Václav (79) z Otrokovic naletěl podvodníkům: Předražené nádobí ale nemůže vrátit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Václav (79) z Otrokovic naletěl podvodníkům: Předražené nádobí ale nemůže vrátit!

Naletěli podvodníkům! Koupili »výhodně« nádobí, a když ho chtěli vrátit, mají smůlu. Václav (79) z Otrokovic chce varovat před firmou Sweet Garden.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

tomik007
21. 09. 2014 20:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
21. 09. 2014 12:13

Mohou to v televizi říkat pořád a psát také, ale ti staří lidé už jsou někteří napůl slepí a chluší. Navíc jsou jako malé děti a oni jim nakukají jakou udělají mladým radost, když jim koupí kastroly.

beladona
21. 09. 2014 22:32

jity
mně se zdá, že ten " chudinka " je velmi dobře orientovaný.

jity
22. 09. 2014 09:43

Tak zrovna tento chudinka možná, ale já ty myslím všeobecně jak tady diskutující opovrhují starými lidmi. Hlavně taková fortun, ta je přímo nenávidí. A´t si každý počká ne sebe pokud se dožije jaký bude on, jestli bude tak chytrý a inteligentní jako je dnes.

jiriforman
20. 09. 2014 19:07

Je zvláštní, že tihle staří lidé reptají když mají zaplatit třicet korun u lékaře, ale klidně si pořídí nádobí nebo jiné podobné blbosti za třicet tisíc.

lukas.cz
21. 09. 2014 03:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fortun
20. 09. 2014 18:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

sebestaamachova
20. 09. 2014 16:24

Soudy by nemělyi hledat ty nejjednodušší cesty, ale individuálně přistupovat ke každé kauze zneužití seniora. Formy zneužívaní a psychického násilí jsou různé a nejjde jen o tolik diskutované prodejní akce, ale jsou to například nátlaky na převod nemovitostí nebo darování nemovitostí. Soudy to někdy řeší špatně a vyjadřují se občas také dost nesoudcovky.Člověka poté přechází chuť vymáhat svá práva , ale rozhdoně je to třeba, jinak lépe nikdy nebude....

prroud
20. 09. 2014 17:46

Vsimla sis ze jsem umyslne nase radobysoudy v nasem nespravedlivym Kocourkove s umelou "rado­byspra­vedln­osti,­ani nezminil? Bylo to umyslne! Jmenovany pred sebou maji jeste hodne prace,i na vlastnich charakterech abych je zacal brat vubec na vedomi! Jsem tedy co se mejch zalezitosti tejka sam soudce i vykonavatel rozsudku podle moralniho prava kopnyho!!!

prroud
20. 09. 2014 16:12

Myslim ze co se senioru tejka,vsechno jsou to kecy v kleci!!! Kazdej rozumnej clovek vi ze jsou jako deti,je lehky je zblbnout a okrast. Divim se,ze se o ne v tom smeru spis ucinne nepostarame my ostatni! Nase ostuda!!! Ja padnout na takovou hyenu,protoze tohle nic jinyho nez hyenismus neni,u nas,kdyby prisla za mamkou,garantuju,ze ZMENI ZAMESTNANI!!!! Potkat ji podruhy bych ji totiz vubec neradil,znam cesticky jak se nekdo muze padem na schodech sam ciste nahodou zabit!!!!!!!!

prroud
20. 09. 2014 16:13

A grazlu mi rozhodne lito neni,naopak,uzil bych si to!!!

beladona
20. 09. 2014 15:18

ty rádoby oběti nelituju.Je tady taková osvěta, bylo tolik mluvení okolo, bylo v TV, bylo v tisku, že si za to může sám.
Už bylo dost lítosti.

freezeme
20. 09. 2014 16:02

no, možná osvěta pro tebe, když ležíš celé dny u kompu, co ale ti chudáci, co ho nemají a těžko, v jejich letech, ho mít budou. V televizi toho zase tolik nebylo a noviny už málo kdo kupuje.

beladona
21. 09. 2014 22:38

už jserm sem napsala, nejeví se mi onen poškozený bezmocně, zdá se mi, že je velmi dobře orientovaný.
Obecná představa, že senioři jsou dementi je nesmysl.
kromě toho mezi sebou hovoří a Blesk čtou všichni, když ne, že si ho koupí, tak v obchodech.
V TV vyšel jeden dokument, autorka si na tomto tématu udělala jméno, ale senior nefunguje jen přes nádobí, senior denně řeší to co každý jiný člověk, dementů je z nich hodně málo.

lukas.cz
21. 09. 2014 03:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
21. 09. 2014 10:38

Tebe je třeba spíše politovat, protože ti ještě nedošlo, že staří lidé už jsou jako malé děti. Velmi snadno se nechají oblbnout. Většinou jim to nedochází jako tobě, ale možná je to ještě brzy.

hejhej
21. 09. 2014 15:12

jity:

hejhej
20. 09. 2014 12:28

Nejlépe na oslovení na ulici nereagovat a i když je to neslušně, ale raději bez odpovědí tázající osobu obejít a jít si svou cestou.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.