Velké plány těhotné Ochotské: Za dva týdny Rosol skončí s tenisem a pak... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Velké plány těhotné Ochotské: Za dva týdny Rosol skončí s tenisem a pak...

Ještě nedávno Michaela Ochotská (29) uvažovala o svatbě s tenistou Lukášem Rosolem (29) ještě před příchodem jejich potomka. Nakonec z toho ale sešlo!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kubajakub
26. 10. 2014 00:11

Tahle hnusná vyschlá plešatá stará treska stejně dopadne blbě, prolezla desítky pelechů a nakonec zůstane i s harantem sama. Zaneldouho. Jestli ho vůbec vyprdne, koncentríčnice seschlá. A Rosol je skoro nemajetnej chudák, nic jí nebude platit - max. pár korun, ta kníkavá tupá stařena lenivá bude muset konečně začít makat - třeba mejt hajzliky v Tesku.

illis
25. 10. 2014 18:14

Ta má hlavně plány , plánovala zajisté partnera s miliony. Ti všichni co byli před Rosolem ví o její lásce k penězům své . Nesympatická a hodně, když hrála v seriálu Pojišťovna štěstí, tak jsem vždy přepnula program, na ni se prostě nedalo dívat a hlavně ne poslouchat . Když jsem viděla její fotografii, kde byla nenalíčená, tak to byla síla .

kraken666
25. 10. 2014 23:17

blbis-illis ,aby ti z tý závisti a nenávisti pochva shnila! ..umíš aspoň vařit když už seš tak blbá?

kubajakub
26. 10. 2014 10:48

Vyfič, úchyláku ***ská!

illis
26. 10. 2014 10:53

kubajakub Přeji hezkou neděli.

kubajakub
26. 10. 2014 11:28

Děkuju, Illis, nápodobně, taky se těším na obídek, dneska vařím já a za chvíli finišuju, moje polovička je marod a tak jsem ji zahnal do pelíšku a mám sluižbu.

illis
26. 10. 2014 10:52

kraken666 Závistivá ani blbá nejsem , mám vyšší vzdělání než jen ÚSO. To ty jsi primitiv a hlupák, podle toho co jsi schopný za debilní bláboly napsat . Ty by jsi si mé velmi dobré vařeni vůbec nezasloužil, já mám totiž kolem sebe jenom samé skvělé lidi od rodiny, kamarády až po přátele. Víc o tom psát nebudu, od samé zlosti a závisti by jsi prasknul vzteky . Měl by si vyhledat pomoc odborníka, tohle už je vážné takto se chovat.

kubajakub
26. 10. 2014 11:27

Přesně tak, jen ten závistivec a neukojenec a ***mota tep*louš bez kamarádů a sexu má potřebu si tady honit pochroumané ego.. a ještě svého povadlého minipindíska.

kubajakub
26. 10. 2014 00:07

Je to síla i když je zmalovaná jak kraslice. Ona je prostě hnusná a blbá.

erene
25. 10. 2014 12:45

Svatba má být do roka od zásnub..a od nich už uplynul v případě Ochotské nejmíň rok a půl !

erene
25. 10. 2014 12:45

A napište tam svatba nebude Ochotská je cvok !

erene
25. 10. 2014 12:42

Včera byla v televizi exmanželka Rosola Denisa Rosolová a řekla,že ona se vdávala z lásky ! Asi narážka na budoucí exmanželku Ochotskou,která má motivace ke svatbě spíš z lásky k penězům !

honzadv
25. 10. 2014 13:40

Jo, taky jsem to viděl, ve Všechnopárty (mmch ten ornitolog, to jsem řval smíchy, jak tam s Karlem Šípem mluvili o tom šoupálkovi, moudivláčkovi a kulíškovi) - z Ochotské si dělá fakt srandu celej národ, z báby vyžilé lenivé.

kraken666
25. 10. 2014 23:15

honzonezdvořáku ,ty ses zase dneska rozparádil ,homoději úchylnej! Ti někdo ro***dal prrddel kandelábrem ?

kubajakub
26. 10. 2014 10:50

Soudíš podle sebe, víme, tak si zajdi do gayklubu, úchylo nadrženej. Se ale nechytáš, tak se musíš dělat tady, prase smradlavý.

illis
26. 10. 2014 10:54

kubajakub

bonpari
25. 10. 2014 12:16

To je tak na myšlené protivné stvoření, co ona ze sebe dělá.Ten az nebude behat s raketou,tak bude litat kolem ni a ditete,což jisté lita už ted.

honzadv
25. 10. 2014 11:26

Vypadají jak máma se synem. Tahle zlatokopka je snad nejošklivější ze všech známých zlatokopek, tako vá vyžilá strhaná nehezká suchá větev s pár chlupy na hlavě - kam dal ten Rosol oči? Takovou projetou stařeckou štěťuli bych teda nechtěla ani za nic, navíc je spokojená, když se může válet za cizí prachy a dělat honoraci, na kterou nemá. Ale když to tak chtějí a klape jim to.. Nerovný pár.

goldsteinicik
25. 10. 2014 16:24

Tuhle paní jsem viděl cca před dvěma roky na letišti na vlastní oči...můžu tě ubezpečit, že ve skutečnosti je to ještě daleko horší.

honzadv
25. 10. 2014 17:43

Fakt? No nazdar, tak to bych se asi lekl, to musí teda být darda! Navíc nejen že je ošklivá jak noc a fakticky vypadá hodně jetě, ale působí strašně moc a moc nesympaticky a nepříjemně, namachrovaná nula, která si hraje na hvězdu. A líná k tomu, nejhorší kombinace. Něco jako Kristelka - to je taky prasnice bez jakéhokoli talentu, blbá jak nočník s uchem dovnitř a namistrovaná jak Mistr Světa v Čemkoli.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.