Seriál Neviditelní klame diváky! Co jste v televizi neviděli? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Seriál Neviditelní klame diváky! Co jste v televizi neviděli?

Podvod! Veškeré záběry pod hladinou řeky v novém »vodnickém« seriálu ČT Neviditelní se nenatáčely ve Vltavě, ale v jednom pražském aquaparku. Herci se kvůli rolím vodníků museli naučit kaskadérským kouskům a dýchat pod vodou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

eva666
08. 09. 2014 10:31

než jsem pochopila o co gou, taky se mi to zdálo nesmyslné, ale nakonec jsem se výborně pobavila a těším se na další díl. doufám v další ironii, která je zatím slušná a hlavně trefná, např. biomasa a Ondřej... atd. konečně něco jiného, než nemocnice... a jinak to je mi ale překvapení, že herci pod vodou dýchají a je to podvod, kterého vo.la by napadlo, že to není skutečnost! ten článek psal velký inteligent, třeba se v "Neviditelných" objeví.

mazanykralicek
07. 09. 2014 14:40

Každý ať se dívá na to, co se mu líbí. My se bavili je to oddychová nadsázka a ta fotka Babiše u Bartošky nebo ta voda Štrbské pleso 79 no určitě lepší než Vinaři. Dobré obsazení i Františka a Háma jako vodníci. Má to rozhodně vtip i dobrá hudba Vltava je skvělá jsou to jen děti doktora Mráčka jinak nic víc seriál je moderní do dnešní doby sedí je vtipný odpočinkový.

balin
08. 09. 2014 23:36

pani Františka by asi mala byť dcéra (alebo staršia verzia?) pani Šefránkovej, ale rodinná podoba tam totálne zlyhala
budem sa dívať aj ďalej (na tv joj)
no a keby tie zábery pod vodou natáčali v akejkoľvek nie úplne horskej rieke v európe, asi by tam toho nebolo veľa vidieť

aurora45
06. 09. 2014 19:52

Njn, film verité - točení ve Vltavě by bylo opravdu sqělé - byl by tam i rejža, kameraman a celý štáb

janyna
06. 09. 2014 17:33

Něco tak ubohého jsem už dlouho neviděla. Stačilo mně prvních 10 minut. Toto veledílo UŽ NE!

pelagie
07. 09. 2014 08:15

naprostý souhlas, k Dr.Mráčkovi se to nedá přirovnat, a taková k tomu byla reklama jakoby šlo o nějaké veledílo.. divím se, že naši přední herci se nechají takto zneužít, to přece není žádné umění, ale pravděpodobně dobře placené

jarypadlo
06. 09. 2014 17:22

Dnešní autoři to fakt nemají lehké a najít originální téma skoro nejde,ale filmaři mají možnosti výrazně lepší a udělat triky i třeba spád filmu je jistě snadnější.Škoda že nikdo nemá co hrát a není co natáčet-scénář je pod psa-a z toho není ani co sestříhat ani co vysílat.Nemohl bych odhlásit koncesi?Nechci platit na polo-režiséry,polo-herce,polo-TV,polo-kulturu ani na komplet-ho.u.no.

axana
06. 09. 2014 16:34

Chápu že dnešní "autoři" to nemají jednoduché. Jenže tohle jě nějak moc.... Asi jako Dívka na koštěti "ponovu". Samé počítačové triky, herci tzv. přehrávají... Bída, žal a utrpení. Proč jako v dnešní uspěchané, přetechnizované době jako mají někde žít vodníci?!?! Vrchol trapnosti když některý (většina) z herců hraje v Ordinaci, Ulici a dalších seriálech a najednou mu jako máme věřit že je vodník. Vúbec to nechápu.....

pelagie
07. 09. 2014 08:16

A další seriály budou následovat , "máme se na co těšit"

paracelsus
06. 09. 2014 13:19

Vykradené, nepůvodní. Nechápu, jak je možný, že k tahle vykradenýmu "dílku" jasně opsanýmu námětem od dr.Mráčka se měl odvahu napsat jako autor scénáře Bajgar, aniž uvedl inspiraci, nebo podle námětu....., to je přece nechutný od ČT. I když tam jsem si na takový podpásovky už málem zvykl.

majojo
06. 09. 2014 13:50

Napřed si zjisti, co je Bajgar zač - a pak se podivuj.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.