Těhulka Ochotská se pod čepec nežene: V čem je problém? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Těhulka Ochotská se pod čepec nežene: V čem je problém?

Moderátorka Michaela Ochotská znovu posunula obřad. „Neměli jsme nic extra naplánovaného, vybírali jsme lokace a termín, aby to Lukášovi hezky navazovalo i na důležité turnaje,“ upřesňuje Míša v dnešním pořadu Top Star magazín.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

erene
11. 11. 2014 01:13

„Seznámil jsem se s ní, když jsme natáčeli Johanku z Arku na Bruntálsku, odkud pochází. Tam jsem si jí všimnul a s její rodinou jsme se rozhodli, že z ní něco uděláme. Ona se přestěhovala ke mně do Prahy, kde pracuji jako kaskadér. Už v té době jsem působil v Pojišťovně štěstí,“ vysvětluje Holub, kterého nejvíc zamrzelo, že po rozchodu jako by už pro Míšu neexistoval. „Hodně mě to ranilo a i moji rodinu. Kdyby nebylo mě, nebyla by tam, kde je. Já jsem ji pět let živil a dokonce vychovával. Ona neuměla ani pozdravit sousedy,“ dodává Ochotské expřítel.

erene
11. 11. 2014 01:11

No jestli je jen polovina z toho co se o ní psalo a tvrdilo pravda tak je to skutečně otřes !

erene
11. 11. 2014 01:09

Rosole,tak bacha,ať tě tchyně nesvede ! http­://www­.aha­onli­ne.cz­/cla­nek/zh­ave-drby/33892/rodinne-tajemstvi-michaely-ochotske-stridaly-si-s-mamou-milence.html

erene
11. 11. 2014 01:05

Rosola nechá po rozvodu oddělat mafií ! http­://www­.aha­onli­ne.cz­/cla­nek/zh­ave-drby/31789/ochotska-se-pomstila-expriteli-moc-mluvil-zaridila-jeho-vyhazov.html

erene
11. 11. 2014 01:02

„To, že je bezpáteřní, jsem mohl vytušit, když jsme spolu jednou přijeli k dopravní nehodě, kde mladý kluk srazil nějakého chlapa. Všichni pobíhali kolem, pomáhali ho oživovat, ale Míša ani nevystoupila z auta. Seděla na sedadle u spolujezdce a četla si něco v časopise. Byla tam holka, které mohlo být míň než jí, a nebýt právě jí, tak ten chlap umře. Míša se pak vymlouvala, že byla v šoku, ale byla to lež,“ pokračuje Ochotské expřítel.

erene
11. 11. 2014 01:01

Když Holub přistoupil na večírku cen TýTý k Ochotské a pozdravil ji, začala před ním překvapená herečka a moderátorka doslova utíkat. Kliknutím zvětšete„Nemůže se mi podívat do očí a ani se jí nedivím. Po rozchodu mi totiž vykradla byt,“ šokoval svým tvrzením Holub.

erene
11. 11. 2014 01:00

„Michaela Ochotská? To je bezpáteřní prase,“ říká zcela bez obalu o své exmilence, herečce a moderátorce »nováckých« Televizních novin Michaele Ochotské (24) Jan Holub (34)

erene
11. 11. 2014 01:00

Není to typ,že by s někým vydržela 10 let..s jedním přítelem byla maximálně 5 let,ale to ještě nebyla známá..když o ní řekl mediím pravdu tak se mu postarala o vyhazov,přestože jí on předtím zajistil místo na nově ! viz článek : http­://www­.aha­onli­ne.cz­/cla­nek/zh­ave-drby/31126/misa-ochotska-nova-hvezda-novy-ach-boze-ten-zadecek.html http­://www­.aha­onli­ne.cz­/cla­nek/zh­ave-drby/34451/michaela-ochotska-vykradla-jsi-mi-byt-zorganizovali-jsme-setkani-s-exmilencem.html

erene
11. 11. 2014 00:46

A proč hodnotím Ochotskou ? Asi protože se několikrát denně cpe všude do novin i tv,ačkoli nic nedokázala a jen je těhotná..což jí k lepšímu nezměnilo,prodává se o to agresivněji,víc a víc..stejně jako se před pár lety prodávala Ornella..která měla i přenos z porodnice..jakoby přivedla na svět minimálně následníka trůnu ! Pro mě je Ochotská navzdory těhotenství úplným opakem ženskosti..cítím z ní jen tvrdou obchodnici,která se nezastaví před ničím..potřebuje být neustále slavná a v mediích a udělá proto cokoliv..samozřejmě už dávno nepracuje,tak přišla s těhotenstvím..pak prodá mediím svatbu..pak rozvod..pak bude plnit bulvár hádkami o dítě a alimenty..nic pracovního už to nebude..jen blázen by jí dal něco moderovat v tv..a její focení se prací nazvat nedá..

