KONEC Hany Maciuchové v ULICI: Jen na chvíli nebo navždy? Známe pravdu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

KONEC Hany Maciuchové v ULICI: Jen na chvíli nebo navždy? Známe pravdu!

Postava profesorky Miriam Hejlové je v nekonečném seriálu Ulice od samého začátku a pro věrné diváky by bylo velmi obtížné si večery bez ní představit. Nyní ale dostala »nabídku, která se neodmítá«. Uvažuje snad o konci působení na Nově?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

beladona
11. 10. 2014 12:01

hgfcf


Pravopis mi vůbec nevadí, v diskuzích se běžně nikomu neopravuje, to se nechává a opravovat někoho nemá smysl.Chytrý si to přeloží a blbům to dělá těžkou hlavu.Diskuze n e j s o u jazyková poradna, ani hodina češtiny.

Vadí mi , že to je dlouhý.
To většinou čtu odstavec a pak to balím.Pokud chceš , aby to lidi četli, vážně to zkrať.

lyznik008
11. 10. 2014 09:35

hgfcf přestaň si hrát na spisovatele,zabíráš tu místo a raději se nauč PRAVOPIS nebo VRAŤ ŠKOLNÉ.

prroud
10. 10. 2014 11:55

Nj,holcina asi konci,nejak ji modra hlava,hmmm,hmmm

hgfcf
10. 10. 2014 09:33

Aha takže podle tebe že je paní Maciuchová dáma tak s tohoto titulu nebo statutu nebo jak to nazvat musí podle tebe odmítat brát nábytky pro hraní v seriálech ? Takže podle tebe já jako charakterní bez úhonný poctivý slušný člověk nemůžu být bavičem pro děti .Mněla bys rozlišovat dva pojmi .Charakter člověka a jeho profesi jsou to dva rozlišné významy které není možné plést dohromady čili posuzovat charakter herce s jeho profesí i když částečně máš pravdu ani nevíš všem a to vtom že vizáž i osobní distingované vystupování neboli projev paní Maciuchové se hodí režisérům jako typ pro určité role .Dalo by se říct že paní Maciuchová do svých rolí dává svou osobnost .Nevidím nic v čem by se paní Maciuchová snížila .Tato dáma je jedna s mála která kolem sebe nedělá skandály o kterých by bulvárnici psali .Protože by chytří lidé to ani bulváru nevěřili .No to je docela pro mě síla že posuzuješ člověka podle profese .Tak zde je jedna z mnoha zkušenosti z mého života .18 let jezdím po celé síti Českých drah a setkávám se při kontrole jízdních dokladu z různými průvodčími s profesionálním vystupováním i některé z neprofesionálním vystupováním zažil jsem v jeden den průvodčí která sice bila v hezké uniformně voňavá nalíčená no prostě jedním slovem krása ale co do charakteru který se projevil na jejím neprofesionálním vystupování s hodil všechny její estetické vlastnosti které mněla a tet její opak při vystupování z vlaku jsem mněl štěstí na jednoho posunovače který byl příjemný . ochotný a aniž by to byla jeho povinnost tak mně nabídl pomoc z vyložením mích služebních zavazadel kterých vozím celkem 8 ks takže jsem si po jeho pomoci vzpomněl na nepříjemnou průvodčí ze které bych sundal uniformu českých drah které dělala ostudu a navlekl bych ji do ušpiněných montérek slušného příjemného a ochotného posunovače který by svým charakterem mněl si to vyměnit s průvodčí vlaku která se vůbec nehodila k tomu aby pracovala z lidmi .Člověk by nemněl posuzovat člověka podle toho jak vypad

hgfcf
10. 10. 2014 09:37

ale podle toho jak se chová .
Znám se hodně let z jedním baletním tanečníkem který kdysi o mně řek jednu chytrou větu že mám V sobě indispozice díky nímž jsem úspěšný kouzelník u dětí ve školkách i základních školách po celé ČR které nemají někteří krásní umělci .Chci tím říct že se nepovažuju po estetické stránce hezkého člověka vůbec mně ani netrápí že na mně neletí ženský a ani žádné nehledám vyhovuje mně život bez nich protože mám rád svou profesí které dávám vše včetně mého času .Samozřejmě že se mně ženský líbí ale to je tak asi všechno Znojemský kouzelník Jan Adamec .

smazan_20150109
11. 10. 2014 06:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
10. 10. 2014 11:57

Charakter cloveka a jeho profesi bys prilis rozlisovat nemel! Pradstav si ze budes vojakem! Jako clovek budes deti milovat a jako vojak to rozlisis a budes je strilet a mucit? Jinak pojem bez pojmu je jako hrad bez hradu,tedy pojmy=hrady,priteli

prroud
10. 10. 2014 11:58

ted hledej chybky ty,at se neco naucis ;-)

smazan_20150109
11. 10. 2014 06:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
11. 10. 2014 06:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
11. 10. 2014 06:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

beladona
10. 10. 2014 01:08

Jednoznačně, kdyby byla Maciuchová taková dáma, nehrála by v tom sajrajtu.A kdyby byla opravdu taková dáma, nikdo by se neodvážil jí to nabídnout.
Dámou nepřímo úměrně gáži !

matylda-rut
10. 10. 2014 02:21

Hmm, ale dobrá je, třeba je opravdu dáma, ale nikdo ji nedal roli, páč se bál, že na ni nemá. No taky možný ne?

smazan_20150109
10. 10. 2014 08:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hgfcf
09. 10. 2014 20:40

U nás na vesnici znám také jednu paní s titulem ing. které jsem mnoho let věřil .Často jsem bil svědkem jejích telefonátu ze světem s kuchyně kde se prezentovala cobi jaká není dáma .Ale do dámy tato stará paní která je stále vitální až moc především jejího koníčku kde koho pomluvit ale i poškodit svými intrikami .Ve svém životě musela ublížit mnoha lidem a bil jsem i toho dokonce svědkem kdy spřádala nejednou plány kde koho zničit .Tím je dost podobná víše jmenovaným anonymním pseudonymům . Jan Adamec ze Znojemska

sateblit
10. 10. 2014 06:42

"Často jsem bil svědkem jejích telefonátu ze světem s kuchyně kde se prezentovala cobi jaká není dáma ..." .......co jsi měl z češtiny?
Často jsem bYl svědkem jejích telefonátu Se světem Z kuchyně kde se prezentovala cobY jaká není dáma ...je správně, blbe!

smazan_20150109
10. 10. 2014 08:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hgfcf
09. 10. 2014 20:29

pozorovatel2013 Jste mi sympatický vašimi názory které jsou kladivem na kovadlinu pseudonymy lambrika , oxalis fuksová a jiné jím podobné jsou zakomplexované nebo zamindrákované blbky a bulvární slípky které zde dělají každý den ostudu českému národu .S pozdravem Jan Adamec ze Znojemska

pozorovatel2013
09. 10. 2014 17:46

oxallis je nezaměstnaná fuchtle, která píše ve dne v noci svoje vulgarismy, nešťastná to žena, kterou nikdo nechce, nikoho nemá tak řádí tady. Co takhle jít někam ven, udělat si pěkný den, pak nebudete dámy plnné zloby a budete se dívat na život pozitivně, budete příjemnější i pro své okolí, a třeba si vás všimne někdo, kdo vás bude mít nakonec i rád. to platí i pro Ježkovou.

pozorovatel2013
09. 10. 2014 17:41

fakt se mi líbí když někdo vypadá hrůzostrašně, a ještě si dovolí komentovat ty druhé. No je vidět že jste dámy na úrovni jak Ježková, tak oxallis

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.