Tajemství videa s Ivetou! Kdo ji natáčel a proč vše zveřejnil až teď? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Tajemství videa s Ivetou! Kdo ji natáčel a proč vše zveřejnil až teď?

Ani po smrti nemá klid! Ve středu uplyne půl roku od tragického úmrtí Ivety Bartošové (†48) a na veřejnost se najednou dostávají dosud utajená videa z jejího soukromí! Chce jen někdo ukázat jejím fanouškům, jak zpěvačka docela obyčejně žila, nebo se hodlá pouze přiživit na jejím jméně? Kdo za nimi stojí?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

news
01. 11. 2014 11:28

Ted je to jedno stejně je mrtvá !!!!
a já jsem stejně lepší kuchař než nějaká pipka....

smazan_20150109
29. 10. 2014 15:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

citsvet
28. 10. 2014 21:43

Proč lidi hodnotí člověka,jen na základě povrchního poznání?Co je vede ke kritice?Potkal jsem hodně nemocných lidí,ktří mě otevřeně řekli,že je nemoc hodně změnila.Tímto poznáním směřuju i na Ivetu.Nemoc psychického původu,je hodně založená na povahovém jednání nemocného člověka.Když porovnám zjevné nemoce,má zlomenou ruku atd.je pro lidi ten člověk očividně nemocnej,ano je to vidět.Bohužel nemocnou duši člověka,nemusí být na pohled očividně vidět.Tak to mají tito lidi smůlu ve veřejným životě,neboť jejich úraz není vidět,ale ten člověk trpí vnitřně i v zrcadle chováním.Hodnoťme člověka,až dozrajeme v poznání,že můžeme si toto gesto dovolit.A položme si otázku,jestli mi jsme tak dokonalý člověk bez chyby.Naštěstí mrtvímu už nikdo neublíží.Přeji Ivetce klid,neboť byla obyčejný člověk v davu.

ararat
29. 10. 2014 08:28

mpads
29. 10. 2014 11:07

citsvet

mekanik
28. 10. 2014 20:58

prasulka je miláček

honzadv
28. 10. 2014 20:14

Goldsteinicik - CHápu, někdy jen zírám, co všechno lidi (nejen ženské a nejen Bartošová) se sebou provádějí za čáry máry. Místo aby nežrali a trochu se hýbali, alesopň prošli, tak se napojí nějakými pseudohubnoucími patoky nebo zbaští hrst stejných pilulí, pak se rozkecnou před bednu a žerou chipsy a lemtají piva a myslí si, že vstanou a budou schlank jak medvěd po zimě. A ženské si vezmou push up s kilem molitanu, stáhnou se kaťaty a pásy a kdovíčím, hodinu si nanášejí centimetr makeupu, zmalují se jak kraslice a jsou spokojené. Moje se moc nemaluje, má tmavé oči a je snědá, takže mně se líbí víc bez šminek. Jezdili jsme spolu v začátcích na vodu a do hor a měl jsem radost, když ráno vstala hezká a nemusela a nechtěla se malovat a kreslit. A vydrželo jí to dodnes. Zato IB potřebovala fakt silné zásahy od všech šamanů, ale jen odešli, byla zas jak rozteklá slanina.

prasulka
28. 10. 2014 20:17

goldsteinicik
28. 10. 2014 20:25

Moje žena je učitelka... mimo jiné učí i TV takže za lenocha jsem doma já Taky líčení moc nedá, dělá si z toho srandu a říká, že jí už nepomůže ani svěcená voda.

honzadv
28. 10. 2014 16:11

For goldsteinicik - To měla, to bylo skladiště, a ne kuchyně, a vedle mísy se sněhem nechutně zandřáděný popelník s vajgly, prostě humus a hnus, celkově ta kuchyně byla eklhaft! A v těch Čápech měla doutník v hubě, dirigovala tam ty svoje poskoky, kteří za ni vařili, špinavýma rukama jen omačkala tu patlaninu z brammbor a kdovíčeho na pekáč - prostě hnus, a pak jak vyčítala obrdel v kuchyni, to jsme řvali smíchy, jak je to prase blbé, Nedávno jsme to viděli na Youtube, holky se o tom bavily v práci, tak mi to moje lepší polovička pustila - no nevěřil jsem svým očím, to bylo dílo!

goldsteinicik
28. 10. 2014 17:30

Tak jsem na to mrknul, "dobrej humus" . Hospodyňka jak vyšitá, tam bych se chtěl stravovat

honzadv
28. 10. 2014 17:59

Jo, je to oravdu nechutné, celkově její přístup k vaření i pořádku a práci. Štítil bych se tam napít i vody, fakt, v takovém bordelu opravdu hodně.

prasulka
28. 10. 2014 20:18

prasulka
28. 10. 2014 20:18

erene
28. 10. 2014 14:29

On život s Rychtářem je peklo i pro normálního člověka,natož pro labilní Ivetu..navíc má a měl moc udělat i z normálních lidí blázny..stačí se podívat na jeho syny..to nejsou jen geny,to z nich udělal on svých chováním..Darina byla dřív taky jiná..než jí vydeptal..

goldsteinicik
28. 10. 2014 17:35

Paní Rychtářová se mi zdá psychicky celkem v pořádku, starší syn se mediálně příliš neprojevuje, ale vypadá normální, pracuje jako hasič co vím a tam by jako nějaká troska(hlavně po psychické stránce) pracovat nemohl.
Mladší syn už je o něčem jiném, řekl bych, že je to způsobeno tím, že je to hlupák po otci. Jinak o paní Rychtářové mnoho nevím a jaká byla v minulosti už vůbec ne.

honzadv
28. 10. 2014 17:59

prasulka
28. 10. 2014 20:19

Přesně tak.....

erene
28. 10. 2014 14:25

Ať byla jaká byla,­špínu,­psychou­še,im­beci­la Rychtu si nezasloužila..možná jí život prodloužil,ale o to větší chuť měla díky němu umřít !

goldsteinicik
28. 10. 2014 14:29

Jistě, ale např. její syn by si také zasloužil lepší matku než byla ona. To jsou ty boží mlýny...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.