Langerová akorát tak poslední léta něco odtancovala a E.Farna má z mého pohledu už odzpíváno , tu udejchanou hrůzu já za zpěv nepovažuju

pizzaoo
29. 11. 2014 18:23

Nemyslím Heja Heja, myslím S tebou se neloučím, Děkuju vám, andělové atd. Víš z mého pohledu nemá v té Top 6 co dělat žádná zpěvačka co tam je. Proto přeju výhru Bartošové, aby bylo aspoň nějaké vzrůšo. Z mého pohledu diváka by to byla ta nejatraktivnější možnost a vážně nechápu ty, co raději chtějí šedé a unylé, očekáváné už nejmíň stopadesátédeváté vítězství Bílé. Co třeba taková Gábina Gunčíková? Ta by si podle mě zasloužila být v nominaci ale je u nás hodně nedoceněná, v zahraničí už je to hvězda.

platykodon
29. 11. 2014 22:12

Znovu opakuji - jedině zapomenout. Lidsky i profesně byla nula, troska. Ale souhlasím s tím, že co dnes prošlo na podiu byla zoufalost. Rádoby zpěváci a zpěvačky bez hlasu. Byla to přehlídka nicneumělů a přitom máme dost dobrých zpěváků. Škoda.

prasulka
01. 12. 2014 23:35

prasulka
01. 12. 2014 23:35

kraken666
29. 11. 2014 19:49

kozadona,nebyla si náhodou u toho když Mojžíš rozdělil Rudý moře? Všechno víš..všude si byla ..od všeho máš klíče..

beladona
30. 11. 2014 01:03

kraken666
hlavonožec nechť vrátí školný a přečte si Exodus, o tom, že by sám Mojžíš rozdělil Rákosový moře se tam nepíše.

ararat
30. 11. 2014 14:44

beladona je kus hovězího ..kr­aken­666.­.neroz­čiluj se na její tupostí ona za to nemůže mamakami ju prý fackovala a dávala ji kartáč každý den a teď má následek zhmožďěnýho mozku,palici má jak elipsu a její vnímání je mimo realitu

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.