Prezident Zeman: Rozdělil národ! Kdo se ho zastává? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Prezident Zeman: Rozdělil národ! Kdo se ho zastává?

Zasloužil si prezident Miloš Zeman (70) pondělní vajíčkovou kanonádu na pražském Albertově při pietním aktu k 17. listopadu? Co si myslí jeho kritici a obdivovatelé? Co říkají politici a co čtenáři deníku Aha!?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prroud
20. 11. 2014 10:26

Nechteji si proste uvedomit prostou pravdu,kterou Zeman zna a neboji se ji rict: Rusko se bez EU obejde,ale EU bez Ruska jen tezko,paklize vubec! Proto me napada o co se tu vlastne hraje,o co komu jde,kdyz jim to musi bejt naprosto jasny.Chteji nas snad mocipani za velkou louzi podstatne zredukovat? Nooo.......zerme jim to dal....... Bejt po mym,cely to Americky hnizdo zenu svinskym krokem! Kdyz muze bejt treb Kanadska ambasada az v Rakousku,proc by tam nemohla bejt i Americka,dela nam tu jenom zle! A s Temelinem?? To je od zacatku jasna zprava,Rusove ho udelaji lip,levneji a jeste z toho budeme mit i jiny vyhody nez jenom Americky kecy,valky,revoluce a Majdany!!!!!!!

repelos
19. 11. 2014 21:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

repelos
19. 11. 2014 21:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

velmiudiveny
19. 11. 2014 20:56

http­://svo­bodne­novi­ny.e­u/ame­rica­ne-chystaji-v-cesku-prevrat-usa-se-chteji-zbavit-prezidenta-milose-zemana/

repelos
19. 11. 2014 18:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pozorovatel2013
19. 11. 2014 14:48

pro nás je největší zlo USA

pozorovatel2013
19. 11. 2014 14:46

tak já teda nechápu, Havel chlastal jako prase, když měl proslov na Václaváku, museli mu držet nohy dole u kotníků aby neupadl, že by byl slušný, to když se zlískal, tak rozhodně ne, a ještě honil baby. Klaus ? no to už vůbec nemluvím. Jak Havel tak Klaus, hrabali do vlastního. Když Klaus udělil amnestii, tak do ulic nešel proti němu nikdo. Proti Zemanovi je prostě kníže a Kalousek a tak mu hází klacky pod nohy ještě víc. Ty co stávkovali proti Zemanovi, házeli po něm vejce, atd, tak se ptám kde byli tyto stávkující chudinky, když se tuneloval tento stát? Kde byli tyto křiklouni? Kníže mluví jako dlaždič, Kalousek též, ale to je v pořádku co?

741989
21. 11. 2014 19:14

Plně s Vámi souhlasím. Dost jsem se u Vašeho příspěvku nasmála. Děkuji.

smazan_20150109
25. 11. 2014 07:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

repelos
19. 11. 2014 13:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
25. 11. 2014 07:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
19. 11. 2014 12:38

Tesi me,ze tentokrat z vetsiny komentaru cisi rozum a logika,dava mi to nadeji,ze to s nama jeste neni tak uplne v haji a dokazeme se z toho co nam provedli se statem,jeste vyhrabat ;-),diky.

repelos
19. 11. 2014 12:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

repelos
19. 11. 2014 12:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

repelos
19. 11. 2014 13:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukreciaborgia
19. 11. 2014 17:01

repelos-Český národ není naivní jako Ukrajinci,český národ je zákeřný.Řekněte mi,co říct o učiteli,který sundá prezidenta Zemana,protože nesouhlasí s jeho názory a dá místo něho ožralého disidenta Havla.Kdyby tam dal Komenského,no tak ještě budiš,ale ožralu jako vzor???Co vede Šabatovou-Úlovou,aby prosazovala islám??Kdo ji platí???Je to hloupá tetka a bojuje za Islám!!Co na to říct??Kde vzali 17.11.protestující rudé kartičky???Všichni stejné,stejné barvy??To se někde prodávalo??Ne,to rozdávaly anglicky mluvící roznášečky každému,kdo šel na václaváku a přilehlých uličkách okolo.Kdo je platil???Pražáci vždycky zradili.A budou vítat s otevřenou náručí i Kima a budou tvrdit,že již v mládí rádi jedli jenom rýži.A Schapiro ,tento vyškolený rozvračeč tu není jenom tak!!Má určitý úkol!!A zrádní pražáci zradí.Zradili vždy,vždy,vždy.

