Vinaři Postránecký, Navrátil, Smutná a spol.: Neuvěříte, za co rozfofrovali 200 tisíc! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Vinaři Postránecký, Navrátil, Smutná a spol.: Neuvěříte, za co rozfofrovali 200 tisíc!

Natáčení na jižní Moravě byl drahý špás! S Václavem Postráneckým (71), Jitkou Smutnou (62) a dalšími hvězdami Vinařů najeli řidiči najatí televizí Prima na 57 500 kilometrů. Za benzIn a naftu tak televize zaplatila přes 200 000 korun!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pizzaoo
21. 10. 2014 19:03

Na všechny český seriály by se měli jejich tvůrci vy.srat protože to stojí prostě a jednoduše za ***. U nás to prostě nikdo neumí dělat, tak by se s tím měli smířit a nerejpat do toho. Vinaři a Počátky, to je vůbec to nejhorší co se za dlouhou dobu zrodilo a dívat se na to jednoduše nedá. Paradoxně snad nejlíp ze všech českých seriálů mi v současné době vychází Ordinace a to už o něčem svědčí.

fizi
21. 10. 2014 17:29

No a za takové fantasmagoroviny se u nás vyhazují takové peníze.Zajímala by mě skutečná sledovanost.Ne vymyšlená.Vydržel jsem dva díly,nyní jen poslouchám reakce lidí,kteří nadávají na Pražáky a přestávají tu příšernou blbost sledovat.Že se Postránecký na takovou p.......u dal,to ho teda obdivuji.Ale prachy jsou prachy,že?Už hodně blbé jsou Počátky,ale Vinaři,to je teda dílo,chtěl bych vidět autora námětu,tonemůže být normální člověk.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.