Ruského herce a Putinova kritika našli mrtvého v kaluži krve! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Ruského herce a Putinova kritika našli mrtvého v kaluži krve!

Známý ruský herec a hlasitý kritik Kremlu Alexej Děvotčenko byl nalezen mrtvý ve svém domově v Moskvě. Smrt umělce, který se v minulosti účastnil protivládních demonstrací a který otevřeně odsoudil ruskou vojenskou intervenci na Ukrajině, vyvolala spekulace o možné vraždě. Ruská policie ale tuto tezi nepotvrdila, napsal dnes zpravodajský server Daily Telegraph.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

8bc5
09. 11. 2014 15:36

Co to zde píšete za blbosti.U nás máme plno harců so podepisují petice ja naq výrob.lince.No a co ?Tak ktitizoval Putina !Moskva má cca 12 mil.obyvatel a myslíte,že někdo má zájem zavraždit nějakého herce ?Za názory se nevraždí.Takto blbě napsaný titulek jednoznačné vyzní :že herec zemřel proto,že atd.Až se celá záležitost kolem smrti herce vyšetří pak se může napsat pro x.y byl zavraždený.Zatím to je pouse fantasmagorie nějakého bulvár.pisálka.

prroud
06. 11. 2014 21:12

lukre­ciabor­gia,p­resne tak lukrecie,ale vypravej to "vidlakovi" ))))))))

prroud
06. 11. 2014 21:11

mememumu,normalne bezne bys byl na par facek ty trumpeto vseznalej co byl nejdal ve vedlejsi vesnici)))))))))))).Ale rikam si,ze za chvili by me z tech stadnich ovcanu bolely ruce,takze jsi jenom usmevne blbej )))))))))))

lipno
06. 11. 2014 20:39

Já jsem na Ukrajině byl a proto mi cenczurovali zprávu polsoké STÁTNÉ televize

prroud
06. 11. 2014 17:36

Stalo se panacku,a stihnul jsem i tu druhou stranu,abych mel srovnani!!! Takze blaznem jsi tu zustal sam a prazska kavarna!

mememumu
06. 11. 2014 18:21

Máš-li přímé srovnání (nevěřím, protože zjevně jako obvykle lžeš), pak nemůžeš tvrdit to, co tvrdíš. To je jednoduchý jak facka. A s "pražskou kavárnou" se vrať do Rudého práva, kam mentálně i schopnostmi patříš.

prroud
06. 11. 2014 15:48

Ale no jak jinak,jinej komentar ani cekat nesel! )))­))))))­))).Pr­ecte­te si moji verzi! : Amerika je znama svejma akcema pod cizima vlajkama a ocividne dostava od slusnejch lidi na pr.del,svet se meni a lidi uz nemaji chut nechavat se oblbovat zradcema pod taktovkou anglicky kolonie Ameriky,ani pouzivat krvavy dolary ktery maj jen cenu potistenyho papiru.Ovsem to jim nebrani dal branit tem kdo videj dal v budovani lepsiho sveta pro lidi a dokazujou to dalsima vrazdama a sestrelenejma civilnima letadlama,podporou fasismu a ostatnima hnusarnama co se snazej svalit na Putina,bojej se ho jako cert krize a maji proc! Hodla jim vypalit rybnik a ukazat novodobejm otrokum ze jde zit i jinak,dustojne!

mememumu
06. 11. 2014 15:59

Taky mám svou verzi: jseš směšnej blázen. Mimochodem, jen se do toho lepšího světa pro lidi, co Putin buduje v Rusku, zajeď aspoň jednou v životě podívat. Pak si povíme.

lukreciaborgia
06. 11. 2014 19:32

mememumu-ty jsi správný český cyp.Já v Rusku bydlela 5 let,mám tam mnoho známýc­h,přá­tel,nej­lepších lidí co znám.Naposled jsem tam byla letos v srpnu,jinak jsem s nimi na skajpu.O Rusku nemáš nejen ty,ale nikdo v Česku ani šajn.O Rusku se tady nepíše,tudíš nikdo nic neví.To ale vůbec nevadí,protože Česko je tak zanedbatelný stát,že je ani nikdo nere­gistru­je.Mi­mocho­dem,víš kolik má obyvatel Česko?Doufám že víš.No a Jenom Moskva má 11 a půl milionů obyvatel.Jenom Moskva!!!Takových O2 arén,jakou má zadlužená hnusná Praha,má jenom Moskva 22.Ano 22 arén a bez dluhů!!!A mnoho a mnoho jiných věcí o kterých tu nemáte ani ponětí....
Prosím nereaguj,nebudu tady.

evicka55
07. 11. 2014 07:47

Přesně tak,souhlas i s lukrecií.Tudy se máme ubírat a né ta zas... Amerika.V Rusku jsem byla.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.