dzambulka007
10. 03. 2015 22:25

Lukrecia, příští listopad uděláme my.

hejhej
19. 11. 2014 11:00

Je zajímavé, že když Havel udělil amnestii vrahům, zlodějům, násilníkům, nic se nedělo, Klaus udělil amnestii největším zlodějům v republice, nic se nedělo a když Zeman použil " vulgární výrazy" je demonstrace.
Je jasné,že za tou šaškárnou 17.listpadu stojí TOP a možná i ODS.

kristinn
19. 11. 2014 10:36

kopírujem tu vyjadrenie "vraj" priameho účastníka demonštrácie proti Zemanovi. Som presvedčená, že píše ten človek pravdu. Tým ale nechcem povedať, že prezident má používať vulgarizmy...
K demonštrácii.
..Od pohledu bylo zajímavé, že si všichni (až na pár vyjímek co vzali do rukou a na sebe cokoli červeného) přinesli stejné karty, ve stejném odstínu červené o stejné velikosti a ze stejného materiálu. Bylo jich několik stovek. Pak jsem si všiml několika žen, které je na křižovatce u stánku z přepravek rozdávaly. Jedna z nich hovořila s ostatními anglicky a tak jsem se jich zeptal, zda jsou organizátoři. Nikdo neodpovídal, tak jsem se zeptal, pro kterou důvěryhodnou neziskovou organizaci pracují. Opět bez odpovědi. Následně jsem se zeptal té anglicky hovořící, zda nepracuje pro US Embassy Prague. Otázku jsem zopakoval a chtěl jsem si dotyčné ženy vyfotit telefonem. To už se ke mě přihnali dva muži, kteří do mě začali strkat a sunout mě na chodník s tím, že jsem "provokatér" a "*** komunista". Takhle mě zatlačili několik metrů od místa výdeje karet a pak ještě "hlídali" abych náhodou nezlobil. Kolem sebe jsem viděl zfanatizované pravdoláskaře a Karljugend, množství ukrajinských vlajek, tibetských vlajek, plakátů s Pussy Riot, mnoho nenávistných transparentů na téma Rusko a Zeman a k vidění byla i jedna černo-červená banderovská vlajka. Vzhledem k tomu, co se potom odehrálo na Albertově, kde byli kromě Zemana i prezidenti celé V4, to na mě působí dojmem, že Američané se pokoušejí sesadit našeho prezidenta. Je to ostatně "jejich styl". Nelze si nevšimnout, že se jedná o stejný scénář jako v Kyjevě. Sesadit demokraticky zvoleného presidenta, dosadit místo něj poslušného sudeťáka a národ poštvat proti sobě. Až budou posílat naše muže umírat na Ukrajinu, prosím, ať pošlou přednostně ty, kteří dnes mávali kartičkami na Národní třídě. Nebyly to Open Card. Byly to letenky na Ukrajinu. Tam totiž dnešní akce v krvi skončí. Válkou.

cernykondor
19. 11. 2014 10:25

Klausovi to tady všechno procházelo dlouhé roky, až na sklonku vlády ta tužka. Samozřejmě je to cílená kampaň.ˇKritikou prezidenta nic nezískáváme.Stát si tvoří občané, a měli by být pozornější na podstatnév ěci, na tvorbu zákonů, více se vyjadřovat a žádat od svých poslanců. Házení vajíčky nic nevyřeší.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.