Smutná Erbová nedobrovolně mění plány: Jde o vytoužené třetí dítě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Smutná Erbová nedobrovolně mění plány: Jde o vytoužené třetí dítě!

Na modelku Vlaďku Erbovou toho bylo v posledních měsících až až. Nyní se dokonce musela smířit s tím, že v nejbližší době nebude mít možnost ani rozšířit rodinu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

liskabystrouska
04. 10. 2014 11:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
03. 10. 2014 20:25

Tak jsem včera musela přepnout v TV stanici, Erbová Řepková Bahenská na obrazovce, to se nedá, její afektovanost a důležitost, ne to byla hrůza . Ty její nářky, i v tomto článku je to směs nic neříkajícího obsahu. Soukromé věci mají být v rodině a ne s tím seznamovat národ.Ta bude dělat vše, aby se o ní psalo, když omylem nesrazí exekutora, tak zase už nechce zatím třetí dítě. Co bude v příštím článku ?

lidusa123
04. 10. 2014 01:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

petrmetr
04. 10. 2014 04:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lidusa123
03. 10. 2014 05:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lidusa123
03. 10. 2014 05:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

honza54
03. 10. 2014 09:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
03. 10. 2014 20:21

Alexandra Kiňová mi nevadí, ale pokud skutečně řekla, že by dala všem pečovatelkám, které se jí starají o její děti do držky, tak to se prostě nedělá . Kdyby se měla o vše starat sama, tak by to nezvládla a že děti pláčou, no když jsou to paterčata, tak asi vždycky bude nějaké plakat a regiment pečovatelek asi také nemají. A co dělala maminka, když děti plakaly a co babička . Starat se musí také máma s babkou a ne jen pečovatelky .

petrmetr
04. 10. 2014 04:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lidusa123
04. 10. 2014 05:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amanita
04. 10. 2014 07:59

Máte naprostou pravdu. Mladá Kiňová si plete pečovatelky se služkami. A její matka zase vykřikuje, že ony jsou za práci kolem dětí placené, ale ona ne... a kdyby šla do práce, byla by holka na všechno sama. To nejde slušně komentovat
Sama jsem teď babičkou dvojčátek (1/2 roku) a i když chodím do práce, snažím se dceři a jejím dvěma maličkým pomáhat.
Vím, že dva není pět, ale dcerka má takové zaměstnání, že 2x týdně do práce dojíždí alespoň na 4 hodiny, aby se po mateřské mohla vrátit na svoji pozici. Po večerech pak dělá papíry.. Pomáhá jí samozřejmě táta děcek i druhá babička. Já dojíždím 50 km a nikdy mě nenapadlo, že by to bylo něco nenormálního. Na kluky se vždycky moc těším a jsem ráda, že mohu pomoci.

amanita
04. 10. 2014 08:12

Jenže ony to tak nevidí
Proč by se staraly, když mají pečovatelky? Já si schválně pustila ten pořad "Paterata" - díl "všude dobře doma nejhůř" a jen jsem zírala. Před pěti lety se mé kolegyni narodila trojčata. Neměla nárok na žádnou podporu... a i ona měla jen dvě ruce a možnost kojit současně jen dvě děti...a to třetí brečelo.. I její děti vyžadovaly péči a musela se zapojit rodina - obě babičky a manžel. Dědové alespoň dovezli nákup a pod.
Od Pavly jsem neslyšela nikdy slova nářků i když bylo jasné, že "jede na doraz". Dnes jsou malí ve školce a připravují se do školy. Jsem zvědavá jak za pár let bude zvládat tato maminka...a vůbec - kde je druhá babička?!

petrmetr
04. 10. 2014 04:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.