Televizní "travič" Hruška zuří: Kniha levných a chutných receptů vyjde i bez něj! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Televizní "travič" Hruška zuří: Kniha levných a chutných receptů vyjde i bez něj!

Některými považován za typickou oběť české kulinářské inkvizice, jinými proklínán jako postrach kardiologů a výživový zločinec. Co člověk, to názor. Jisté je, že televizní hvězda Ladislav Hruška (36) souhlasem se svou veřejnou rolí nekuchaře, vstoupil na velmi tenký led mezi láskou a nenávistí publika.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

trkic
19. 09. 2014 14:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fortun
19. 09. 2014 10:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

robin5
19. 09. 2014 10:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

honza54
19. 09. 2014 08:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

baronessa
19. 09. 2014 06:24

Když pan Hruška začínal, docelo mě bavilo pozorovat ho, jak se snaží. To ještě působil skromně. Sláva mu stoupla do hlavy a je to na něm bohužel poznat. Asi zapomněl, že sám nevymyslil ani slanou vodu. Diváci mu posílají recepty, které už dávno předtím třeba pochytili na internetu a taky nebyly jejich původní. Já sama jsem poslala recept na Tavený sýr u Lučinu. Jeho jídla jsou opravdu rychlá, ale převážně málo zdravá, takže rychle navaříte a možná i sami rychle skončíte se zdravím.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.