Adamovská otevřeně o českém šoubyznysu: Proč vydělává víc, než ostatní? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Adamovská otevřeně o českém šoubyznysu: Proč vydělává víc, než ostatní?

Herečka a hvězda seriálu Zlata Adamovská (55) na rozdíl od některých svých kolegů nepohrdne rolí v nekonečném seriálu a právě díky svému profesionálnímu přístupu získává víc rolí v komerčních projektech, což se přirozeně ukáže i na výplatní pásce.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lestrange
18. 08. 2014 00:10

Ten jí vydělává nejvíc a nejvíc jí sešívá. Už je vybotoxovaná. Na starších fotkách je vidět jen ty plastiky víček,teď už je to hrozné

lukosip
18. 08. 2014 00:15

Peníze měla ráda už za komoušů a leccos pro to udělala

lestrange
18. 08. 2014 00:07

A ten salon plastické chirurgie na Vinohradech vlastní proč?taky ne kvůli prachům?

druhy.breh
18. 08. 2014 00:22

Ten vlastní s nějakou doktorkou,která jí každou chvíli uštrykuje novější fasádu

beladona
17. 08. 2014 23:11

Paní Zlato Adamovská, kecáte.Princip práce dřívějších a nynějších seriálů se liší, sakra se liší.Dřív jste role museli nastudovat, teď vám rozdají před natáčením text a vy to tam ( většina zúčastněných) nějak odečte.A že to někteří víceméně odříkavají je jasné i vám.
Tak proč ty kecy.Jde o peníze.

hejhej
17. 08. 2014 10:30

Adamovská je výborná herečka v každé roli je sympatická.

lukosip
18. 08. 2014 00:17

Viděl jsem ji hrát v divadle.Tak pozor je stejně špatná jako v seriálech.Bere všechno jako smrt .Brrrrrrr

vuhp
17. 08. 2014 10:23

Také jsem se zpočátku ráda dívala na Ordinaci v Růžové zahradě a na Ulici.Ale ted už se dlouho na ty seriály nedívám , podrazy , vraždy atd. nemusím.

hromosvody
17. 08. 2014 10:37

Neumíme už udělat 1 pořádný seriál, kde by byly zajímavé životní příběhy, trochu napětí a hlavně velkej kopec srandy. Česká sranda se tak nějak postupně vytratila. A jako náhradu nemohu přijmout "Partičku" a podobné absolutní zhovadilosti.
Lidi se potřebují kvalitně pobavit, zasmát a to co nabízí TV je k uzoufání, až mě někdy napadá, že POHRDAJÍ ČESKÝM DIVÁKEM. Výsledkem toho je fakt, že chodím na televizi pouze utřít občas prach ...

beladona
17. 08. 2014 23:14

Neviděla jsem a neznám jediný seriál, od Růžovky jsem shlédla na zkoušku 5 min, trpěla jsem, ostatní už jsem neviděla jediný.A protože ty blbé stanice přitvrdily a bude seriálů víc a častěji, TV jsem věnovala a koupila si notebook, stahuju si jen co mě baví.V TV už není ani Drtinová a Veselovský, stahuji tedy jinde.
Doporučuji všem

zlobit
17. 08. 2014 09:54

Na Ordinaci jsem se dívala ze začátku, protože se mně líbilo, že se chovali k sobě hezky v osobním i pracovním životě. Ale když začalo být každý s každým a podrazy, přestala jsem se na to dívat. Toho máme kolem sebe dost.

druhy.breh
18. 08. 2014 00:27

Nedívám se na to vůbec.Když člověk přepne,tak neví ani,že je v jiným seriálu.Taky tam hrají ti samí, viz Adamovská.Ta je všude.To opravdoví herci nechtějí hrát v seriálech?Ani se jim nedivím,že jim ty peníze za tu ostudu nestojí

bum-bac-bum
17. 08. 2014 09:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hromosvody
17. 08. 2014 10:28

"Ordinaci" považuji za jeden z našich nejhorších seriálů.
Adamovská je výborná herečka, ale to co tvrdí - jí nevěřím. Spíš je to její výhoda, že se umí tvářit jako pro věc zapálená. S tímto postojem si přijde na peníze. Prostě " ... chceš-li s vlky býti, musíš s nimi výti ...", je vidět, že vyje výborně a má tím pádem pohodlnější život.

Ještě (když se píše o Adamovské) chci uvést, že podle mého názoru strašně rychle zestárla. Když se jí tehdy rozpadalo manželství s Johnem, najednou jakoby ze dne na den úplně změnila obličej. Tam, kde byla opravdu moc krásná žena s fantastickým charisma, najednou je teď stárnoucí, zvadlá a ani ne moc zajímavá tvář s divným výrazem. Nebyla nebo není nějak nemocná? Ví někdo? Já to zase tak nesleduji.
"Láska" se Štěpánkem ji neosvěžila. Vedle něho zestárne ještě víc. Je to vidět už teď. To se na obličeji pozná.
Adamovskou jsem měl rád, Štěpánek mi byl vždy nevím proč na 1. pohled protivný.
Když si vzpomenu na "Příběhy pátera Knoxe", jaká to byla nádherná kočka, vůbec bych teď nenašel ani zbytek té krásy jaký některé ženy nosí občas až do seniorského věku.

fizi
17. 08. 2014 10:38

S hromosvody souhlasím,bývala to nádherná žena s nádher­nýma,­všeří­kají­címa očima.Teď jsou pryč i poslední zbytky soudnosti.Nechat se vyfotit nahá a tyto fotky zveřejnit,to si ublížila moc.Dvanáct žen kalendáře,ale Zlata nejhorší.Prsa u pasu,kůže visící,o klínu raději nemluvit.Trapák.

druhy.breh
18. 08. 2014 00:28

Ještě že mi to nepřišlo do ruky.Plastika celýho těla se holt udělat nedá

beladona
17. 08. 2014 23:19

Zlatu Adamovskou jsem měla moc ráda, Radka Johna taky.Připadalo mi, že může být na něho pyšná, přece jen je to chytrý chlap s rozhledem.
Adamovskou jsem přestala mít ráda jako když utne okamžikem jejího svazku se Štěpánkem.Považuji to za společenský sešup.Štěpánek ani jako komunista ( nejsem proti nim) toho moc nenahrál.Má ufňukaný hlas, je nudný a přijde mi příšerně hloupý.Není ani divadelní herec, na to nemá, byla jsem na něm.
Takže leda zase prince a ve filmu.

lestrange
18. 08. 2014 00:11

Jak nemocná?Má tolik plastik,že nemůže pohnout obličejem.Botoxové tváře a ta brada!!to vážně přehnala

anezat
17. 08. 2014 19:02

beladona
17. 08. 2014 23:14

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.