Křížence odsoudili k smrti: Zbývá mu jen pět dnů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Křížence odsoudili k smrti: Zbývá mu jen pět dnů!

Odsouzencem na smrt je kříženec Dědoušek ze Záchytných kotců Vyškov. Je starý, nemocný a hlavně ho nikdo nechce, a tak padlo rozhodnutí – uspat! Příští pondělí se tedy zřejmě vydá za »duhový most«.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

babapsi
06. 11. 2014 13:11

já mám skoro devatenáctiletého psa, nevidí, do všeho vráží, hluchý, jídlo mu mixuji, koberce jsem musela kvůli němu složit, páč už má stařecké problémy, nosím ho do schodů, chodíme každý měsíc na drápky, masíruju mi patelu, někdy kyčelní kloub, když se mu to rozhodí, je to přítěž, ale zabít bych ho nedala, pokud mu chutná, tak ať žije - vždyť mi dal tolik lásky!

fizi
05. 11. 2014 12:46

Blbost a nerozumnost trápit ještě tohle zvířátko dál,zvykat ho na nové pána a prodlužovat mu bolestné žití.V tomhle je u nás veterinární medicína humánější,než ta humání.Zvíře lze uspat,přivodit mu bezbolestné vysvo­boze­ní,na­rozdíl od člověka.Ten si musí vytrpět vše až do konce a někdy mu ani není pomoci od bolestí. Jsem pro uspání a vysvobození tohoto pejska od bolesti.

citrooon
05. 11. 2014 14:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fizi
05. 11. 2014 19:04

No,citrone,na hrubý pytel hrubá záplata: budeš asi hodně blbý,vydojený vemeno,když nesnešeš jiný názor,než je ten Tvůj.Hned urážíš.Až zažiješ v životě tolik bolesti a utrpení u svých blízkých a nebudeš schopen jim pomoct,pak si možná uvědomíš,co jsi zač a co jsi tu napsal.Jinak Tě můžu ujistit,že sám mám dva psy a stejně jako ty předešlé jsem dochoval až do stáří a při jejich "odchodu" jsem byl u nich,protože mi věřili,že bude dobře.Psal jsem to proto,že redaktoři píší:je starý,NEMOCNÝ,tak proto.Zvíře trpět nemusí,člověk ano.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.