Vila šílenců v Uhříněvsi: Rychtář a spol. tam mají připravenou pistoli a chtějí střílet! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Vila šílenců v Uhříněvsi: Rychtář a spol. tam mají připravenou pistoli a chtějí střílet!

Situace v pražské Uhříněvsi je čím dál děsivější. Trojice obývající vilu po zesnulé zpěvačce Ivetě Bartošové (†48) podle všeho rychle přichází o rozum a teď se dokonce vyzbrojila. Zejména pro sousedy začíná být situace velmi nepříjemná, jenže jim nikdo nepomůže…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

arimi
03. 08. 2014 14:28

policie neudelala dobre, kdyz ho sprostila viny jemu by bylo líp v kriminále, jako mezi lidmi, aspon jakou takou ochranu by v kriminále měl, ale takhle nebude moct vytáhnout vubec paty z domu, aby se na nej lidi nevrhli a neudupali ho... vy nadávate na policajty, ale vzdyt oni mu vubec nepomohli... hodili ho lidem do chřtánu, tu máte, delejte si s nim co chcete pro ne je to přítež, se kterou si neví rady, proto to nechali v tomto stádiu vždyt i oni si potrebují konecne oddechnout a rychtář je vytěžuje uz dlouhá léta s jeho šílenstvím... nejak se ho zbavit prece musí, logika

asiblazen
03. 08. 2014 01:36

Ivet je chodí strašit, drncá jim brčkama v mochitu, standovi dělá hnědý skvrny na kalhotkách a starýmu rychtovi sype do piva ty malý zelený ...pak se nedivim těm akcím

citsvet
01. 08. 2014 21:52

Je pronásleduje nečisté svědomí za smrt Ivetky a proto i kdyby poskakoval na stromě vrabec budou v obavách.Vypadá to opravdu na kamarádství Rychtáře s naší kriminálkou.A Rychtář může klidně vraždit dál.V tomto státě se pořád budou krýt násilníci ,kteří patří za mříže.To jsem zvědav,kdo v tomto státě bude volit,když bezpečnost lidí je státu cizí.

illis
02. 08. 2014 08:39

Ten už nebude mít čisté svědomí do konce života, nepomohl Ivetě, mařil její léčbu a do svých spárů ji dostal sňatkem . Jen blázen by uvěřil těm kecům o milujícím manželovi . Šlo mu jen o zviditelnění, to bylo vidět, jak se všude cpe, i v TV Pětka se vecpal do natáčení. Teď s ním nejspíše ruší slušní lidé smlouvy. Nepotřebují být v kontaktu s tímhle negativně provařeným chlapem. Když jsou partnerské vztahy dobré, není důvod odcházet ze života. Na Ivetě

hejhej
02. 08. 2014 22:30

illis: Myslíš, že liský odpad Rychtář někdy vůbec měl nějak svědomí??? Stačilo vidět, ja

hejhej
02. 08. 2014 22:31

pokr.brutálně se choval k ex manželce.
Rychtář není člověk, ale zrůda.

hejhej
02. 08. 2014 22:29

citsvet: Rychtář je hnusné, bezcharakterní hovado.
Je v cizí vile a ještě si dovolí tam nechat bydlet toho svého vlezdořiti Standu a psychopata Veselého.

asiblazen
01. 08. 2014 18:51

lituju jen sousedy, to musí bejt pocuc, toto mít vedle sebe by měli dostat úlevu na dani z nemovitosti za nemohoucnost našich zákonů, že toto běhá na svobodě.

b_anka
01. 08. 2014 16:50

"Tři chlapi v chalupě" - pokračování po 51 letech.
V hlavních rolích:
labilní vdovec - zasloužilý umělec Josef Rychtář,
jeho kamarád Petr Veselý,
posluhovač Standa Zvukař

pizzaoo
01. 08. 2014 12:25

Pan Rychtář je vynikající člověk a je to skutečně pravý chlap na svém místě. Strašně si ho vážím a mám ho moc rád. Škoda, že tak sympatických, hodných a upřímných lidí není mezi námi víc. Pane Rychtář Bravo!

kubajakub
01. 08. 2014 13:16

Sto bodov za super ironii, máš smysl pro humor. Povedlo se ti to, už chápu tvoje příspěvky, nějak mi to dřív nedocvaklo..

matylda-rut
01. 08. 2014 16:43

peterwilliams
01. 08. 2014 16:48

pizzaoo

notototeda
01. 08. 2014 10:41

Střelit by měli nějakýho policajta,aby už začali něco dělat,nebo už neni možný co mu všechno prochází.Já někde veřejně vyřvávat že mám bouchačku a budu střílet,tak mě kontrolují jestli fakt nebo rovnou vedou v klepetech.No a V eseláč mi nepřipadá,že by byl schopen ten zbroják udělat No třeba ho ukradl.

kubajakub
01. 08. 2014 11:07

Právě, on může všecko, a myslím, že i kdyby zase někoho zabil, projde mu to, nechápu...

borka30
01. 08. 2014 11:37

Také to nechápu. Kdo nad nim drží ochrannou ruku???

kubajakub
01. 08. 2014 11:53

To asi nikdo neví, můžeme se jen dohadovat.. Ale jemu fakt prochází takové věci, že za desetinu by už jiný občan seděl za katrem! A vsadím botky, že i kdyby on pozabíjel půlku Uvši, nic se mu nestane. Absurdistán, no, nic jiného tohle není.

matylda-rut
01. 08. 2014 16:44

Iveta přece!

notototeda
01. 08. 2014 10:36

Pepa potřebuje love na pokuty,Veseláč na kabát na zimu a Standa na chlast,tak si zas vymýšlí a dělají pi...ny aby jim bulvár platil.

illis
02. 08. 2014 08:43

To je fakt trojka, ta vila Ivetina, ta už toho zažila a bohužel, ještě asi zažije . Být rodinou Štaidlových, tak seženu solidní firmu na zabezpečení vily a Rychtáře rychle vykopu z domu. To se mu to žije s kamarádíčky zadarmo v Ivetiným domě, kde mu neříká pane, Iveta měla dům zařízený a vybavený včetně super kuchyně, kterou má od sponzora.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.