Rychtáře s pomníkem vypekli, i když ho povolili! Co se stalo? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Rychtáře s pomníkem vypekli, i když ho povolili! Co se stalo?

Sebevraždu Ivety Bartošové (†48) bude připomínat dřevěný kříž. Josef Rychtář (56) konečně dostal povolení k jeho vztyčení. Nebude stát na kolejích, kde zpěvačka letos 29. dubna ukončila svůj život, ale o 100 metrů dál, aby se nikomu dalšímu nic nestalo.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ilona700
18. 09. 2014 02:29

http://josef-rych­tar.bl­ogspo­t.cz­/2014/­09/jo­sef-rychtar-v-tv-barrandov-ring.html
A ďalej ! ja skutočne nechcem nikoho obviňovať ale prečo si Polícia ČR nepreklepla aj šedú eminenciu Standu a jeho milenku -ktorá sa varechovala do bitky keď R. na videu mlátil Macuru na dvore - títo dvaja čo robili v deň sebevraždy keď mali Ivetu strážiť??? V dome Ivety B. sa stále pohybovali traja dospelí muži a ten Standa mal strážiť a Ivete zvučiť, on tam nemal v ničom inom žiadnu úlohu do niekoho sa starať alebo niekoho strkať a nenávistne nadávať ľuďom do diskusií na úkor Ivetky- Rozmýšlajte dobre všetci! Už mnohokrát vo svete sa stalo že ľudia v pozadí hviezd žiarlili na ich slávu. A podľa toho pána čo volal R. že niekto natáčal tie kuny ráno keď išla Ivet po svoju smrť s ňou vraj išiel nejaký muž...Ľud si žiada meno a identitu tohto volajúceho a nie lži nejakého neznámeho R. ktorý sa zviditeľnil iba žitím s I:B: Takže kto vyrukoval s takýmito info a Kto tu koho kryje?
http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­v=gSg4­whGfwY8

A vyjadrím sa aj k V: Šulekovej - pripadá mi ako uch_láčka ktorá sa točí okolo všetkého čo sa kde šustne, tento človek nebude normálny ani omylom- dúfam že jej žiadna Inteligentná TV nedá priestor aby sa stále ukazovala Ľuďom na oči, nieto ešte aby jej niekto za niečo zaplatil...

janapi
18. 09. 2014 08:40

Těch zpráv a "zaručených" bylo tolik-že v tom máš zmatek. Zvukař Standa do baráku za života Ivety nesměl-vyrazila jej! Vlaďka Š.-byla v té době s Macurou...jakou hrála a hraje roli-to ví snad jen ona sama! Nikdo s rozmístěnými kamerami se u trati neozval... To že obraz byl namalován dávno před dnem "D"-se již provalilo-ale J.R. to nepřipouští! Vyšetřování všeho prováděla snad Policie z Říčan-se kterými se J.R. velmi dobře zná-chodil s nimi i chlastat! Jak se nakonec rozhodne Pomeje a Artur -to se zcela jistě dozvíme, ale oba budou mít za sebou právníky a nějakej vypelichanej dědek s kloboukem na hlavě je nedojme.

ilona700
18. 09. 2014 23:56

Sledujem Všetky info z prvej ruky od doby kedy začala žiť z Rychtárom lebo sa mi to normálne nezdalo že mladá , krásna , životaschopná žena v najlepších rokoch si zavesí na krk prašivého dedka-TAKŽE ZMATEK MÁŠ V TOM TY ! ! !
Podľa môjho názoru Iveta chcela žiť, obímala stromy, tancovala, varila, túžila koncertovať, prázdninovať, uprednostňovala fanúšikov - akurát že NARAZILA na nesprávnych Ľudí !---všetci vedia o koho ide...

