Další finta podvodníků na seniory: Za výměnu zámku i 19 tisíc! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Další finta podvodníků na seniory: Za výměnu zámku i 19 tisíc!

Seniorky obcházejí v Karlovarském kraji podvodníci a vyměňují jim zámky u dveří bytů. Důchodkyním pak za tuto »službu« účtují přemrštěné ceny od 14 do 19 tisíc korun.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

gabcakovamatinka
11. 08. 2014 17:59

Taky máme seniory z manželovy strany. (83 a 85 let) Bohužel, jim to člověk nevysvětlí, těžko mění návyky i myšlení, musí byt pod kontrolou. Já tak říkám, že děcka mužu stlouct,když mě už fakt naštvou, ale co se starejma??? Jen vysvětlovat a mít kupu trpělivost....oni sice i přikývnou, dají jakože za pravdu, ale stejně si dělají po svém.

mrdounberlusconi
11. 08. 2014 17:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

gabcakovamatinka
11. 08. 2014 18:00

jsem se nasmála

frannes
11. 08. 2014 15:25

Nevím ,kdo má držet hubu, osobně bych doporučoval aby petrmetr nebo jiná známá firma dle stylu psaní si uvědomila,že staří mají poněkud jiné myšlenkové pochody, konta, platební karty atd. jsou pro ně složité, proto jsem apeloval na jejich děti aby jim pomohli a nečekali až rodiče někdo okrade.Úcta k stáří je jeden z základních kamenů chování slučného člověka, pokud je někdo hulvát a vylízaná hlava tak tomu nerozumí. Co když jeho pro změnu přepadnou nějací násilníci viz zpěvák Hrůza nebo jen někdo kdo potřebuje peníze na drogy, ublíží mu, poraní jej. proti zlu musíme bojovat všichni ať mladí nebo staří, co potkalo jiné, může potkat zítra nás.Občané by si měli více všímat co se děje kolem nich a vše podezdřelé hlásit policii .

frannes
11. 08. 2014 11:55

Především co píše petrmetr je sprosté a neuctivé k seniorům, jsou to mimochodem naši tátové a mámy, jejich vlastní děti by jim měly vymluvit držbu peněz v hotovosti někde v prádelníku nebo kredenci a zařídit jim konto, jestliže je pravidelně navštěvují neměl by být problém proplatit složenky a vzít je třeba na větší nákup s kartou, doma by pak byla jen částka malá a případná ztráta by tolik nebolela. samozřejmost je řetízek ve dveřích ,doporučoval bych i fotopast směr vstup do bytu s přenosem na mobil dětí (možnost podkladu pro polici).Jinak opět otevřu své oblíbené téma proč u nás je taková ochrana osobnosti chránící spíše lumpy a podvodníky než jejich oběti, Už mne nebaví dívat se na to jak si ti syčáci zakrývají ksichty a soudní stráž to ignoruje, nešťastnou okradenou senioruku ale ukážou bez zakrytí. Proč by nemohla být celostátní průběžně doplńovaná datábáze zlodějů, podvodníků atd. na netu pěkně jako u policie tři pohledy, rozdělená do kategorijí, klidně by tam mohli být i naši východní kapsáři a zlodějové v obchodech , dealeři drog, atd.Už nyní ve světě existuje technika kdy u vchodu do marketu by byla kamera zabírající příchozí napojená na program s pamětí vizáží zlodějů zboží nebo kapsářů z dřívějších zachycení, ochranka by hned dostala echo a mohla rovnou lovit.Kdyby k tomu přibylo i řetězení přestupků v bodovém ohodnocení k hranici trestného činu bylo by možné tvrději zasáhnout, cizince poslat do svých domovin , u občanů ČR by mohlo pomoci vykázání z měst ať se zkusí živit (proboha) prací vlastních rukou .

petrmetr
11. 08. 2014 12:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
11. 08. 2014 12:59

Říká se, že kobyla je jednou hříbětem a člověk 2x dítětem. Ti staří lidé už jsou jako malé děti počkej si na sebe, protože jak je vidět ty jsi blbej už nyní, což až ti bude 80, tedy pokud se se svoji nenávistí toho dožiješ.

petrmetr
11. 08. 2014 13:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ebati
11. 08. 2014 17:35

Zato ty máš těžké duševní problémy už dneska. Špatně skončíš- a zaslouženě.

ebati
11. 08. 2014 17:40

Petrmetr nepřeje smůlu a neštěstí jen seniorům, ale i invalidům. Já jsem v klidu, protože na každou svini se vaří voda, a on není výjimkou. http­://www­.aha­onli­ne.cz­/dis­kuse/­336769­/1#msg­_24510

prasulka
20. 09. 2014 19:47

zadnice
11. 08. 2014 11:30

Obcházejí už od loňska, náhodou jsem byl u tchyně(93 let) v Chodově a tam si dokonce přinesli i nové dveře v paneláku. Ale ti "jeli"! No nevím kdybych tam nebyl!!!

petrmetr
11. 08. 2014 05:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.