10 největších patlalů z Prostřena: Opilci, huliči, špindíry a další exoti | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

10 největších patlalů z Prostřena: Opilci, huliči, špindíry a další exoti

Kuchařské klání Prostřeno! je všemi diváky Primy oblíbená soutěž, která v srpnu zahájila už 10. sezonu. Bohužel častěji než excelentní gurmánská podívaná je na obrazovkách k vidění jedno fiasko vedle druhého. Naposledy se za plotnou předvedla Aneta, která se zpotila u krájení avokáda.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

paralenka
30. 09. 2014 22:24

No, myslím, že těch patlalů už bylo dost, stejně tak stále stejných komentářů Vydry a Bouškové. Kromě dalších výrazů byl u mě úspěšný číský dort, ten jste nějak nezaregistrovali. Je to občas bída, občas nechutnosti, takže jako divák jsem už dávno odpadla.

imperatorcaligula
30. 09. 2014 17:36

Netuším, proč třeba tu holku, co krájela pecku avokáda, dávají do společnosti různých individuí. Vzhledem k jejímu věku je to prostě jenom na zasmání, pozastavit se člověk může snad jen nad tím, že někdo ve fázi "učeň" by se neměl hlásit do pořadu, kde by se měli utkávat mistři. ------------ Ovšem nejtrapnější na celém pořadu (a vlastně důvod, proč na něj nekoukám), jsou oslintané a zle ironické komentáře Vydry a té pindy s ním (to je jeho žena, jak tu někdo píše?). Vydru jsem měl celkem rád, ale tím pořadem se mi zhnusil. Kydy primitivního hospodského povaleče z V. cenové, který se snaží být vtipný. -------- Tzv. šmejdění a hlavně ty následovné komentáře, to je také síla. Jednou je byt moc moderní, jindy starodávný, jednou kýčovitě přeplácaný, pak zase holý... Jo, možná že horší než závistivé kydy o bydlení jiného je lezení do skříní, šuplíků atd. Přesně ten důvod, proč se normální člověk na tento pořad nejen nebude dívat, ale ani se nepřihlásí. Následkem potom je, že procento exotů mezi účinkujícími rapidně narůstá.

hexabella
30. 09. 2014 14:58

Blondýna Nikola
Dívka se do soutěže o 50 tisíc korun přihlásila především proto, aby doma ukázala, jak šikovná v kuchyni je. Bohužel kuře viděla zřejmě poprvé ...

..stejně jako autor článku..vzhledem k tomu..že je to kačena..

honza54
30. 09. 2014 14:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

znalec
30. 09. 2014 14:59

jo...

dandova
01. 10. 2014 09:00

ochcallis
30. 09. 2014 14:23

tohle už normální člověk dávno nesleduje

prdyvrdy
30. 09. 2014 16:01

já to poslouchám a pomrkávám pravidelně, abych totiž nezapomněl, že lidi jsou zlý ***

ollina
30. 09. 2014 13:43

Pořad by byl vynikající, ale bohužel televize a manželé Vydrovi z něj udělali jen prostoduchou realityschou.

francik
30. 09. 2014 13:31

Představ si, že opravdu z prostřena.Mezi půklami ses asi vytřela ty. Takových to věci ja tam ještě daleko víc.

pravlast
30. 09. 2014 15:40

myslela jsem že Prostřeno,tedy z Prostřeno protože není gramatický a pravopisný vzor podle kterého lze skloňovat.Ale pozoruju že jazyk se vyvíjí a posléze zaniká.Zánik je poslední stadium vývoje.

pelagie
30. 09. 2014 17:27

vaše starosti bych chtěla mít......

pravlast
30. 09. 2014 12:56

Opravdu z Prostřena???Nebyla náhodou tato zpráva vytřena mezi půlkami?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.