ilona700
18. 09. 2014 02:09

Prečo nerieši Polícia ČR Prečo dopísal Rychtár ?! dátum na list úmrtia Ivety-ktorý vraj ona písala a dátum a odkaz na obraze sa mi tiež nezdá. Svet má forenzných kriminálnikov a vy neviete vyriešiť toto? Prečo nikto nepozrel ten deň Rychtárovy za nechty či tam nemá náhodou červenú farbu? Ivetka na svojich ostatných obrazoch nemá ani texty a ani dátumy ! Som strašne zvedavá ako sa zariadi Pomeje a tiež ma zaujíma odpoveď Artura - na ktorého Rychtár povedal že je svedkom keď ukradol Ivet peniaze! A nečakajte zázraky - Rychtár sa podľa mňa nevzdá len tak ľahko- takýto ľudia sú totiž zbabelci- hovoria za to jeho činy ktorých nie je málo...aj keď ho fyzicky nebude a bude v lochu peniaze od Novinárov budú ťahať Standa s pánom Uren a za poplatok im budú ukazovať Rychtárove obstarožné, vypelýchané sto rokov neoprané rifle, klobouk, prsten, košte, zlatej zub, Ušouna a tak podobne Veľmi sa Vám novinárom a najmä televízii čudujem prečo takémuto človeku platíte aby si prilepšil za očierňovanie a pretŕčanie sa v kamerách, bo ja si myslím že on je taká nátura že by to robil aj zadarmo, totiž človeka ktorého niečo baví , baví ho to aj bez honoráru! Tomu verte !

citsvet
17. 09. 2014 22:34

Rychtářova komedie pokračuje dál.Pořád chce dokazovat svoji nevinu na smrti Ivetky,neboť zná důvod.Jednak smrt k jeho narozeninám a zveřejněné SMS zprávy,že se chtěla s ním rozvíst,mluví jasně o důvodu sebevraždy.Už ta komdie o jeho sebevraždě mu rychle otrnula,aby né vždyť sobci se mají rádi.

mekanik
17. 09. 2014 14:04

ja myslel ze Rychta bude ten kriz nosit vsude sebou jako jezis.a hlavne proto aby ho kazdy litoval,chudacka.

raduzkaxxx
17. 09. 2014 13:03

nechápu proč si kříž nepoloží na záda , do ruky nevezme urnu ,když jde k pomníku zapálit svíčku vše by měl pohromadě

hejhej
17. 09. 2014 13:16

raduzkaxxx: To by byla jenom jenom jedna fotka a parazit Rychtář potřebuje být min.denně v bulváru.
Na kříž měl nechat napsat: Děkuji Ivetko za dárek k mým narozeninám.

dingous
17. 09. 2014 12:34

100 metrů od kolejí, v lese ? zapálit svíčky ?
tak jo, eště že mladej Rychta je hasič­....­....­...mu­hehe

raduzkaxxx
17. 09. 2014 13:03

Sem napište Váš názor

koko61
17. 09. 2014 11:54

Holt Rychtung pospíchá, 24.září by měli 1. výročí svatby, tak zřejmě chce u kříže oslavovat. Měla to ta holka stejně dobře promyšlené: 29.4. spáchala sebevraždu a 24.9. měla svatbu.

erene
17. 09. 2014 13:21

rychtář chtěl tehdy svatbu do konce srpna..spěchal protože tušil,že Iveta brzo umře !

koko61
17. 09. 2014 13:42

nejenom, že tušil, ale on to prostě věděl. Jako spáchat sebevraždu v den jeho narozenin, to bylo tak promyšlený, že až člověk žasne to nebyla náhoda, ta holka už to měla naplánovaný, nějaký důvod to prostě být musel, to mi nikdo nevymluví

hejhej
20. 09. 2014 12:23

kko61: Důvod k sebevraždě Rychtář

blanka19
17. 09. 2014 09:49

Radšej mohol postaviť v blízkosti kaplnku a umiestniť v nej urnu

majojo
17. 09. 2014 09:41

Rychtář by si ten kříž klidně mohl postavit v Říčanech, taky tam vede trať a měl by to blíž. Že se tam neštěstí nestalo, není rozhodující - viz hrobeček, ve kterém nikdo neleží a Iveta kdesi na polici v kůlně.

borka30
17. 09. 2014 09:05

Docházejí penízky? Co nám do toho, kde si ten b.. kříž postaví. Už už s ním neotravujte .

zubni.pasta
17. 09. 2014 07:09

Tak to si s tím křížem může Rychtář teď tak jedině vytřít p.r.d.e.l

martajo
17. 09. 2014 07:26

ty seš jeden z těch blbů, co si přečte titulek a má jasno že?

zubni.pasta
17. 09. 2014 09:42

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.