Kde vaří slavní: No teda, Heidi má v kuchyni koberec!? Co dalšího dělá na architektku nedostatečný dojem? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Kde vaří slavní: No teda, Heidi má v kuchyni koberec!? Co dalšího dělá na architektku nedostatečný dojem?

Zajímá vás, jak vypadají kuchyně českých celebrit? Kdo dává přednost luxusu a kdo naopak stylové kuchyni s nábytkem jako po babičce? Opět jsme zvonili u známých osobností a zjišťovali, jak to u jejich plotny vypadá. I tentokrát jsme požádali odbornici, vyhlášenou bytovou architektku Zuzanu Matelovou, která jejich »království« ohodnotila.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

paralenka
22. 10. 2014 21:32

Možná přeplácané, ale zrovna ten koberec chápu. Není nic horšího než studená dlažba, pokud není vyhřívaná. Módní, ale komfortu nepřidá. V době robotických vysavačů snad ani určitá nepraktičnost nevadí, i když znám příjemnější podlahové krytiny. Takže spíš vyházet flašky, poněkud vyklidit prostor na lince a je vymalováno. Každý má jiný vkus, já raději světlý nábytek.

soorry
21. 10. 2014 22:02

Připadá mi to jako by se starý kredenc odnesl někam do komory a tam se do a na něj dalo vše, co je potřeba uklidit. dvě prosklené skříńky by stačily a zbytek dřevo, to aby to vypadalo uklizeně.

sugarbitter
21. 10. 2014 21:24

Koberec v kuchyni je nesmysl. Denně vytírám a luxování není nic moc, protože část prachu jde do vzduchu.Tedy v kuchyni nežádoucí. A ěch věcí všude. Mám toho mnohem méně, a vím, že je třeba občas vše vymýt, a docela mně to štve,například dva pivní džbány a nějakou keramiku.. Venku se asi tolik nepráší......

soorry
21. 10. 2014 22:05

jo, a hlavně když se něco vyleje, mastné fleky-.při smažení prská mastné, to se pak na to lepí prach a to je pak hnus

paralenka
22. 10. 2014 21:34

Já ho mám bez problémů v jídelním koutě, který na linku navazuje a nic strašného se neděje. Ale dlažbu naštěstí nemám, kvalitní krytina mi přišla vhodnější.

vuhp
21. 10. 2014 20:32

Tolik všelijakých věcí a jsou jenom dva. Vůbec se mi nelíbí taková přeplněnost. Asi si na úklid někoho najímá.

smazan_20150109
22. 10. 2014 13:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jaromir123
21. 10. 2014 09:11

Ta snídaně je dobrá reklama na DANO-ANO a mazadlo na panty..

fiva
21. 10. 2014 07:48

Na každém obrázku má koberec jiný. Pro architekta sice špatné, ale pro hospodyni dobré. Pokud chodí doma bosa (jak je vidět), tak na chladných dlaždicích to studí. A ona má na druhém obrázku koberečky jen kolem linky, stejně jako my a je to praktické. Jde o to, jestli architektka taky v kuchyni vaří nebo se jen jí prochází a kochá.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.