Landa konečně promluvil o rozvodu a o hrobu manželky Mirjam! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Landa konečně promluvil o rozvodu a o hrobu manželky Mirjam!

Konečně promluvil! Dlouho se spekulovalo o krizi v manželství zpěváka Daniela Landy (46) a režisérky Mirjam Landa (45). Exkluzivně pro deník Aha! Žito 44 přiznal, jak to mají dnes a co se dělo!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

fortun
25. 11. 2014 09:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mekanik
25. 11. 2014 11:44

fortun mozek do hrsti.Landa je pokrytec a prospěchář jak prase komerce=peníze-a peníze nesmrdí.to bylo samý white power a nyní by mu nevadilo kdyby si jeho dcery přivedly domů cikána.když jsem ten rozhovor slyšel myslel jsem že se mi to zdá.

jity
25. 11. 2014 14:20

Také si myslím, že celá Mirjam moc úspěšná není, viděla jsem od ní jen jeden film a byl to hnus. Na herce tady štěká jako kudla, mohla by to zkusit třeba v tom jejím Německu, jestli by tam drželi herci hubu a nechali se buzerovat.

prroud
24. 11. 2014 16:25

Bodejt by se rozvadeli,on je CHlap s velkym CH,penize vydela,ma ji rad,ona jeho zrejme taky a krize je dnes bezna zalezitost,jen ne kazdej ji umi zvladnout,oni to dokazou,tak co

angrybear
24. 11. 2014 19:01

Naprostý souhlas, panu Landovi velice fandím, není to pokrytec , nebojí se nazvat věci pravými jmény a jeho písničky mají vždy co říci, na rozdíl od jiných "Mistrů" zpívajících o ničem.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.