erene
11. 11. 2014 00:33

Prostě je to svým způsobem prostitutka..kdyby Rosol neměl peníze,tak si ho ani nevšimla..všimla si ho až před dvěma lety,poté co náhodou porazil zraněného Nadala..do té doby ani nevěděla,že existuje..protože se předtím zajímala spíš o tehdy ženatého Radka Štěpánka !

erene
11. 11. 2014 00:27

To jsem se zas rozepsala kvůli provokaci níž..jenže Ochotská taková prostě je a každý to ví..i ten Rosol už si to uvědomuje a má poslední šanci zrušit svatbu,nebo ho čeká v jeho 30 letech už druhý rozvod..a ta ho oškube o vše ! Už teď je z Rosola idiot,předvádí se v tv,jako nikdy...když byl ženatý poprvé tak se s manželkou nikde neukazoval jako se předvádí teď..je to skutečně nedůstojné..on taky není žádnej výkvět,ale Ochotská ho ještě dorazí !

erene
11. 11. 2014 00:21

Vlastně je Ochotská k politování..její nejvyšší životní hodnoty jsou dům za 30 milionů.prsten za půl milionu,kabelka za 200 tisíc..a vyhublá postava i v těhotenství..na to že jí je za měsíc 30 let zoufale málo..o dítě se bude starat stylem Ornelly..porodí řezem a pak nebude kojit,protože je to hnusný ! Jenže od Ornelly bude o 10 let starší matkou..a to už bude obzvlášť trapný..po porodu bude muset do měsíce hubnout a všem to zas bude cpát,jak za týden shodila všechna kila..klasická povrchní osoba,která nikdy nevyzraje..

erene
11. 11. 2014 00:17

Závidět jí není co..jen to nechápu..tu její potřebu chlubit se domem­,kabel­kou,de­sátým snou­bencem­,autem­...sa­mý mate­riál­no..pr­achy,p­rachy,­prachy­..i dítě má jako pojistku,kdyby nedošlo ke svatbě nebo až dojde k rozvodu,na alimenty..z novy jí vykopli a dobře udělali ! A jestli mě na ní něco štve tak jsou to její lži a podvody..kdyby regulérně přiznala,že podváděla snoubence a jde jen po penězích,tak to ještě beru..ale ona ze sebe dělá něco co není­..do­kona­lou.­.jen­že jestli je v něčem dokonalá tak to jsou její nevěry,lži a podvody ! A to je na ní nejhnusnější..její faleš ! Nehraje fér a dojede na to..zatím na to dojela vždy a její snoubenci jí včas odkopli i z novy jí vyhodili..

erene
11. 11. 2014 00:10

Je to všechno hezký..ale Ochotská je NULA..není potřeba aby se všude vystavovala,protože nikdy nic nedokázala a nedokáže ! Profesi zlatokopky nepočítám ! Lidé co skutečně něco dokázali se necpou do medií ani z deseti procent tolik co ona..těhotenství je normální proces,ne něco co by se muselo vystavovat,ukazovat nahé břicho v tv jako to udělala ona..stejně tak svatba je většinou jen pro ty dva ne pro 200 hostů plus aby o tom už přes rok mluvila..vlastně o svatbě mluví už skoro 10 let,jen snoubenci se jí neustále mění..na 30 let nevypadá,spíš na 45,ale její chování odpovídá na 15..se vším se chlubí a vystavuje..má nejdražší dům,musí to cpát do tv...to jsou její hodnoty..

erene
10. 11. 2014 18:49

PS : Federera a Nadala ste pozvali na svatbu taky ? Nebo máte radši nějaký slavnější osobnosti typu Dominiky Mesá­rošo­vé,Maš­líko­vé,Bor­hyové a spol ?

oxalliss
10. 11. 2014 23:39

možná to nevíš, ale tvoji rodiče museli být sourozenci a zřejmě praktikujete příbuzenské páření po celé generace proto jsi se narodila jako dementní, zlý a hlavně tělesně i mentálně postižený mutant. závidíš každému a cokoliv a v reálném životě jsi poslední ubožák.

erene
11. 11. 2014 00:06

až si vymyslíš SVŮJ nick tak něco piš !

erene
10. 11. 2014 18:47

Jediná zdrobnělina která k ní pasuje je kravička ku..rvička

erene
10. 11. 2014 18:01

O víkendu byla Ochcaná s Vosolem na Fed Cupu..a mají z toho nádhernou fotku..Vosol s otráveným ksichtem,že mu spadly horní víčka i jen půl roku po plastice znova a Ochotská které bude 30 vypadala na 45 ! http­://im­g.bl­esk.cz­/img/2­/full/­215085­9_.jpg
Rosol čumí na Kvitovou a myslí si,že já blb radši nekloknul jí..ht­tp://im­g.bl­esk.cz­/img/2­/full/­215055­7_.jpg

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.