Podnikání slavných: Pistolník Václav Vydra (58) zažil raketový vzestup a pak ho stát "zařízl"! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Podnikání slavných: Pistolník Václav Vydra (58) zažil raketový vzestup a pak ho stát "zařízl"!

Známý obličej, jméno jako obchodní značka, řada kontaktů a vlídných známostí – ideální výbava pro byznys, nemyslíte? I někteří herci a zpěváci takto uvažovali, když se rozhodli začít podnikat. Na tohle spojení dost sázeli. Někteří si ale stejně pěkně naběhli, jiní naopak vydělali majlant. Pojďme se podívat, kdo v jaké branži pokoušel štěstí a jak nakonec dopadl.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

koliaska
01. 06. 2022 21:58

Podle mě je celkem normální, že v podnikání mohou člověka potkat nějaké problémy. Taky jsem to bohužel zažila. Problémy s nedostatkem financí nejsou žádná sranda. Obzvlášť v podnikání. V mém případě se to ale naštěstí povedlo vyřešit. Konkrétně mi hodně pomohla půjčka pro podnikatele od https://www.pujcky-penez.cz/ kterou jsem si vzala.

avion
23. 11. 2014 23:08

Ty jejich pindy v Prostřeno jsou nechutné,nejvyšší čas je vyměnit,kazí ten pořad!!!

mekanik
23. 11. 2014 17:54

mě se.re jak se svou starou kydají u prostřeno.sam si nenamaže ani chleba s máslem a jen když kváká pitchoviny

prroud
23. 11. 2014 12:59

Nech si taky natlouct podkovy beladono,nejlip od nekoho kdo ti nebude rozumet a tudiz se vykasle na tvy namit­ky..­....­.stej­ny je to s konma,nebo ze by se s podkovama rodili??

beladona
23. 11. 2014 18:11

prroud

Něco o koních vím

Koně se sice nerodí s podkovami, ale někdy je třeba jim jejich kopyta chránit, protože se NENARODILI ANI S JEZDCEM NA HŘBETĚ! A ze všeho nejdůležitější je vědět a poznat, kdy, za jakých podmínek a jaký kůň může být bos, anebo naopak okován .A hlavně, jak se o něho v tu chvíli starat, co po něm chtít nebo naopak na co raději zapomenout.

Vydra je sebestřednej chlap nic jinýho.

ivoadler
23. 11. 2014 12:12

Je to velice samorostlý blb. Navíc huhňá.

krkoun
23. 11. 2014 11:02

Beladona, máte moje velké plus. Když jsem toho huhňavého Vydru slyšel v tom vaření, tak taky vypínám. Nikdo mi v telce nevadí, tolik jak ten huhňa!!!

jity
23. 11. 2014 10:09

Vydra tento týden si postěžoval na kameru, že museli v Praze opustit byt a přestěhovat se na chalupu. Nový majitel je vyštval a Kraus řekl Bouškové , že prý když v r.89 zvonili klíčema, tak jim měli říci, že je budou muset také odevzdat.

beladona
23. 11. 2014 18:53

jity

jity on si takhle stěžuje už ,mnoho let.Bydlel s Bouškovou u Národního divadla, tam jak je zadní vchod v jednom z těch secesních činžáků.Platili tam regulovaný nájem.Když regulace padla, dal si majitel činžáku svoje požadavky a Vydra se odstěhoval.Nebyl vyštván.nechtěl to platit.Takhle dopadlo mnoho mnoho lidí, protože např. 220,- za m2 na to má málokdo, zejména když má byt 100 m a víc .
Pikantní je, že si Vydra stěžoval, že mu majitel za to, že se stěhuje nekoupil ten baráček na venkově, kam s Bouškovou šel. .
Václav Vydra si stěžuje furt.
Ale snad už sklapnul, snad už dostal z evropských dotací na stáje konečně dost.

beladona
23. 11. 2014 08:16

Vydra měl problém se svým obchodním partnerem, který tvrdil, že ho Vydra ošidil.
Vydra si n e m ů ž e stěžovat.Bývalý ministr zemědělství odklepl vysoké dotace právě Vydrovi na jeho stáj - chov koní, kde sám má ustájené koně, hodně kritizovaná kauza to byla.
Koně bez podkov celkem trápí, on má ale jiný názor.
Já Vydru nesnáším, vypínám .

smazan_20150109
23. 11. 2014 11:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.