»Tyran« z Mladé Boleslavi: Neberte mi psy, mám je rád! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

»Tyran« z Mladé Boleslavi: Neberte mi psy, mám je rád!

Desítky psů na malém dvorku, bez dostatečného krmení a vody choval podle veterinární správy Václav Hrbáček (70). Ten se teď brání – sebrali mi je neprávem!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mastatnw
11. 10. 2014 23:10

Co je komu po tom kolik jich ma?????? At jich ma trba milion!!!!!! Dejou se horsi veci a vsichni na ne serou!!!!!!!!!! Dojdete si vsichni k lekari!!!!!!!!!! Resite jen hovna

eremita
04. 10. 2014 23:23

Přes 100 psů v tak nevyhovujících podmínkách? Ten "milovník" psů může jen děkovat, že o zvířata bude postaráno v důstojnějších prostorách, nebudou chlemtat zatouchlou vodu, množit se mezi sebou a dostanou najíst. Pokutu z něj stejně nikdo nikdy nedostane, ale psům se povede líp. A jestli má ten "chovatel" vysoké IQ, jak zde píše v příspěvku 8bc5, ať se věnuje čemu chce, kde neubližuje živým tvorům.....

starypes
04. 10. 2014 16:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

cernykondor
04. 10. 2014 13:05

Týrání může mít různé formy. Už to,že je nechal nekontrolovaně množit a ponechával si všechny ,i když to nemohl zvládat.Zřejmě má nižší IQ, které mu neumožnilo reagovat na situaci včas a řešit ji.

8bc5
04. 10. 2014 22:11

Tento pan nemá nízké IQ,byt býv.hráč šachu a moc dobrý.Je neslyšíci a psi má opravdu rád.Kdyby žil Neruda byl by tento pan ideál.adept na napsání suprové povidky ze života extravag.obyvatele MB.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.