Mirek brutálně zavraždil přítelkyni: Zabíjel ji natřikrát! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Mirek brutálně zavraždil přítelkyni: Zabíjel ji natřikrát!

Jako mimořádně surovou vraždu uzavřela policie vyšetřování smrti Kateřiny K. (†29) z Prahy. Přítel Mirek P. (30) z Pardubic ji při řešení krize ve vztahu pobodal, pak ji bil do hlavy paličkou na maso, a když viděl, že stále žije, ženu zastřelil. Vrahovi hrozí doživotí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivkanatka
09. 09. 2014 22:10

REFERENDUM PRO OBNOVENÍ TRESTU SMRTI V TAKOVÝCH PŘÍPADECH !!!!!!! Zrůdy, které mezi slušnými lidmi nemají mít šanci na život ! Ať si říká, kdo chce, co chce, ale jsem pro to, aby platilo: oko za oko, zub za zub !!! Nepřipadá vám všem, že je děsné dnes a denně číst takové články a vědět, že ty ZRŮDY budeme živit z NAŠICH daní a oni budou žít v blahobytu věznic s nárokem na několik jídel denně a bez POVINNOSTI pracovat ?!? Tohle je DEMOKRACIE ??? !!!!??? Je mi blivno
při uvědomění si, že v tomhle marastu vyrůstají moje vnoučata !

prdyvrdy
10. 09. 2014 11:44

hlavně nepřijde vám strašné kolik takových zrůd jsme si my vychovali??? Ony nevyrostli jako brambory na poli..... tak teď si ty své dětičky musíme platit v kriminálech.

prroud
09. 09. 2014 13:30

Zase JENOM dozivoti? Pocitate je vsechny ktery budeme -cet let platit? Je to fer vuci nam ze doplacime na parchanty???!!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.